help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо йде далі. Кияни 2-0 переграли АЗ.
    Чотири хвилини додав арбітр.
  • 89'
    Родрігес пробив вище воріт.
  • 88'
    ФАНТАСТИКА. Дві поперечини за 5 секунд. Спочатку Бущан перевів мяч у поперечку після удару з меж штрафного, а потім Боаду з двох метрів пробив у поперечину.
  • 87'
    ГОООООООЛ! Шапаренко головою пробив з меж штрафного і зробив рахунок 2-0!
  • 86'
    Кройф головою пробив повз ворота.
  • 85'
    Кенджора та Ідріссі отримали по жовтій.
  • 83'
    Де Пена знову пробив, однак цього разу вище воріт.
  • 82'
    Де Пена з 17 метрів пробив у руки Бізона.
  • 79'
    Андрієвський вийшов замість Буяльського.
  • 77'
    Буяльський пробив з меж штрафного, однак невдало це зробив і Бізот забрав мяч до рук.
  • 75'
    Ідріссі пробив вище воріт з меж штрафного.
  • 73'
    Вербич вийшов замість Супряги.
  • 71'
    Тепер кутовий заробили кияни.
  • 69'
    Кутовий заробили гості.
  • 65'
    Кройф вийшов замість Мідтше.
  • 63'
    Де Пена віддав на Супрягу, який мав шанс пробити з меж штрафного, однак не влучив як слід по мячу.
  • 60'
    Супряга вийшов віч на віч з Бізотом, але не зміг переграти кіпера. Прекрасний шанс.
  • 57'
    Гвудмунссон покинув поле, а вийшов Ідріссі.
  • 54'
    АЗ перехопили повністю ініціативу, однак без моментів у гостей.
  • 48'
    ГОООООООООООЛ! Родрігес отримав передачу у штрафному у потужно пробив повз голкіпера. 1-0
  • 47'
    Стенг пробив повз ворота, Бущан вже не реагував.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва. 0-0.
  • 44'
    МОМЕНТ! Буяльський з 11 метрів пробивав, захисник встиг заблокувати.
  • 42'
    Супряга заробив стандарт на половині поля АЗ.
  • 39'
    Боаду вийшов віч на віч з Бущаном і пробив повз ворота.
  • 35'
    Боаду падає у штрафному, арбітр пенальті не ставить.
  • 32'
    Стенгс отримав жовту картку.
  • 30'
    У Динамо нічого не клеїться в атаці, дуже багато браку.
  • 26'
    Забивають гості, однак арбітр скасовує гол, мяч вийшов за межі поля секундою раніше.
  • 24'
    Бойду в офсайді.
  • 22'
    Половина тайму позаду, без моментів у нашому матчі.
  • 18'
    Чергова жовта картка для киян. Родрігес нагороджений гірчичником.
  • 15'
    Буяльський отримав жовту картку.
  • 13'
    Пауза в грі, гравець АЗ на газоні.
  • 10'
    Позаду 10 хвилин, нічого цікавого не відбулось, команди обережно грають.
  • 7'
    Володіють ініціативою гості, однак без моментів.
  • 5'
    Родрігес фолить в атаці.
  • 3'
    Пробив у стінку гравець АЗ. Наші починають атаку.
  • 2'
    Де Пена порушив правила біля свого штрафного, гострий стандарт у гостей.
  • 1'
    Матч розпчато!
  • 18:47
    «Динамо»: Бущан – Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв – Сидорчук (к), Шапаренко – Жерсон Родрігес, Буяльський, Де Пена – Супряга
  • 18:47
    АЗ: Бізот – Свенссон, Влаар, Коопмейнерс (к), Війндаль – Класі, де Віт, Мідтше – Гвюдмундссон, Боаду, Стенгс
  • 17:06
    Дивіться трансляцію поєдинку з НСК «Олімпійський» на цій сторінці у вкладці "ВІДЕО"
  • 17:04
    Київське "Динамо" зіграє у домашній білій формі (голкіпер - у сірому комплекті), а наші гості з Нідерландів - у червоному екіпіруванні (голкіпер - у зеленому).