Гол! Десна виходить вперед . Гітченко забиває після подачі з кутового
    До основного часу арбітр додає 3 хвилини
    Вербич з розвороту пробив по воротах, знову рятує воротар
    Гоооол! Де Пена віддає на Циганкова, Віктор п'ятою замкнув передачу.
  • 85'
    Старенький замінив Філіпова
  • 84'
    Сидорчук віддав хороший розрізний пас на Циганкова, Віктор не дотягнувся до м'яча
  • 83'
    Класно пробив із далеку Домбровський - Бущан відбиває
  • 81'
    Десна не підпускає до власних воріт футболістів Динамо
  • 80'
    Небезпечно виконав штрафний удар Де Пена
  • 79'
    Черговий штрафний удар для Динамо
  • 78'
    Тотовийцький віддавав на протилежний фланг, там сам опинився гравець Десни, але замкнути пас не зумів.
  • 77'
    Де Пена зіграв у підкаті проти Картушова. Футболісту надають допомогу медики
  • 76'
    За бокової вкидує Кендзьора
  • 75'
    Подвійна заміна в Десні. Тотовицкьий замість Кузика, Мостовий замість Будківського
  • 74'
    Циганков збив з ніг Коноплю
  • 73'
    Атакує Динамо лівим флангом
  • 71'
    Хороший удар вийшов у Караваєва, м'яч пролетів кілка сантиметрів над поперечкою
  • 70'
    Будківський мав хороший момент, Караваєв корпусом відтиснув його
  • 68'
    Десна поки повністю витримує натиск Динамо
  • 67'
    Втрачають м'яч динамівці в центрі поля
  • 66'
    Пробив Буяльський зі штрафного - парирував Паст.
  • 65'
    Дуелунд заробляє штрафний
  • 64'
    Вільний удар на користь Десни
  • 63'
    Заміна у складі Динамо. Дуелунд замінив Андрієвського
  • 62'
    Шабанов за відмашку отримав жовту картку.
  • 61'
    Андрієвський на зумів прострілити в штрафний майданчик
  • 60'
    Кузик зумів втекти від оборонців, вийшов один на один із Бущаном, воротар Динамо парирував удар
  • 58'
    Повертається на поле Сергій Сидорчук, вийшовши замість Шепелєва
  • 57'
    І знову Де Пена, виграв підхоплення пробив головою - Паст все контролював.
  • 56'
    Фаворов знову небезпечно зіграв проти Буяльського, черговий штрафний
  • 55'
    Штрафний для Динамо заробив Буяльський.
  • 54'
    Де Пена дуже активно увійшов у гру і вже виконав кілька гострих передач та ударів
  • 52'
    Активна боротьба за м'яч у центрі поля
  • 50'
    Де Пена намагався п'ятою пробити по воротах, але у площину не влучив
  • 49'
    Вербич заробив кутовий
  • 48'
    Де Пена відразу вз'явся за справу. Уругваєць добре пробив по воротах, але Паст парирував цей постріл
  • 47'
    Заміна у складі Динамо. Де Пена вийшов замість Каргбо
  • 46'
    Розпочато другий тайм!
  • 45'
    Перший тайм завершено!
  • 44'
    Нарешті щось вигадали біля чужих воріт динамівці, пробив Шабанов - не точно
  • 43'
    Кузик заробив штрафний для своєї команди
  • 42'
    Не пройшов Вербич по лівому фланзі атаки
  • 41'
    Господарі поля дуже добре пресингують і не дають Динамо вийти в атаку
  • 40'
    Небезпечний кутовий від Десни
  • 39'
    Черговий удар від Філіпова, який на себе вз'яв Кадірі
  • 37'
    Не пройшов пас Фаворова на Будківського
  • 36'
    Кузик знову небезпечно грає у підкаті
  • 35'
    Пробивав зі штрафного Андрієвський і влучив у стінку.
  • 34'
    Попередження отримав Огіря, намагавшись зупинити м'яч руками
  • 33'
    Шабанов помилився при передачі на Караваєва
  • 32'
    Добре комбінує Десна, Кузик просто вивів на ударну позицію Філіпова
  • 31'
    Кутовий невдало виконав Вербич
  • 30'
    Філіпов протягнув м'яч по флангу обіграв Кадірі, але віддати пас не зумів.
  • 29'
    Попередження отримав Шепелєв
  • 28'
    Кузик опинився у офсайді.
  • 27'
    Попередження отримує Картушов.
  • 26'
    Гол! Десна подвоює свою перевагу. Будківський відзначився.
  • 25'
    Хороший удар Кузика парирував Бущан
  • 24'
    Порушує правила Андрієвський
  • 23'
    Каргбо класно виборов м'яч, пробив над поперечиною
  • 22'
    У положення поза грою забіг Буяльський
  • 21'
    Циганков обіграв на правому фланзі кількох гравців, але його пас у штрафний майданчик не пройшов
  • 20'
    Як же безграмотно зіграла оборона Динамо. Шепелєв обрізався в центр, пройшов пас на Кузика, той не зумів переграти Бущана
  • 19'
    Будківський пробив головою - над поперечиною
  • 18'
    Вкотре помилився Караваєв при передачі
  • 17'
    Буяльський класно увірвався по лівому флангу атаки, прострілив, але Паст м'яч перехопив
  • 16'
    Заспокоюють гру господарі
  • 15'
    Помиляється Андрієвський на рівному місці - аут для Десни.
  • 14'
    Знову Вербич, порушив правила словенець.
  • 13'
    Не проходить атака через Вербича фланг.
  • 12'
    Гол. Забиває Картушов у ворота Бущана.
  • 11'
    Знову атака команди Рябоконя. Фаворов прострілив в центр штрафного Динамо, Філіпов пробив - м'яч пролетів повз стійку воріт
  • 10'
    Кутовий для Десни вийшов досить небезпечним. Бущан вдало зіграв на виході і врятував ворота команди.