help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 94'
    Фінальний свисток! Починаємо із перемоги.
  • 93'
    Всі гравці Олімпіка прийшли в карний майданчик, але Лук'янчуку не вдалося пробити по воротах.
  • 92'
    Друга поспіль неточна передача на Родрігеса.
  • 91'
    Родрігес в офсайді.
  • 90'
    Родрігес заробляє фол. Олімпік дограє матч.
  • 87'
    Крапку ставить Циганков, після пасу Родрігеса, який накрутив двох в карному майданчику. Браво!
  • 84'
    Шапаренко - Андрієвський, Супряга - Дуелунд.
  • 83'
    Тимчик класно закидав на Супрягу, але Кичак вчасно вийшов з воріт.
  • 81'
    Неплях міняє Пасіча
  • 80'
    Тотальна перевага у контролі м'яча для Динамо.
  • 77'
    Шапаренка збиває Кравчук на половині поля киян. Штрафний.
  • 76'
    Циганков заробив кутовий.
  • 75'
    Де Пену міняє Циганков.
  • 75'
    Кравчук міняє Романовського
  • 74'
    Кияни спокійно контролюють гру. Схоже, Олімпік змирився із поразкою.
  • 71'
    Родрігес зібрав на собі чотирьох і заробив штрафний. Далеко від воріт, але варто відзначити бажання люксембуржця проявити себе.
  • 70'
    Тимчик віддавав на Родрігеса, але пас вийшов неточним, і Кичак спокійно забрав м'яч до рук.
  • 69'
    Родрігес приймає і потужно пробиває по центру із лінії карного майданчика - кутовий.
  • 67'
    Свіжий Лєднєв віддав на Супрягу і той не реалізував вже третій вихід "на побачення" із воротарем суперника.
  • 66'
    Лєднєв замінив Буяльського
  • 66'
    Лук'янчук і Баланюк замінюють Чагадзе і Шахаба
  • 65'
    Де Пена отримав жовту за грубий підкат проти Тейшейри.
  • 64'
    Контролюють гру кияни, неспішно переходячи в опозиційну атаку.
  • 63'
    Пасіч закидав у штрафний майданчик, але траєкторія вийшла надто високою.
  • 62'
    Чагадзе навішував на дальню стійку, шукаючи там Шахаба, але навіс вийшов неточним.
  • 61'
    Жерсон класно розвернув атаку, перевів на Буяльського - той розкішно закинув на Де Пену, але завдати точного удару не вийшло.
  • 60'
    Олімпік провів дальній удар - неточно.
  • 57'
    Буяльський отримав пошкодження, але швидко повернувся в гру.
  • 56'
    ГОООЛ! Родрігес віддав на Буяльського, той прострілив на дальню штангу і Супряга переправив м'яч у пусті ворота.
  • 54'
    Шапаренко на газоні. Отримав удар по нозі і заробив штрафний.
  • 53'
    Романовський замикав навісну передачу з гострого кута, але позиція була дуже незручна - удар від воріт.
  • 52'
    Родрігес грубо зіграв в атаці. Штрафний для Олімпіка.
  • 49'
    Зотько фолить на Супрязі - арбітр не демонструє справедливу жовту і обмежується усним попередженням.
  • 48'
    Шахаб б'є Караваєва по нозі. Штрафний
  • 47'
    Кияни з м'ячем. Олімпік обороняється
  • 45'
    Родрігес замінив Цитаішвлі
  • 45'
    Гру поновлено!
  • 45'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА. 2-1 Динамо попереду. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 44'
    Шахаб пробив вище воріт.
  • 43'
    Кичак рятує команду після удару Де Пени.
  • 42'
    Дуже гострий штрафний заробив Цитаїшвілі.
  • 40'
    Шахаб пробив повз ворота з меж штрафного.
  • 39'
    Буяльський пробив вище воріт.
  • 37'
    Кутовий заробили кияни.
  • 36'
    Кияни низько сидять у захисті, Олімпік володіє перевагою зараз.
  • 31'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 29'
    Сидорчук грубо фолить у центрі поля, добре, що без жовтої картки.
  • 27'
    Кияни контролюють мяч, Олімпік усім складом захищається.
  • 24'
    Супряга марнує другий 100% момент. Владислав вийшов віч на віч з Кичаком, однак пробив дуже невдало, голкіпер рятує команду.
  • 22'
    ГОЛ. Неочікувано! Політило відгукнувся на передачу з флангу і переграв Бущана. Проспав захист Динамо цей момент.
  • 20'
    Цитаїшвілі отримав передачу у штрафному, однак Снурніцин заблокував спробу Георгія пробити.
  • 18'
    Олімпік провів чергову невдалу атаку, мало що виходить у донеччан.
  • 15'
    ГООООООЛ! Чергова подача до штрафного Олімпіка і там Завійський зрізав мяч у власні ворота. 2-0 Динамо попереду.
  • 14'
  • 13'
    Після голу Динамо трішки заспокоїлось, Олімпік більше володіє мячем у останні хвилини.
  • 10'
    Олімпік ледь не вперше підійшов до штрафного Динамо, однак нічого створити у господарів не вийшло.
  • 7'
    ГОООООООЛ! Караваєв віддав передачу, а Буяльський спокійно переграв голкіпера. 1-0!