Потужно пробив Гречишкин зі штрафного, Бущан рятує.
    Дуже гострий штрафний заробили гості. До воріт 20 метрів.
  • 113'
    Черговий корнер виконають гравці Олександрії.
  • 111'
    Задерака мав шанс зрівняти рахунок у матчі, однак пробив вище воріт з десяти метрів.
  • 110'
    Кутовий заробили гості.
  • 108'
    Безбородько вийшов замість Банади.
  • 107'
    ГОООООООЛ! Геніально все розіграли кияни, Циганков завершив прекрасну комбінацію ударом у кут.
  • 106'
    Матч продовжується. Залишилось зіграти 15 хвилин.
  • 105'
    Перший екстра-тайм позаду. Дві хвилини перерва.
  • 103'
    Мірошніченко отримав жовту картку.
  • 101'
    Русин мав шанс пробити з меж штрафного, однак захисники встигли вибити мяч подалі від воріт.
  • 99'
    Сітало в офсайді.
  • 95'
    Дивом зараз Русин не забив, Паньків відбив удар Назарія з декількох метрів.
  • 92'
    Шепелєв пробив з-за меж штрафного, його удар заблоковано.
  • 91'
    Додатковий час розпочався!
  • 90+3'
    ВСЕ. Основний час завершено. Близько 5 хвилин перерва, а потім розпочнеться додатковий час.
  • 90+3'
    Останній шанс забити в основний час. Русин заробив перспективний стандарт біля штрафного гостей.
  • 90+2'
  • 90+1'
  • 90'
    Шепелев пробив у руки Паньківу.
  • 86'
    Циганков вийшов замість Караваєва.
  • 84'
    Шепелєв вийшов замість Буяльського.
  • 83'
    Попов отримав жовту картку за розмови.
  • ВАР'
    Романов фіксує положення поза грою у Вербича, який був у пасивному положенні поза грою. ГОЛ ВІДМІНЕНО!!
  • 81'
    Романов слухає Бойка, який переглядає відеоповтор голу. Вербич начебто заважав Паньківу, перебуваючи в офсайді.
  • 79'
    ГООООООООЛ! НАЗАРІЙ РУСИН отримав передачу від Сидорчука і потужним ударом з 15 метрів відкриває рахунок у матчі.
  • 76'
    Русин гострий штрафний заробив.
  • 74'
    Довгий отримав жовту картку.
  • 73'
    Вище воріт пробив Вербич.
  • 72'
    Паньків відмінно зіграв на виході, швидко почав атаку Олександрії.
  • 71'
    Десятий кутовий заробили кияни.
  • 68'
    Динамо у меньшості грає навіть гостріше, Олександрія більше вільних зон дає.
  • 63'
    Вербич пробив у ближній кут, Паньків на місці.
  • 61'
    Пауза в грі, потрібна допомога Паньківу.
  • 60'
    Кутовий заробили кияни.
  • 59'
    Бухал отримав жовту картку.
  • 56'
  • 55'
    Ось так справи. Кадірі отримав другу жовту картку. Динамо залишається у меньшості.
  • 54'
    Попов пробив з меж штрафного, його постріл заблоковано, буде ще один корнер.
  • 53'
    Кутовий виконають динамівці.
  • 52'
    Перший момент у матчі! Русин з-за меж штрафного пробив у стійку.
  • 50'
    Шабанов головою пробив вище воріт.
  • 49'
  • 47'
    У перерві відбулась заміна у складі Динамо, замість Соля вийшов Русин.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3'
    ВСЕ! Перерва! Перший тайм позаду, рахунок 0:0.
  • 45+1'
    Романов додав 3 хвилини до основного часу першого тайму.
  • 45'
    Гречишкин з 30 метрів пробив вище воріт.
  • 44'
    Кадірі отримав жовту картку.
  • 41'
    Перший тайм закінчується, команди так і не створили жодного по справжньому гострого моменту.
  • 36'
    Гречишкин повз ворота пробив з 15 метрів.
  • 34'
    Мишенко отримав травму і Шаран випустив Задераку.
  • 33'
    Сидорчук знову пробив з-за меж штрафному, повз ворота.
  • 31'
    Чергова пауза в грі. Буяльському потрібна допомога лікарів.
  • 27'
    Сидорчук з 25 метрів пробив вище воріт.
  • 26'
    Вербич гостро пробив головою з меж штрафного, однак за мить до цього арбітр зафіксував порушення правил.