help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90'
    ВСЕ. Франція без проблем переграє УКРАЇНУ 7-1!
  • 89'
    ГОЛ. Грізман з-за меж штрафного пробиває і після рикошенту від Забарного мяч залітає у ворота.
  • 87'
    Кутовий виконають французи.
  • 82'
    ГОЛ. Майстер клас від Франції. Мбаппе з Бен Йедером розкатали сімох гравців України. 6-1.
  • 81'
    Кутовий заробили українці.
  • 78'
    БЕЗУС! Роман рятує від шостого голу, вибивши мяч з порожніх воріт після удару Погба.
  • 77'
    Кутовий заробили господарі.
  • 75'
    Мбаппе подав до штрафного, однак ніхто з партнерів не замкнув цю передачу.
  • 70'
    Толіссо пробив з-за меж штрафного, наші захисники блокують.
  • 68'
    Безус вийшов замість Зубкова.
  • 66'
    Соболь в офсайді.
  • 64'
    ГОЛ. Толіссо з-за меж штрафного пробив точно у кут.
  • 62'
    Ярмоленко та Макаренко покинули поле, а вийшов Яремчук та Шепелєв.
  • 61'
    Конопля отримав жовту картку.
  • 58'
    Французи випускають чергових зірок на поле, Грізман та Погба виходять.
  • 55'
    Зубков з меж штрафного пробив у ближній кут, однак влучив у стійку.
  • 53'
    ГОООООЛ! Циганков прекрасним ударом з 20 метрів робить рахунок 4-1.
  • 51'
    Харатін отримав жовту картку.
  • 49'
    Ярмоленко мав забивати, однак вийшовши віч на віч з голкіпером Франції пробив повз ворота.
  • 47'
    Соболь вийшов замість Михайличенка, Чеберко замість Миколенка і Циганков змінив Маліновського, а у Франції вийшов Мбаппе і Варан.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    Перерва! Франція знищила нас у першому таймі. Сподіваємось, що наші дадуть бій у другій половині матчу.
  • 44'
    Ауар з гострого кута пробив повз ворота.
  • 40'
    Манданда рятує команду після потужного удару Маліновського.
  • 38'
    ГОЛ. Миколенко головою зрізав мяч у свої ворота.
  • 37'
    Бущан перевів мяч на кутовий після удару Марсіаля.
  • 36'
    Маліновський пробив з 10 метрів вище воріт.
  • 34'
    ГОЛ. Ауар пробив з 20 метрів, Бущан відбив перед собою і Жиру спокійно добив мяч у кут. 3-0.
  • 32'
    Ленгле з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 31'
    БУЩАН! Толіссо з близької відстані пробивав, однак Георгій рятує команду.
  • 30'
    Кутовий заробили французи.
  • 28'
    Ленгле головою пробив вище воріт.
  • 26'
    Ярмоленко в офсайді.
  • 23'
    ГОЛ! Жиру з 20 метрів пробив прямо у верхній кут. Бущан шансів не мав.
  • 21'
    Камавінга пробив вище з 20 метрів.
  • 17'
    Ярмоленко віддав на Маліновського, який був у штрафному, однак Руслан не зміг обробити мяч.
  • 14'
    Ауар пробив повз ворота.
  • 13'
    Марсіаль пробив у ближній кут, Бущан на місці
  • 10'
    Французи тиснуть і далі, закрили наших на своїй половині поля.
  • 8'
    ГОЛ! Камавінга ударом через себе з декількох метрів робить рахунок 1-0.
  • 6'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 5'
    Павар з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 4'
    Макаренко прострілив до штрафного, Ярмоленко був далекий до того, щоб замкнути цю передачу.
  • 2'
    Досить активно наші розпочали матч, французи пару разів вже порушили правила на своїй половині поля.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 21:06
    Франція: Манданда – Павар, Упамекано, Лангле, Дінь – Н'Зонзі, Камавінга, Толіссо, Ауар – Марсьяль, Жиру.
  • 20:45
    Україна: 1. Георгій Бущан, 4. Ілля Забарний, 16. Віталій Миколенко, 18. Богдан Михайліченко, 13. Юхим Конопля, 20 Євген Макаренко, 8. Руслан Маліновський, 14. Ігор Харатін, 10. Микола Шапаренко, 11. Олександр Зубков, 7. Андрій Ярмоленко (к).
  • 20:45
    Запасні: 2. Едуард Соболь, 3. Ігор Пластун, 5. Сергій Сидорчук, 9. Роман Яремчук, 12. Олександр Шовковський, 15. Віктор Циганков, 17. Володимир Шепелєв, 19. Роман Безус, 21. Олександр Караваєв, 22. Євген Чеберко.
  • 20:44
    На традиційній нараді за участі представників команд та офіційних осіб поєдинку було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Її суперники вийдуть на поле в синьому.