help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 22:56
    Задоволений Ігор Суркіс, радісні гравці Динамо - щаслива картина.
  • 95'
    ВСЕ! Свистить арбітр! Динамо - володар Суперкубку України! Перший трофей Луческу на чолі Динамо! Вітання всім і до нових перемог!
  • 94'
    Остання хвилина пішла додана. Гравці Динамо вже біля бровки
  • 93'
    Соломон фолить в атаці на Караваєві
  • 92'
    Виносить захист Динамо за бокову лінію. Шахтар все ще атакує
  • 90'
    5 хвилин додав арбітр
  • 90'
    Мораєс промахується на добиванні. ВАР перевіряє на наявність гри рукою Сидорчуком - без пенальті.
  • 89'
    Фернандо пробиває повз ворота
  • 87'
    Другого центрального захисника знімає Каштру. Фернандо міняє.
  • 86'
    Проривається Матвієнко по флангу, але випускає м'яч за бокову лінію.
  • 84'
    ВАР перевіряє взяття воріт - зараховано!
  • 83'
    ГООООЛ! Соль замикає навіс Андрієвського і забиває третій гол! Браво!!!!!!
  • 81'
    Перший удар в бік воріт у другому таймі від Динамо. Андрієвський заробляє кутовий.
  • 81'
    Буяльський зовсім не поспішає на заміну. Лєднєв у грі.
  • 80'
    Соломон випустив м'яч за лінію воріт. Бущан вибиватиме від воріт.
  • 78'
    Вилазка Динамо в контратаку швидко завершилася і Шахтар знову атакує.
  • 77'
    Соломон небезпечно прострілює вздовж воріт. Жерсон переводить на аут.
  • 75'
    Атака гірників закінчується ударом від воріт. Каштру помітно нервує.
  • 74'
    Де Пена - Андрієвський
  • 73'
    Сидорчук переводить гру на кутовий. Де Пена виносить.
  • 72'
    Тайсону Додо приніс записку від Каштру. Дуже напружена гра.
  • 71'
    Тимчик на виносі після штрафного гірників.
  • 70'
    Коноплянка в грі. Каштру іде в вабанк. Бондар пішов відпочивати.
  • 69'
    Арановський зупинив гру. М'яч влучив у нього
  • 68'
    Мораєс в падінні спрямовує м'яч в напрямі воріт Динамо - Бущан забирає до рук.
  • 67'
    Луческу продовжує стояти під зливою. Браво, Містер!
  • 65'
    Знову захист Динамо переграв гірників на другому поверсі
  • 64'
    Сидорчук сфолив на Патрікові. Навіс знову винесли захисники киян.
  • 63'
    Контролює гру Шахтар. Матвієнко пробив поруч зі стійкою.
  • 61'
    Соломон у грі. Він замінив Тете.
  • 61'
    Супряга - Соль
  • 60'
    Захист Динамо виніс м'яч подалі після навісу
  • 59'
    Караваєв отримав жовту за фол на Тете
  • 57'
    Кенджора блокує удар по воротах і виносить на аут
  • 56'
    Бущан невдало вибив у центр - Шахтар вибив у контратаку, яка ледь не завершилася голом.
  • 54'
    Тете пробив з меж воротарського майданчика вище воріт Небезпечно.
  • 53'
    Висловлює Каштру претензії до своїх гравців. Гірники продовжують атакувати.
  • 51'
    Родрігес виносить м'яч у центр поля
  • 49'
    Жовта Шапаренкові за удар по ногах Степаненка
  • 47'
    Шахтар знову активно атакує з перших хвилин.
  • 45'
    Гру Продовжено! Другий тайм
  • 45'
    Перерва. Перший тайм завершено.
  • 43'
    Патрік зачепив ліктем підборіддя Сидорчука - рефері не помітив. Атака гірників завершилась ударом від воріт.
  • 42'
    Де Пена в зіткненні із Кривцоми зазнав пошкодження, але швидко повернувся у гру.
  • 41'
    Тете влучає в поперечину!
  • 39'
    У Бондара не вийшов удар після навісу із кутового
  • 37'
    Гол! Мораєс із навісу головою переправляє м'яч в ближній кут.
  • 36'
    Хвилин із двадцять триває злива і Луческу досі на бровці.
  • 35'
    Жерсон заробив кутовий. Супряга вистрибнув вище всіх, але пробити по воротах не вдалося.
  • 34'
    Гірники знову намагаються розвинути атаку, але кияни компактно грають у захисті.
  • 31'
    ОУУУУУУУУУУУУУ!!!!!! Родрігес перекинув Пятова. Вибігши три в три, Жерсон в дальню дев'ятку відправив м'яч з лінії штрафного майданчика.
  • 29'
    Чергову атаку перериває Родрігес. Цього разу Жерсон заробив аут для киян.
  • 27'
    Луческу стоїть під зливою, Каштру сидить на лаві запасних. Символічно?
  • 25'
    Шахтар розіграв кутовий - Мораєс не дотягнувся до м'яча, а Бондар промахнувся із ударом, махнувши повз м'яч.
  • 23'
    Злива на Олімпійському. Гірники заробили штрафний і навіс вийшов вдалим для Динамо - відбилися з легкістю.
  • 22'
    Родрігес виносить за бокову лінію після затяжної атаки гірників.
  • 20'
    ГООООООЛ! Де Пена головою замикає навіс Сидорчука.
  • 19'
    Небезпека! Додо потужно пробиває по центру, Бущан відбиває перед собою і захист виносить м'яч.
  • 18'
    Перший момент у Динамо. Супряга отримав закидання із глибини і виходив на ворота Динамо, але Андрій Пятов легко прочитав епізод.
  • 17'
    В офсайді Супряга - контратака розвивалась по лівому флангу.
  • 16'
    Бондар сфолив на Супрязі. Штрафний розіграли кияни.
  • 15'
    Обрізався Кенджора в центрі поля, але Тайсонові не вдалося розвинути контратаку - захис киян накрив.
  • 14'
    Другий поспіль аут для Динамо. Гірники намагаються піймати динамівців на контратаці.
  • 12'
    Шахтар фолить в атаці. Гра заспокоюється - стартові швидкості гірників понизилися.
  • 9'
    Родрігес спробував прорватися по флангу, але захист Шахтаря зіграв надійно.
  • 7'
    Домінує Шахтар на полі. Кияни навіть не переходять за центральну лінію.
  • 5'
    Закидання Шахтаря на фланг закінчилося ударом від воріт для Динамо.
  • 4'
    Кутовий гірників виніс захист Динамо за бокову.
  • 3'
    Шахтар розвиває атаки, переводячи із флангу на фланг м'яч.
  • 1'
    Додо прорвався у воротарський майданчик і прострілив - м'яч влучив у стегно Караваєву. Обійшлося без пенальті.
  • 1'
    Поїхали! Матч розпочато!
  • 20:58
    Пятов отримав нагороду найкращого голкіпера минулого сезону, Мораєс - найкращого форварда, Супряга - найкращий молодий гравець. Тайсона визнано найкращим гравцем минулого сезону.