help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    Кутовий заробили кияни. Останній шанс для нас забити.
    Одна з рідких атак гостей закінчилась кутовим.
  • 78'
    Найбільш активно зараз виглядає у нас правий фланг, там Де Пена найбільш помітний.
  • 73'
    У другому таймі майже нема моментів, тренери постійно роблять заміни, темп гри постійно падає.
  • 71'
    Сирота вийшов замість Шепелєва.
  • 69'
    Шепелєв повз ворота пробив.
  • 66'
    Повернувся на поле Андрівєсвький, покинув поле Сидорчук.
  • 63'
    Гостро! Де Пена з кутового закручував, голкіпер не без проблем рятує.
  • 62'
    Дуелунд заробив кутовий.
  • 57'
    Де Пена, Соль і Дуелунд вийшли на поле, пішли відпочивати Вербич, Бульяский і Русин.
  • 55'
    Сидорчук вище воріт пробив.
  • 53'
    Вербич з меж штрафного пробив, захисник заблокував удар.
  • 52'
    Багато браку у діях киян у простих ситуаціях.
  • 48'
    У перерві Караваєв виішов замість Андрієвського.
  • 47'
    Кияни активно почали тайм, Рух всіх складом на своїй половині поля.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва. 0-0 у нас.
  • 41'
    Кутовий заробили гості.
  • 38'
    Русин з меж штрафного пробив прямо у Мисака.
  • 35'
    Гостра атака від Динамо відбулась, 5 в 4 вибігли кияни. Все закінчилось кутовим.
  • 32'
    Вербич наважився на удар з 25 метрів, повз ворота.
  • 26'
    Сидорчук з 30 метрів пробив повз ворота.
  • 23'
    Русин скористався помилкою захисту і вийшов на ударну позицію, однак пробив повз ворота с меж штрафного.
  • 21'
    Класний момент у Руха! Бойчук вийшов віч на віч з Бущаном, перекинув нашого голкіпера, але не влучив у ворота.