Циганков з меж штрафного пробив дуже слабко і прямо по центру.
    Бущан робить черговий сейв і переводить мяч на кутовий після удару Клостермана.
    Кроос отримав жовту картку.
  • 50'
    Бущан виправляється частково і зробив два сейви за хвилину. Німці тиснуть.
  • 48'
    ГОЛ. Бущан робить жахливий ляп, не зміг упіймати м'яч, випустив його з рук і Горецка забив у порожні ворота.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА. 1-0 ми програємо Німеччині.
  • 45'
    Горецка головою завдар удару з меж штрафного, Бущан рятує.
  • 42'
    Кроос пробив вище воріт з 15 метрів.
  • 40'
    Маліновський отримав жовту картку. Руслан пропустить наступний матч проти Іспанії.
  • 35'
    БУЩАААН! Георгій робить фантастичний сейв після удару Гнабрі з 10 метрів.
  • 33'
    Циганков порушив правила у центрі поля.
  • 32'
    Горецка повз ворота головою пробив.
  • 31'
    Знову Бущан у грі. Кімміх потужно пробив з-за меж штрафного, Георгій перевів гру на кутовий.
  • 27'
    Дракслер з 23 метрів не сильно пробив прямо у руки Георгію Бущану.
  • 24'
    Гнабрі пробив у руки Бущану.
  • 21'
    Яремчук з 20 метрів пробив вище воріт.
  • 20'
    ГОЛ. Рюдігер прострілив до центру штрафного, а там вже Гінтер переправив мяч у порожні ворота. Два центральні захисники зробили гол.
  • 18'
  • 16'
    Маліновський порушив правила в атаці.
  • 14'
    Дуже гострі контратаки у нас виходять, однак останній пас не виходить, німці читають.
  • 10'
    Горецка порушив правила на Бущані, який впевнено вийшов з воріт на перехоплення.
  • 9'
    Втікали до контратаки наші, однак Яремчук все зіпсував останнім пасом.
  • 7'
    Ярмоленко в офсайді.
  • 5'
    Гнабрі з 15 метрів пробив прямо по центру воріт, Бущан на місці.
  • 2'
    Україна активно розпочала матч і пару гострих атак провела.
  • 1'
    Матч розпочався
  • 20:43
    Німеччина: Нойер, Хальстенберг, Гінтер, Зюле, Рюдігер, Клостерманн, Кімміх, Кроос, Горетцка, Дракслер, Гнабрі
  • 20:41
    Стартовий склад збірної України: Бущан, Соболь, Забарний, Миколенко, Караваєв, Сидорчук, Маліновський, Циганков, Коваленко, Ярмоленко (к), Яремчук.
  • 20:40
    Запасні: 3. Ігор Пластун, 6. Євген Чеберко, 10. Микола Шапаренко, 11. Марлос, 12. Микита Шевченко, 13. Юхим Конопля, 14. Ігор Харатін, 17. Володимир Шепелєв, 18. Богдан Михайліченко, 19. Євген Макаренко, 22. Олександр Зубков, 23. Дмитро Різник.
  • 19:58
    Поєдинок у прямому ефірі можна дивитися на каналах "Україна" і "Футбол 1", починаючи з 21:35. Перед грою там же о 20:30 стартує студія "Головна команда", яка продовжить ефір о 23:40.
  • 19:57
    На традиційній нараді за участі представників команд та офіційних осіб поєдинку було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Її суперники вийдуть на поле в білому.
  • 19:56
    Варто зауважити, що перед матчами третього туру групового раунду Ліги націй у квартеті А4 збірна України посідає друге місце (три очки), а команда Німеччини — третє (два пункти).