ГОСТРО! Сидорчук пробив у кут, Пятов у стрибку перевів гру на кутовий.
    Михайличенко також робить зміни. Цитаїшвілі та Русин пішли з поля, а вийшли Караваєв та Де Пена.
  • 75'
    Заміни. Марлос пішов з поля, а вийшов Тете, а також Мораєс покинув поле, виходить Фернандо.
  • 74'
    ГОЛ. Шахтар забиває третій гол, Маркос Антоніо зіграв на добиванні і забив у майже порожні ворота.
  • 71'
    Кутовий заробили кияни.
  • 68'
    Шабанов з 30 метрів пробив вище воріт.
  • 66'
    ГОЛ! Марлос робить дубль, пробивши у кут з меж штрафного.
  • 64'
    Гірники втікали до контратаки, однак Мораєс все зіпсував своєю передачею.
  • 62'
    Миколенко в офсайді.
  • 59'
    Кенджора порушив правила на своїй половині поля.
  • 57'
    Ісмаїлі увірвався до штрафного, а там Цитаїшвілі у підкаті відвів загрозу.
  • 53'
    Антоніо вийшов замість Коваленка.
  • 52'
  • 47'
    Коваленко отримав жовту картку.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА. 1-1.
  • 45'
    Дві хвилини додала Монзуль.
  • 43'
    Шахтар після голу перехопив ініціативу і контролює гру.
  • 38'
    ГОЛ! Марлос завершив прекрасну атаку точним ударом у кут.
  • 36'
    ГООООООЛ! Цитвїшвілі віддав на Буяльського, який головою пробив прямо у кут.
  • 34'
    Заспокоїлась гра у нас, без моментів після відміненого голу Сидорчука.
  • 28'
    Кенджора порушив правила у центрі поля.
  • 24'
    Ісмаїлі порушив правила і отримав жовту картку.
  • 22'
    ГОЛ ВІДМІНЕНО! Попов за пару секунд до голу порушив правила на Степаненку.
  • 20'
    Пауза в грі. ВАР у дії.
  • 19'
    ГОООООЛ! Забиває Сидорчук потужним ударом з 20 метрів.
  • 18'
    Пауза в грі, Мораєсу надають допомогу.
  • 16'
  • 15'
    Серія гострих ударів від киян з меж штрафного, захист донетчан все заблокував.
  • 10'
    Цитаїшвілі фолить в атаці.
  • 7'
    Степаненко пробив повз ворота з-за меж штрафного.
  • 6'
    Відбились гірники, однак атака киян продовжилась. Тайсон порушив правила у центрі поля.
  • 5'
  • 4'
    Тайсон змарнував чудову нагоду, пробив з семи метрів прямо у руки Бущану.
  • 3'
    РУСИН! Класний момент у Назарія. Наш форвард з 20 метрів пробив у верхній кут, Пятов не без проблем рятує команду.