Лопирьонок заблокував удар Вербича з-за меж штрафного.
    Ткачук пробив у кут, Бущан перевів мяч на кутовий.
  • 73'
    Караваєв вийшов замість Кенджори.
  • 69'
    ГОООООООООООООЛ! Миколенко прострілив з флангу, а там Матіч був перший на мячі і зрізав його у свої ворота.
  • 66'
    Шапаренко пробив у стінку. Буде кутовий.
  • 65'
    Миколенко заробив гострий штрафний, а Меличенко нагороджений жовтою карткою.
  • 62'
    Цитаїшвілі вийшов замість Циганкова.
  • 59'
    ГОООООООООЛ. Вербич спокійно реалізував вихід віч на віч, елегантно перекинувши Поповича.
  • 58'
    Сидорчук фолить в атаці.
  • 56'
    Шапаренко пробив головою у руки Поповичу.
  • 50'
    Забарний заробив жовту картку за грубий фол на Шиндері.
  • 48'
    Шапаренко мав робити рахунок 3-0, однак з 10 метрів пробив повз ворота.
  • 47'
    Шепелєв, Супряга та Дуелунд покинули поле, а вийшли Соль, Шапаренко та Сидорчук.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва, Динамо грає у більшості і переграє Минай 2-0. Прекрасний результат. Відпочиваємо 15 хвилин та повертаємось до перегляду матчу.
  • 41'
    ГОООООООООООЛ! Вербич протягнув мяч до штрафного, пробив у дальній кут, однак влучив у стійку, а на добиванні був Циганков, який забив у порожні вже ворота.
  • 39'
    Вербич з 15 метрів пробив повз ворота.
  • 35'
    ГООООООООООЛ! Андрієвський отримав геніальний пас від Супряги і вийшовши віч на віч з Поповичем, пробив повз голкіпера.
  • 33'
    Супряга мав забивати, однак з близької відстані пробив повз ворота головою.
  • 31'
    Минай всім складом біля свого штрафного, дуже важко киянам знайти ключі до воріт номінальних господарів.
  • 27'
    Вербич фолить в атаці.
  • 24'
    Циганкова виводили віч на віч з Поповичем, однак голкіпер встиг перший на мяч.
  • 21'
    Кожанов пішов з поля, а вийшов Маткобожик. Минай планує ставити автобус уже зараз.
  • 18'
    Кияни після вилучення не особливо тиснуть, спокійно атакують.
  • 14'
    Попович рятує свою команду. Вербич пробив у кут, однак голкіпер прекрасно зіграв.
  • 13'
    Павліш отримав пряму червону картку за фол останньої надії. Супрягу завалив у штрафному. ЦЕ ПЕНАЛЬТІ!
  • 11'
    Саків грубо фолить у центрі поля, Романов не дає жовту, а міг би, фол досить жорсткий.
  • 9'
    Циганков з 10 метрів пробив повз ворота. Гострий момент у киян.
  • 6'
    Все добре з Дуелундом, продовжує гру.
  • 5'
    Павліш отримав жовту картку. Дуелунд на газоні, йому надають допомогу.
  • 2'
    Не дуже активно команди почали, мяч у центрі поля тримають.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 13:16
    Минай: Попопич – Меліченко, Лопирьонок, Павліш, Матіч, Саків – Кожанов, Ткачук, Нурієв, Пиняшко – Шиндер.
  • 13:11
    «Динамо»: Бущан - Миколенко, Сирота, Забарний, Кенджора - Андрієвський, Шепелєв, Дуелунд, Вербич, Циганков (К) - Супряга.
  • 13:11
    Запасні: Бойко, Шабанов, Сидорчук, Буяльський, Караваєв, Де Пена, Шапаренко, Цитаїшвілі, Соль.
  • 12:18
    У прямому ефірі матч «Минай» - «Динамо» транслюватиме телеканал «Футбол 2». Стартовий свисток у грі прозвучить о 14:00.
  • 12:18
    "Динамо" зіграє у домашній білій формі (голкіпер – у сірому), минайці проведуть матч у темно-синьому екіпіруванні (голкіпер – у салатовому).