ГОЛ ВІДМІНЕНО! Монзуль після перегляду повтору помітила порушення правил.
  • 53'
    Монзуль слухає Арановського, який сигналізував, що потрібно переглянути повтор. У Дуелунд міг бути офсайд.
  • 52'
    ГООООЛ! Дуелунд отримав передачу у штрафному і віддав під удар Вербичу, який пробив повз голкіпера.
  • 47'
    У руку влучив мяч Попову, пенальті не було.
  • 46'
    Замість Шепелєва у перерві вийшов Буяльський.
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА! 2-0 Динамо виграє у Миная завдяки дублю Дуелунда.
  • 44'
    Три хвилини додано до 1 тайму.
  • 37'
    ГОООООЛ. Дуелунд знову забиває! Мікель отримав передачу від Андрієвського та спокійно переграв Поповича.
  • 34'
    Делунд з меж штрафного пробив, Попович рятує команду.
  • 31'
    ПЕНАЛЬТІ НЕМА! Монзуль не дає ще один пенальті.
  • 29'
    Монзуль ВАР дивиться, рукою зіграв захисник Миная у своєму штрафному.
  • 26'
    Соль пробив повз ворота з пенальті. Рахунок залишився 0-1.
  • 25'
    ПЕНАЛЬТІ! Дуелунд заробив 11-метровий.
  • 24'
    Нурієв з меж штрафного бив у дальній кут, зовсім трохи не влучив гравець Миная.
  • 22'
    Минай більш гостро зараз виглядає, кияни всім складом на своїй половині поля.
  • 18'
    Ще один дальній удар по нашим воротах, Шабанов заблокував цей постріл.
  • 16'
    Жичиков вище воріт пробив з 30 метрів.
  • 15'
    Вагін отримав жовту за грубий фол.
  • 13'
    Шабанов пробив повз ворота після кутового.
  • 11'
    Шепелєв отримав жовту картку.
  • 10'
    Соль пробивав з близької відстані, однак його удар було заблоковано.
  • 8'
    ГОООООЛ! Дуелунд отримав передачу у штрафному та спокійно пробив у дальній кут.
  • 5'
    Де Пена пробив з межі штрафного, голкіпер у стрибку рятує.
  • 2'
    Перша атака на ворота Динамо, але після прострілу Книша м'яча забрав Бойко. Не дуже небезпечно.