help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    Матч завершено! "Динамо" перемагає "Колос" 2:0
  • 90+5'
    Кутовий для "Динамо"
  • 90+4'
    Циганков пробив спочатку головою, потім на добиванні зіграв ногами - воротар на місці
  • 90+3'
    Удар від "Колоса" - Бойко все контролює
  • 90+2'
    Соль дуже розчарований. Вербич віддав йому прекрасний пас у вільну зону. Іспанський нападник не дотягнувся
  • 90+1'
    Арбітр компенсовує чотири хвилини до основного часу
  • 90'
    Чергова атака "Динамо". Усі удари киян заблоковано
  • 89'
    Відразу ж класний момент у Цітаїшвілі. Соль відкотив м'яч під удар, який вийшов у Гіо не влучним
  • 88'
    Заміна у складі "Динамо". Цітаїшвілі міняє Дуелунда
  • 87'
    Порушує правила в атаці Дуелунд
  • 86'
    Помітно, що дуже багато атак "Динамо" будує саме через Шепелєва
  • 85'
    "Колос" намагається відіграти хоча б один м'яч
  • 84'
    Помилка на рівному місці. Випускає м'яч за бокову Кендзьора
  • 83'
    Класний момент у Караваєва. Олександр не зумів переграти воротаря
  • 82'
    Знову заміна. "Колос" міняє Оріховського на Мілько
  • 81'
    Оріховський на газоні, схоже, пошкодження у гравця "Колоса"
  • 80'
    Пробиває Караваєв, його удар блокують
  • 78'
    Втрачає м'яч Циганков на правому фланзі атаки
  • 77'
    Активним виглядає Шепелєв
  • 76'
    Дуже багато при передачах допускає помилок "Динамо"
  • 73'
    Кожушко забиває, але перед тим опинився у положенні поза грою
  • 72'
    Не встигає Соль наздогнати м'яч і втрачає потенційний вихід один на один із воротарем
  • 71'
    Шепелєв увірвався до штрафної і заробив кутовий
  • 70'
    Порушує правила в атаці Кендзьора
  • 69'
    Кутовий заробляє Циганков
  • 68'
    Кияни впевнено контролюють гру
  • 66'
    Класний момент у "Динамо". Соль пробиває низом, врятував воротар, на добиванні зіграв Дуелунд, але його удар було заблоковано
  • 65'
    Заміна у складі суперника. Ільїн йде з поля, вийшов Морозко
  • 64'
    Жовта картка для Єфремова, який збив з ніг Дуелунда
  • 63'
    Встигає кіпер "Колоса" перехопити пас від Шепелєва
  • 62'
    Затяжна атака "Колоса" завершується ударом Оріховського в руки Бойку
  • 61'
    Потужний удар м'ячем прилітає Шабанову в голову
  • 60'
    Штрафний виконуватиме Гавриш
  • 59'
    Попов зупиняє атаку суперника
  • 58'
    Низько опускається Вербич, щоб отримати м'яч
  • 57'
    Вкидання за бокової для Ковалівки
  • 55'
    Гоооооллл! Який же м'яч від Циганкова. Віктор красиво поклав обвідним ударом м'яч у дев'ятку воріт
  • 54'
    "Колос" не сильно розгубився після вилучення футболіста і продовжує атакувати
  • 53'
    Дали можливість для моменту гравці "Динамо" супернику. Віч на віч не реалізував Кожушко
  • 52'
    Заміна у складі "Динамо". Вербич виходить замість Де Пени
  • 50'
    Дуелунд добре змістився в центр, знайшов момент для удару, але не точно
  • 49'
    Невдалий пас Де Пени
  • 48'
    Шепелєв надто далеко відпустив м'яч від себе - вільний удар для "Колоса"
  • 47'
    Не проходить пас Де Пени на Караваєва
  • 46'
    Заміна у складі "Колоса". Кожушко виходить замість Лисенка
  • 45'
    Розпочинаємо другий тайм!
  • 45'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА! Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 45'
    ЧЕРВОНА! Задоя прямою заїхав у ногу Циганкову. Дуже жорстко.
  • 43'
    Соль отримав жовту картку.
  • 40'
    ГООООООЛ! ФРАН СОЛЬ зіграв на добиванні і робить рахунок 1-0!
  • 37'
    Вільхамссон пробив повз ворота.
  • 36'
    Кутовий виконають гості.
  • 35'
    Дуелунд заробив гострий стандарт біля воріт Колоса.
  • 31'
    Ємець отримав жовту картку за симуляцію.
  • 30'
    Шапаренко пішов з поля, а вийшов Шепелєв. Це не травма, Микола жахливо провів 30 хвилин.
  • 28'
    Де Пена пробив потужно, Волинець не без проблем врятував команду.
  • 27'
    Задоя зіграв рукою, штрафний виконають кияни. До воріт метрів 30.
  • 25'
    Богданов з-за меж штрафного пробив, влучив у Попова.
  • 23'
    Циганков пробив зі штрафного, захист заблокували захисники гостей.
  • 21'
    Петров отримав жовту картку за фол проти Циганкова.
  • 20'
    Ємець пробив повз ворота з 20 метрів.
  • 19'
    Вирівняли гру кияни, однак без моментів у нас.
  • 16'
    Кутовий заробили гравці Колоса. Кияни не можуть вийти як слід із захисту.
  • 15'
    Чергова гостра атака Колоса, наш захист уважно діє.
  • 12'
    ЛИСЕНКО! Володимир з 12 метрів пробив у кут, трішки не влучно. Бойко навряд чи врятував би.
  • 11'
    Жовту картку отримав Шапаренко.
  • 10'
    Колос активніше провів старт матчу, кияни більше захищаються зараз.
  • 6'
    Перший момент! Петров виграв другий поверх, пробив головою, Бойко спокійно забрав мяч до рук.