help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо у дуже дивному матчі переграє Колос 2:1.
    Шапаренко пробив вище воріт.
  • 94'
    Багато боротьби у компенсований час, Колосу дуже важко у меньшості.
  • 90'
    9 хвилин додав арбітр.
  • 88'
    ГОООООООЛ! Сам же Де Пена і реалізував його. 2-1.
  • 87'
    ПЕНАЛЬТІ! Де Пена заробив пенальті.
  • 84'
    Фантастичний шанс у Колоса, форвард вийшов віч на віч з Бущаном, але не переграв Георгія.
  • 82'
    НЕМА ПЕНАЛЬТІ!
  • 78'
    Затримка. Бойко слухає асистента, який підказує йому був пенальті чи ні.
  • 77'
    ЩЕ ПЕНАЛЬТІ! Динамо будет бити!
  • 73'
    Де Пена пробив повз ворота.
  • 69'
    ГОЛ! Вільхамсон переграв Бущана. 1-1.
  • 68'
    ОСЬ ЦЕ ПОВОРОТ! ЗНОВУ ПЕНАЛЬТІ у наші ворота. Дуже сумнівний фол. Треба ВАР дивитись.
  • 65'
    У моменті з фолом Кирило Петров ще й отримав другу жовту картку.
  • 64'
    ГООООЛ! Циганков робить рахунок 1-0!
  • 62'
    ПЕНАЛЬТІ У ВОРОТА КОЛОСА!!
  • 60'
    Ємець отримав жовту картку.
  • 57'
    Де Пена та Дуелунд вийшли на поле, а покинули його Русин та Андрієвський.
  • 56'
    Буяльський класним обвідним ударом пробив у стійку.
  • 54'
    Кутовий заробили гості.
  • 52'
    БУЩАН! Георгій рятує команду команду!!
  • 51'
    ПЕНАЛЬТІ! Попов рукою зіграв у своєму штрафному.
  • 50'
    Миколенко з меж штрафного пробив у дальній кут, Волинець рятує. Буде кутовий.
  • 47'
    У перерві у складі Динамо відбулась заміна, замість Цитаїшвілі вийшов Циганков.
  • 46'
    Другий тайм розпочався.
  • 45'
    ВСЕ! Перерва. Колос і Динамо не забивали голів у перші 45 хвилин. Відпочиваємо 45 хвилин.
  • 45'
    Мілько пробив вище воріт з-за меж штрафного.
  • 44'
    Офсайд у Вербича.
  • 40'
    ГОСТРО! Перший небезпечний момент у киян. Вербич покотив на Андрієвського, який з 14 метрів пробив вище воріт.
  • 38'
    Мілько отримав жовту картку.
  • 34'
    Невдало розіграли стандарт господарі, голкіпер Колоса виконає удар від воріт.
  • 33'
    Вербич на межі штрафного впав, заробивши дуже небезпечний штрафний.
  • 32'
    Черговий кутовий заробили гравці Колоса.
  • 30'
    Попов пробив повз ворота.
  • 29'
    Голкіпер перевів мяч на кутовий після удару Андрієвського.
  • 28'
    Гострий стандарт заробили кияни.
  • 23'
    ПЕРШИЙ МОМЕНТ У МАТЧІ! Кирило Петров пробив головою, однак повз ворота. Бущан не реагував вже.
  • 22'
    Кутовий виконають гості.
  • 18'
    Цитаїшвілі отримав жовту картку за симуляцію.
  • 14'
    Відбились гості, однак атака Динамо продовжується.
  • 13'
    Кутовий заробили кияни.
  • 11'
    Цитаїшвілі подав до штрафного, там голкіпер перший на мячі.
  • 10'
    Позаду десять хвилин першого тайму, моментів у команд не було.
  • 6'
    Русин фолить в атаці.
  • 4'
    Андрієвський подав до штрафного, але ніхто з наших гравців не зміг замкнути цю передачу.