Гоооол. Миколенко забиває після серії рикошетів. - 1:3
  • 84'
    Піварич виходить на поле замість Русина
  • 83'
    Кадірі добре задумав із пасом Бульському, добре розрізав оборону, але вийшло надто сильно
  • 82'
    Вербич вкрай не задоволений рішенням арбітра не на його користь
  • 80'
    Багато боротьби у штрафному киян. Вибиває м'яч подалі Караваєв
  • 79'
    Олександр Караваєв отримав попередження
  • 78'
    Дуже активний Третьяков встигає всюди і раз за разом створює багато неприємностей обороні "Динамо"
  • 77'
    Кутовий для "Динамо"
  • 76'
    Ледь не вийшов Русин не побачення із кіпером "Олександрії", але не наздогнав м'яч
  • 75'
    У положенні поза грою опинився Сітало
  • 74'
    Русин порушує правила в атаці
  • 73'
    Пашаєв виходить замість Лучкевича
  • 71'
    Миколенко не зумів наздогнати м'яч біля кутового прапорця
  • 70'
    Вільний удар виконає Бущан
  • 69'
    Зривали атаку господарі , арбітр проігнорував цей епізод
  • 68'
    Кадірі виходить замість Сидорчука
  • 67'
    "Олександрія" намагається трохи заспокоїти темп гри
  • 66'
    Вербич довго крутився з м'ячем, шукав моменту для удару, або передачі, вирішив пробити і не точно..
  • 65'
    Сітало просить ще одне пенальті - суддя мовчить
  • 64'
    Сергій Сидорчук просить заміну
  • 62'
    Гоол! Гречишкін забиває із пенальті. - 1:2
  • 61'
    У ворота "Динамо" призначають пенальті
  • 60'
    Гоооол! Віталій Буяльський подвоює рахунок київського "Динамо". - 0:2
  • 59'
    Підсіла помітно "Олександрія"
  • 58'
    Русин забіг у положення поза грою
  • 57'
    "Динамо" непогано вибігло у контратаку, удар від Караваєва не пройшов на підхопленні зіграв Буяльський, пробив п'ятою - Паньків на місці
  • 56'
    Лучкевич не проходить Шабанова і випускає м'яч за межі
  • 55'
    Не спішать кияни атакувати, контролюючи м'яч
  • 54'
    Задерака впритул розстрілював ворота "Динамо", Бущан створив надзвичайно важливий і яскравий сейв
  • 53'
    Безуспішно використовує штрафний "Олександрія"
  • 52'
    Жовта для Миколенка
  • 51'
    Стріляв Третьяков - не влучив по воротах
  • 50'
    Безадресна передача від Попова прямо в руки Паньківу
  • 49'
    Тепер вже Сидорчук отримує попередження
  • 48'
    "Динамо" гратиме в більшості протягом усього другого тайму
  • 47'
    Довгий отримує другу жовту і відповідно червону картку
  • 46'
    Миколенко обіграв суперника віддав в штрафну, але ніхто пасом не скористався
  • 45'
    Розпочато другий тайм!
  • 49'
    Перший тайм заверено! - 0:1 на користь "Динамо"
  • 48'
    Русин заробляє кутовий
  • 47'
    Жовта картка для головного тренера господарів
  • 46'
    Відповідь від "Олександрії". Пробивав Довгий - м'яч у руках Бущана
  • 45'
    Гоооооол!! Артем Шабанов відкриває рахунок 0:1
  • 43'
    Позиційно намагається вийти "Динамо" зі своєї половини поля
  • 42'
    Нервове закінчення першого тайму. Стецьков віддав передачу вздовж воротарського майданчику Бущана, на щастя ніхто не замкнув
  • 41'
    Хороший момент для Русина. Назарій отримав пас, пробив, але не влучає в рамку воріт
  • 40'
    Дуже не точно пробиває зі штрафного Гречишкін
  • 39'
    Багато боротьби у нашому матчі і дуже мало гольових моментів
  • 38'
    Тепер вже господарі поля виконуватимуть штрафний удар неподалік воріт "Динамо"
  • 37'
    Порушення в центрі поля. Довгий отримує жовту картку
  • 36'
    Помилився при передачі Караваєв
  • 35'
    Фол в атаці "Олександрії"
  • 34'
    Тепер вже Бущан вибиває за межі, кутовий для господарів
  • 33'
    Шабанов добре відіграв на випередження, не давши супернику розігнати атаку
  • 32'
    Дуга жовта картка в матчі. Стецько жорстко зіграв проти Русина
  • 31'
    Положення поза грою фіксує суддя
  • 30'
    "Олександрія" досі в атаці
  • 29'
    Після кутового вдалося Довгому пробити, Бущан впорався з епізодом
  • 28'
    Русин опустився на власну частину поля, щоб допомогти вийти із пресингу півзахисникам
  • 26'
    Вербич протягну м'яч в оточенні трьох гравців, але заробити хоча б кутовий не вийшло
  • 25'
    Кеньджора легко виграє боротьбу у Довгого
  • 23'
    Після серії рикошетів та долі везіння, "Олександрія" вивела свого футболіста на хорошу позицію для удару, що правда цей постріл вийшов вище воріт
  • 22'
    Тепер вже б'є Попов - не точно.
  • 21'
    Ух. Яскравий момент у "Динамо". Удар Вербича у ближній кут потягнув Паньків
  • 20'
    Приємно спостерігати картину при заповнених трибунах
  • 19'
    І знову проблеми у киня. Тепер дісталось Попову.
  • 17'
    Миколенку дісталось по обличчі
  • 16'
    Жовта для Задераки
  • 15'
    Третьяков завдавав удару по воротах - Бущан на місці
  • 14'
    Повертається Артем Шабанов на поле
  • 13'
    Шабанов на газоні, лікарі йому надають допомогу
  • 12'
    Беньямін знайшов шпаринку для передачі до штрафного майданчика, але вийшло надто сильно, Русин не зачіпився
  • 11'
    Навісна передача від Вербича приносить кутовий.
  • 10'
    Караваєв заробляє хороший штрафний для команди
  • 9'
    Задерака виграв верхову боротьбу, пробив по воротах, ледь не відкрили господарі рахунок у матчі
  • 8'
    Чітко на випередження грає Попов
  • 7'
    Сидорчук закидав Русину - Назарій не встигає на м'яч
  • 6'
    Кутовий на користь киян
  • 5'
    Поки жодних навіть спроб атакувати від "Динамо"
  • 4'
    Лучкевич непогано вривався в штрафний майданчик, його зупинили Караваєв та Шепелєв
  • 3'
    Русин заробляє штрафний удар
  • 2'
    Активно розпочинає "Олександрія".
  • 1'
    Матч розпочато!
  • 16:07
    Стартовий склад: Бущан, Попов, Сидорчук, Вербич, Шепелєв, Миколенко, Караваєв, Буяльський, Шабанов, Русин, Кенджора