Де Пена намагався закрутити у ворота з кута поля, однак невдало це зробив.
  • 108'
    Кутовий заробили кияни.
  • 107'
    Все частіше і частіше нам показують Ісенка, який розминається і готується до можливої серії пенальті.
  • 106'
    Другий екстра-тайм розпочався!
  • 105'
    ВСЕ. Перші 15 додаткових хвилин позаду.
  • 101'
    Черговий кутовий заробили кияни.
  • 98'
    Буяльський покинув поле, а вийшов Шапаренко.
  • 97'
  • 95'
    Ой як гаряче було у нашому штрафному, Шехич і Луізао мали шанс пробити однак як слід завдати удару не змогли.
  • 93'
    Пауза в грі, Кане потрібна допомога лікарів.
  • 91'
    Матч продовжується, Динамо активно починає додатковий час.
  • 90'
    ВСЕ! Основний час матчу завершено! 1-1. Після невеликої перерви розпочнеться перший екстра-тайм.
  • 90'
    Опанасенко пробив повз ворота з 20 метрів.
  • 87'
    Буяльський отримав жовту за симуляцію.
  • 83'
    Вербич пробив у дальній кут з меж штрафного, Різник на місці.
  • 79'
    Шабанов отримав жовту картку.
  • 77'
    Де Пена вище воріт пробив з-за меж штрафного.
  • 75'
  • 71'
    Де Пена вище воріт пробив з 14 метрів.
  • 67'
    ГООООЛ! Забивають кияни, однак арбітр зафіксував офсайд.
  • 65'
    Кулач з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 63'
    Різник феєрить знову! Голкіпер вже лежачи зумів відбити мяч який летів у протихід.
  • 60'
    Циганков вийшов замість Цитаїшвілі.
  • 58'
    Вербич в офсайді.
  • 55'
    МОМЕНТ! Цитаїшвілі пробив з 20 метрів повз ворота.
  • 53'
    Ворскла дуже активно почала другий тайм, киянам дуже непросто зараз.
  • 50'
    Гостра атака від Ворскли, Кане ледь не вивів віч на віч з голкіпером Кулача, форвард Ворскли не зміг обробити мяч.
  • 47'
    Кане пробив з меж штрафного повз ворота.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 1-1 після перших 45 хвилин.
  • 44'
    Пауза в грі, потрібна допомога гравцю Ворскли.
  • 41'
    Сидорчук фолить в атаці.
  • 40'
    Черговий сейв Дмитра Різника! Вербич пробив у кут, голкіпер знову на висоті.
  • 37'
    Гострий простріл від Буяльського, Різник прочитав ситуацію та перехопив мяч.
  • 35'
    Де Пена пробив у ближній кут, Різник на місці.
  • 31'
    Вербич вище воріт пробив головою.
  • 30'
    Вербич заробив гострий стандарт біля воріт Ворскли.
  • 28'
    ГОООООЛ! Вербич отримав передачу у штрафному, розвернувся і пробив прям у верхній кут.
  • 25'
    РІЗНИК! Неймовірний сейв голкіпера. Миколенко віддав на Вербича, який пробив з трьох метрів, Дмитро рятує.
  • 23'
    Половина тайму позаду, Ворскла нічим не поступається киянам.
  • 20'
    Де Пена пробив повз ворота з 20 метрів.
  • 17'
    Кутовий тепер біля наших воріт.
  • 14'
    РІЗНИК! Сирота у притул пробив головою, голкіпер рятує!
  • 13'
  • 9'
    ГОЛ. Степанюк робить рахунок 1-0. Жахливий старт і провал у захисті.
  • 7'
    Сирота отримав жовту картку.
  • 4'
    Кулач мав непоганий шанс пробити, однак після передачі з флангу, форвард Ворскли не влучив по мячу.
  • 3'
    Динамо володіє перевагою на старті матчу, Ворскла всім складом у захисті.
  • 2'
    Буяльський ледь не обікрав Альюна, голкіпер встиг на мяч і підстрахував партнера.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:34
    «Ворскла» (стартовий склад): Різник, Пердута, Чеснаков (к), Альюн, Сапай, Скляр, Пуцлін, Якубу, Кане, Кулач, Степанюк. Запасні: Ткаченко, Баєнко, Опанасенко, Луізао, Шехіч, Ребенок, Васін, Кравчук, Ісенко. Тренер: Юрій Максимов.
  • 20:33
    «Динамо» (стартовий склад): Бущан, Сидорчук (к), Вербич, Шепелєв, Цітаішвілі, Де Пена, Миколенко, Буяльський, Шабанов, Сирота Кендзьора. Запасні: Бойко, Кадірі, Соль, Шапаренко, Циганков, Андрієвський, Караваєв, Русин, Дуелунд.
  • 19:19
    Гру транслюватимуть відразу 2 телеканали. О 21:25 стартує показ на "Футбол 1".

Також матч Динамо – Ворскла дивитися онлайн можна на загальнодоступному UA:Перший, починаючи з 21:27.