Після голу Патріка темп гри помітно впав, кияни не можуть знайти свою гру.
    Марлос, Фернандо та Бондаренко вийшли на поле, а пішли відпочивати Коноплянка, Степаненко та Мораєс.
  • 73'
    Караваєв вийшов замість Цитаїшвілі.
  • 72'
    ГОЛ! Провал у захисті Динамо, Тайсон віддав на Патріка, який опинився сам перед Бойком і спокійно його переграв.
  • 71'
    Соломон пішов з поля, а вийшов Тайсон
  • 70'
    Мораєс повз ворота пробив.
  • 67'
    ГООООООЛ. ДЕ ПЕНА скористався невдалим виходом Трубіна і перекинув молодого голкіпера Шахтаря. 2-2!
  • 63'
    Кадірі отримав жовту картку.
  • 62'
    Кенджора пробив головою повз ворота.
  • 60'
    МОМЕНТ! Цитаїшвлі гостро пробив у кут, повз ворота мяч пролетів.
  • 58'
    Офсайд у Цитаїшвілі.
  • 54'
    Сіпріано вийшов на поле замість Болбата.
  • 52'
    Володіють ініціативою кияни, намагаються розвинути успіх.
  • 50'
    ГОООООЛ! Вербич зіграв на добиванні після помилки Трубіна і відквитав один мяч.
  • 47'
    У перерві Де Пена вийшов замість Русина.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. Динамо без варіантів програє Шахтарю 0-2... Відпочиваємо 15 хвилин і віримо у диво.
  • 45'
    Дві хвилини додав арбітр.
  • 44'
    Не було пенальті! Гра продовжується.
  • 44'
    Кадірі зіграв рукою у штрафному. Романов взяв паузу для перегляду ВАР.
  • 42'
    Болбат отримав жовту картку.
  • 41'
    Ще момент у Шахтаря. Патрік пробив по центру, Бойко перевів на кутовий мяч.
  • 39'
    ГОЛ. Коноплянка фірмовим ударом у кут робить рахунок 2-0. Без шансів для Бойка.
  • 35'
    Нічого у киян не виходить у атаці, Шахтар у захисті все перекриває.
  • 33'
    Русин в офсайді.
  • 31'
    ГОЛ. Затяжна атака Шахтаря закінчилась ударом Болбата, мяч влучив у стійку, а першим на добиванні був Степаненко, який без перешкод переграв Бойка.
  • 28'
    Шапаренко порушив правила у атаці.
  • 24'
    Відбились кияни, однак атака донеччан продовжується.
  • 23'
    Ще кутовий заробив Шахтар.
  • 21'
    Сидорчук фолить в атаці.
  • 19'
    Черговий кутовий виконають гості.
  • 17'
    Соломон отримав жовту картку за грубий фол.
  • 16'
    Пауза в грі, потрібна допомога Маркосу Антоніо.
  • 15'
    Сидорчук пробив з-за меж штрафного, захист заблокував цей постріл.
  • 14'
    Кутовий заробили кияни.
  • 11'
    Гостро було у штрафному Шахтаря, мав шанс пробити Цитаїшвілі, однак віддав на Буяльського, який був у офсайді.