Буяльський пробив у руки Пасту з гострого кута.
  • 60'
    Рукою зіграв Тамм, однак рефері пенальті не ставить.
  • 59'
    Два прекрасних моменти мали кияни. Спочатку Циганков у притул пробив у Паста, а вже другим темпом пробивав Буяльський головою, однак повз ворота.
  • 55'
    Калітвінцев отримав жовту картку.
  • 53'
    Філіпов у офсайді.
  • 51'
    Супряга пробив з меж штрафного, захисники заблокував удар. Буде кутовий.
  • 49'
    Мостовий подав до штрафного, Миколенко зіграв на другому поверсі дуже впевнено.
  • 47'
    Як і у першому таймі, кияни активніше почали гру, Десна всім складом на своїй половині поля.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва. Досить жвавий тайм вийшов, особливо варто відзначити кінцівку, у якій кияни мали забивати. Поки що 0-0, відпочиваємо 15 хвилин.
  • 44'
    ВАУ, ФАНТАСТИКА! Де Пена з 20 метрів потужно пробив... знову стійка!!
  • 43'
    Знову стійка рятує Паста, цього разу власний гравець зрізав мяч у ворота, однак у стійку влучив. Кутовий буде.
  • 43'
    Жовту картку отримав Огіря.
  • 42'
    МОМЕНТ У Динамо! Кенджора головою з декількох метрів пробив у стійку!
  • 41'
    Черговий корнер заробили господарі поля.
  • 39'
    Затяжна атака Динамо закінчилась декількома навісними передачами, однак Гітченко і Тамм другий поверх контролюють.
  • 35'
    ЗАМІНА! Забарний вийшов замість Тимчика.
  • 34'
    Тимчик повернувся, але відразу упав на газон. Не може він продовжити гру.
  • 32'
    Неприємний момент. Тимчику потрібна допомога.
  • 30'
    Тридцять хвилин позаду, рівна гра на НСК Олімпійський, а за моментами 2-0 на користь Десни.
  • 29'
    Десна добре тримає мяч, кияни наче й високо пресингують, однак у відбір не досить активно йдуть.
  • 25'
    Жорсткий фол від Буяльського, Паскал жовту не показав, а міг. Варто Віталію бути обережним.
  • 21'
    МОМЕНТ! Будківський мав відкривати рахунок у матчі, однак Пилип не зміг влучити у ворота з декількох метрів.
  • 19'
  • 15'
    Шапаренко пробив вище воріт.
  • 13'
    МОМЕНТ! Будківський з меж штрафного пробив у ближній кут, Бущан не реагував вже, однак врятувала стійка!
  • 12'
    Калітвінцев пробив повз ворота з 14 метрів.
  • 11'
    Відвели загрозу від воріт гості, почали свої атаки проводити.
  • 9'
    Філіппов в офсайді.
  • 7'
    Десна на старті матчу тільки захищається, кияни домінують.
  • 5'
  • 4'
    Гостро подав Циганков до штрафного, однак захист Десни відвів загрозу від воріт.