Дорш пробив зі штрафного, Бущан зробив вже більше десятка сейвів. Герой матчу!
    Ігор Суркіс задоволений сидить у ВІП ложі, команда нарешті пройшла кваліфікацію!
    Шапаренко покинув поле, а вийшов Андрієвський.
  • 72'
    Пластун забиває у наші ворота, однак за мить до цього було зафіксовано офсайд.
  • 70'
    Неймовірно! Гент знову пробачає. Кляндіст з двох метрів пробив у Бущана, після цього ще двічі били гравці гостей, однак невдало.
  • 67'
    Бущан трішки незграбно, однак знову рятує команду після удару з-за меж штрафного.
  • 64'
    Дорш пробив у ближній кут, Бущан рятує знову.
  • 61'
    Де Пена та Родрігес покинули поле, а вийшов Вербич та Циганков.
  • 60'
    ЩЕ МОМЕНТ! Бущан вже не рятував нас, однак Караваєв з порожніх воріт вибив мяч.
  • 59'
    БУЩАН! Фантастика! Два сейви за секунду зробив Георгій, обидва удари були з 2-3 метрів.
  • 58'
    Кляйндінст пробив з 15 метрів, Бущан перевів мяч на кутовий.
  • 57'
    Караваєв пробив з кута штрафного, Руф на місці.
  • 56'
    Де Пена з пари метрів не зміг переграти Руфа.
  • 55'
    Циганков та Вербич вже готові вийти на поле. Скоро буде заміна.
  • 54'
    Марре вийшов замість Овусу.
  • 51'
    Дорш з 15 метрів пробив у руки Бущану.
  • 49'
    ГООООООООООООООООООЛ! Жерсон Родрігес пробив у кут, Руф стрибнув у протилежний. 3-0! Не зупинятися!
  • 48'
    ПЕНАЛЬТІ! Супрягу збили у штрафному!
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 2-0 ми попереду. Буяльський і Де Пена автори голів.
  • 44'
    Бущан відбив удар Букарі з гострого кута. Буде кутовий.
  • 41'
    Пластун отримав жовту картку.
  • 40'
    Арбітр скасовує пенальті, Супряга був в офсайді за декілька секунд до фолу.
  • 39'
    Арбітр бере паузу, відеоасистент рефері дивиться повтор. Там міг бути офсайд.
  • 38'
    ПЕНАЛЬТІ ЗНОВУ! Супрягу збили у штрафному.
  • 36'
    ГОООООООЛ! Де Пена потужно пробив точно у кут. Руф вгадав напрямок польоту мяча, однак врятувати шансів у нього не було.
  • 35'
    ПЕНАЛЬТІ! Пластун зіграв рукою у штрафному.
  • 33'
    Депуатр головою пробив повз ворота.
  • 29'
    Сидорчук з 15 метрів пробив вище воріт.
  • 28'
    Шапаренко пробив зі штрафного, мяч влучив у стінку.
  • 27'
    Де Пена виходив віч на віч з голкіпером, однак захисник його наздогнав і порушив правила. Арбітр дав жовту картку.
  • 26'
    Ньянгбо пробив з 20 метрів, Миколенко заблокував удар. Буде кутовий.
  • 24'
    Вирівняли гру гості і за останні 7-8 хвилин набагато гостріше діють.
  • 21'
    Букарі мав зрівнювати рахунок, однак не зміг переграти Бущана з близької відстані.
  • 19'
    Пластун пробив у руки Бущану.
  • 17'
    МОМЕНТ! Шапаренко з 20 метрів пробив у кут, однак влучив у стійку, Руф не міг вже врятувати.
  • 15'
    Приємно, що кияни не зупиняються і продовжують активно діяти на полі.
  • 14'
    Пластун заблокував дальній удар Шапаренка.
  • 10'
    ГООООООООООООЛ! ШЕДЕЕЕВР! Супряга отримав передачу у штрафному і прострілив на Буяльського, який п’ятою пробив повз голкіпера.
  • 8'
    Бущан на виході зіграв впевнено, завравши мяч після подачі з флангу.
  • 5'
    Кутовий заробив Родрігес.
  • 4'
    Шапаренко зі штрафного пробив вище воріт.
  • 3'
    Де Пена заробив гострий штрайний біля штрафного Гента.
  • 2'
    Динамо провело першу атаку, Буяльський подав до штрафного, захист гостей зіграв уважно.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 21:00
    Динамо: Бущан – Кенджора, Забарний, Миколенко, Караваєв – Сидорчук, Шапаренко – Жерсон, Буяльський, Де Пена – Супряга
  • 20:59
    Гент: Руф – Кастро-Монтес, Пластун, Нгаду-Нгаджі, Фортуна – Овусу, Дорш – Букарі, Кляйндінст, Ньянгбо – Депуатр
  • 20:19
    Як і в першому матчі, який відбувся минулого тижня в Генті, київське "Динамо" зіграє в білій формі (голкіпер - у чорному комплекті), тоді як наші гості з Бельгії - у синьому екіпіруванні (голкіпер - у червоному).