Цвек тільки вийшов на поле і відразу жорстко заїхав у ногу Сидорчуку. Це жовта картка.
    Попов отримав жовту картку.
  • 75'
    ГОООООООЛ. Де Пена з шести метрів потужно пробив у дальній кут.
  • 71'
    ГООООООЛ! Напрацювали кияни на гол!! Буяльський отримав передачу, увірвався до штрафного і пробив у кут.
  • 70'
    Богдан Михайличенко отримав жовту картку.
  • 68'
  • 67'
    ЩЕ МОМЕНТ! Вербич з 15 метрів пробив у кут, трішки не влучно.
  • 65'
    Ще удар від Віталія. Цього разу прямо у руки голкіперу.
  • 63'
    Махарадзе! Дива реакції від голкіпера Зорі зараз були. Буяльський бив низом з меж штрафного, Заурі зміг скластись і відбити неприємний удар від Віталія.
  • 60'
    Вербич, Де Пена та Циганков вийшли на поле, а пішли відпочивати Цитаїшвілі, Андрієвський та Русин.
  • 58'
    Неймовірний момент у ЗОРІ! Юрченко пробив з 12 метрів і влучив у поперечину!
  • 57'
    Хомченовський пробив у Руки Бущану з меж штрафного.
  • 55'
    Громов вийшов віч на віч з Бущаном, однак пробити йому не дали захисники, які встигли завадити Артему.
  • 53'
    1-0. Юрченко відкриває рахунок у матчі.
  • 52'
    ПЕНАЛЬТІ! Шабанов порушив правила у своєму штафному.
  • 50'
    Громов заробив стандарт біля воріт Динамо.
  • 47'
    Дуже складне поле, гравцям треба довго звикати до великої кількості води на газоні.
  • 46'
    ВСЕ! Матч продовжено!
  • 46'
    Злива майже закінчилась, чекаємо рішення арбітра, який має перевірити газон.
  • 46'
    Дуже сильний дощ у Запоріжжі, гру перервано.
  • 46'
    Через складні погодні умови трансляцію матчу призупинено.
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА. 0-0 після 45 хвилин.
  • 45'
    Кабаєв вище воріт пробив з 20 метрів.
  • 41'
    Кутовий заробили гравці Зорі.
  • 37'
    Шабанов пробив повз ворота з 25 метрів.
  • 33'
    Кутовий заробив Кабаєв.
  • 30'
    Балакін дав жовту картку Кенджорі після перегляду повтору, що дивно, адже рефері мав або вилучати, або не давати нічого.
  • 29'
    Арбітр дивиться ВАР після грубого фолу Кенджори.
  • 27'
    Черговий кутовий заробили гості.
  • 25'
    Шабанов головою пробив повз ворота.
  • 24'
    Кутовий заробили кияни.
  • 22'
    Цитаїшвілі пробив у руки Махарадзе.
  • 21'
    Позаду майже половина тайму, Зоря виглядає цікавіше на даний момент.
  • 16'
    Пауза в грі, потрібна допомога Буяльському.
  • 15'
    Апелюють гравці Зорі після того, як мяч влучив у руку захиснику Динамо. Арбітр промовчав.
  • 14'
    Михайличенко пробив зі штрафного, Сидорчук заблокував постріл.
  • 13'
    Гострий стандарт заробили господарі.
  • 11'
    БУЩАН! Георгій робить класний сецв після удару Громова головою з межі воротарського.