help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Україна виграє 2:1!!!
  • 90'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 88'
    У Швейцарії 1 удар у ствір воріт і 1 гол, більше моментів наші не дозволили створити.
  • 84'
    Тимчик отримав жовту картку за грубий фол.
  • 81'
    Штефан отримав жовту картку.
  • 76'
    Україна спокійно захищається, Швейцарія нічого не може створити.
  • 72'
    Зінченко пробив повз ворота.
  • 68'
    ГОООООЛ! Зінченко отримав передачу у штрафному і у дотик пробив у дальній кут. Соммер не мав шансів.
  • 66'
    Ярмоленко пробив у руки Соммеру.
  • 62'
    Ярмоленко пробив з гострого кута, захисник заблокував. Буде кутовий.
  • 57'
    Ельведі отримав жовту картку за грубий фол.
  • 55'
    Навісна передача до нашого штрафного закінчилась ударом Сеферовича у стійку.
  • 53'
    Маліновський обійшов половину оборони, прострілив на дальню, але Ярмоленко не замкнув.
  • 51'
    Швейцарія, як і у першому таймі, більше володіє мячем.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА! 1-1. Сеферович і Ярмоленко автори голів.
  • 43'
    Пауза в грі, Емболо надають допомогу.
  • 39'
    ГОЛ. Сеферович зрівнює рахунок у матчі. 1-1
  • 34'
    Швейцарія контролює гру, однак моментів як не було, так і нема. Україна грамотно захищається.
  • 30'
    Емболо в офсайді.
  • 27'
    Цубер з 10 метрів запустив по горобцях.
  • 25'
    Варгас пробив вище воріт.
  • 23'
    Сеферович пробив з 15 метрів, Матвієнко блокує. Буде кутовий.
  • 22'
    Коноплянка з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 18'
    Гра як була спокійною, так і залишилась, Швейцарія не поспішає відігруватись.
  • 14'
    ГООООООЛ! Тимчик вийшов віч на віч з голкіпером, пробив, але Соммер врутявав, захисник не виключився і віддав на Ярмоленка, який пятою пробив у порожній кут.
  • 12'
    Михайличенко порушив правила у центрі поля, міг отримати жовту, однак арбітр обішовся усним зауваженням.
  • 10'
    СТІЙКА! Маліновський пробив з 20 метрів, а потім на добиванні був Ярмоленко, який пробив повз ворота.
  • 6'
    Гості володіють ініціативою на старті матчу, наші ще не провели жодної атаки.
  • 3'
    Відбились наші, однак атака Швейцарії продовжується.
  • 2'
    Кутовий заробили гості.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:49
    Швейцарія: Зоммер - Родрігес, Аканжі, Ельведі, Мбабу, Цубер, Джака, Соу, Варгас, Емболо, Сеферович
  • 20:25
    Стартовий склад збірної України: Пятов (к), Матвієнко, Михайліченко, Кривцов, Тимчик,
    Степаненко, Маліновський, Зінченко, Коноплянка, Ярмоленко, Мораєс.
  • 20:24
    Запасні: 1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Ігор Пластун, 5. Сергій Сидорчук, 9. Роман Яремчук, 11. Марлос, 13. Владислав Супряга, 14. Ігор Харатін, 15. Віктор Циганков, 20. Віктор Коваленко, 21. Олександр Караваєв, 23. Андрій Лунін.