Зоря гостро атакує у другому таймі, однак не вистачає останнього пасу.
    Циганков з меж штрафного пробив у ближній кут, Мацапура рятує.
    Кадірі вийшов замість Сидорчука.
  • 73'
    Бущан рятує команду після удару Луньова.
  • 72'
    Як зараз не забив Буяльський??? Віталій пробивав по порожнім воротам, на яких був тільки Абу Ханна і Буяльський примудрився пробити прямо у голову гравцю Зорі.
  • 69'
    Де Пена фолить в атаці.
  • 68'
    Попов вийшов замість Бурди.
  • 66'
    Пауза в грі, Бурді потрібна допомога лікарів.
  • 61'
  • 59'
    Юрченко з-за меж штрафного пробив у кут, Бущан на місці.
  • 57'
    Де Пена за розмови отримав жовту картку.
  • 56'
    Кабаєв вийшов віч на віч з Бущаном і мав робити рахунок 2-3, однак пробив невдало.
  • 53'
    Шапаренко вийшов замість Шепелєва.
  • 50'
    Кутовий заробили гості.
  • 48'
    Абу Ханна вийшов замість Чеберка.
  • 47'
    Юрченко пробив вище воріт головою.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. Динамо попереду 3-1!
  • 45'
    Відбились кияни, однак атака Зорі продовжується.
  • 44'
    Хомченовський заробив гострий стандарт біля воріт Бущана.
  • 42'
    Черговий кутовий заробила Зоря.
  • 40'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 39'
    Михайличенко пробив у ближній кут, дуже не влучно.
  • 34'
    ГОООООООООООЛ! Віктор Циганков був перший на добиванні і головою пробив у дальній кут. У голкіпера було мало шансів.
  • 32'
    Відмінний момент був у Русина, Назарій у порожні ворота майже пробив, однак на самій стрічці воріт захисник встиг зупинити мяч.
  • 30'
    Вже аж 5 кутовий було у Зорі, всі вони без гострих моментів.
  • 29'
    Черговий кутовий виконає Зоря.
  • 27'
  • 23'
    ФАНТАСТИКА! Бущан зараз робить сейв сезону!! Юрченко з 8-9 метрів пробив без перешкод, однак Георгій якимось дивом встиг зреагувати.
  • 22'
    БУЩАН! Георгій рятує команду після дуже сильного удару Михайличенка.
  • 20'
    Циганков пробив технічно у дальній кут, однак повз ворота.
  • 19'
    Вернидуб жовту картку отримав.
  • 18'
    Тиснуть і далі кияни, дальній удар відбувся по воротах Мацапури, цього разу голкіпер на місці.
  • 15'
    ГООООООООООЛ! ФАНТАСТИКА! Просто дивовижна комбінація Динамо і Сидорчук лівою пробив у верхній кут. Мацапура мав рятувати. 2-1 ми попереду!
  • 14'
    ГОООООООООЛ! Відмінна атака Динамо закінчилась ударом Циганкова, який з меж штрафного потужно пробив у ближній верхній кут.
  • 10'
    Чеберко отримав жовту картку за грубий фол у центрі поля.
  • 9'
    Дуже шкода, Вербич не може продовжити гру. Неприємний момент. Замість нього вийшов Русин.