Чотири хвилини додано до основного часу.
    Рамос з меж штрафного пробив вище воріт.
    Ольмо головою пробив вище воріт з меж штрафного.
    Траоре зробив черговий простріл з флангу, Бущан спокійно грає на виході.
  • 81'
    Ольмо з меж штрафного пробивав, Миколенко у падінні блокує.
  • 76'
    ГООООООООООООООЛ! Віктор Циганков отримав передвачу від Ярмоленка, та скористався тим, що Де Хеа трішки втратив ворота і пробив повз голкіпера.
  • 72'
    Бущан знову в грі. Ферран Торрес з декількох метрів пробивав, Георгій на місці.
  • 70'
    Оярсабаль вийшов віч на віч з Бущаном, Георгій скоротив кут обстрілу і відбив удар суперника.
  • 69'
    Траоре пробив у ближній кут, Бущан не без проблем відбиває цей удар.
  • 66'
    ЦИГАНКОВ вийшов замість Зубкова.
  • 65'
    Небезпечний момент. Родрі з 20 метрів потужно пробив у кут, трішки не влучив.
  • 64'
    Черговий кутовий заробили підопічні Енріке.
  • 59'
    Перша заміна у нас. Коваленко вийшов замість Сидорчука.
  • 58'
    Ферран вище воріт пробив.
  • 57'
    Подвійна заміна у Іспанії. Оярсабаль та Ферран Торрес на поле вийшли. Фаті та Родріго покинули поле.
  • 54'
  • 53'
    Регілон подав до штрафного, Бущан впевнено діє на виході.
  • 51'
    Чергове падіння у штрафному, Ярмоленка збили, знову арбітр ігнорує падіння.
  • 50'
    Кутовий заробили українці.
  • 49'
    Траоре порушив правила в атаці.
  • 48'
    Зубков в офсайді.
  • 47'
    У перерві Себалльос вийшов замість Меріно. У нас замін не було.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва, рахунок 0-0.
  • 44'
    Рукою зіграв Рамос у штрафному, знову без пенальті.
  • 43'
    Родріго порушив правила в атаці.
  • 38'
    Меріно пробив прямо у руки Бущану з 25 метрів.
  • 35'
    Зубкова збили у штрафному, арбітр не помітив порушення правил.
  • 33'
    Каналес з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 29'
    Кутовий заробили іспанці.
  • 26'
    Миколенко головою пробив у руки Де Хеа.
  • 25'
    Зубков заробив кутовий.
  • 24'
    Рамос з 30-33 метрів поробив вище воріт.
  • 23'
    Ярмоленко зіграв рукою у штрафному, арбітр пенальті не поставив.
  • 21'
    Рамос зі штрафного пробивав точно у верхній кут, однак Бущан летів як Супермен і знову врятував нас від голу.
  • 19'
    Макаренко збив Фаті. До воріт метрів 30.
  • 16'
    Родріго пробив повз ворота.
  • 15'
    БУЩАН! Георгій рятує команду після того, як Фаті пробивав з меж штрафного. Кутовий.
  • 13'
    Пауза в грі, Миколенко на газоні.
  • 12'
    Родріго з декількох метрів пробив головою, Бущан у яскравому стрибку рятує нашу команду.
  • 10'
    Караваєв прострілив до штрафного, захист спокійно читає цей пас гравця України.
  • 8'
    Іспанці домінують, у нас труднощі з виходом до атаки.
  • 5'
    Гаряче було у нашому штрафному, Забарний зіграв просто на відбій.
  • 4'
    Соболь порушив правила біля свого штрафного.
  • 2'
    Іспанія почала впевнено і володіє ініціативою. Наші всім складом у захисті.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:27
    Україна: Бущан – Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь – Сидорчук, Макаренко, Шапаренко – Ярмоленко (к), Яремчук, Зубков
  • 20:27
    Іспанія: Де Хеа – Навас, Рамос (к), Пау Торрес, Регілон – Меріно, Родрі, Каналес – Траоре, Родріго, Фаті
  • 20:09
    Поєдинок Україна – Іспанія у прямому ефірі можна дивитися на каналах "Україна" і "Футбол 1", починаючи з 21:35.
  • 20:09
    Збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Її суперники вийдуть на поле в червоному.
  • 20:09
    Варто зауважити, що перед матчами четвертого туру групового раунду Ліги націй у квартеті 4 дивізіону А Ліги націй збірна України посідає третє місце (три очки), а команда Іспанії — перше (сім пунктів).
  • 20:08
    За всю свою історію збірна України зустрічалася зі збірною Іспанії шість разів. Утім, похвалитися доброю статистикою у взаємовідносинах із «Фурією Рохою» українці не можуть — одна нічия й п’ять поразок.