help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+2'
    ВСЕ! Динамо виграє 2-0! Всіх з перемогою!
  • 90'
    ГООООООООЛ! Жерсон Родрігес отримав передачу у штрафному і потужним ударом робить рахунок 2-0.
  • 88'
    Вербич в офсайді.
  • 86'
    Кутовий заробили господарі
  • 85'
    Шепелєв вийшов замість Буяльського.
  • 79'
    Родрігес вийшов замість Де Пени
  • 74'
    Мисик пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 69'
    Кенджора та Вербич вийшли замість Миколенка та Супряги.
  • 67'
    Супряга пробивав по порожніх воротах з гострого кута, однак не влучив.
  • 60'
    Циганков лівою намагався влучити у верхній кут, однак пробив вище воріт з меж штрафного.
  • 58'
    Мартинюк отримав жовту картку.
  • 56'
    Гліха вище воріт пробив з 17 метрів.
  • 55'
    Де Пена пробив з-за меж штрафного вище воріт.
  • 54'
    Кутовий заробили кияни.
  • 53'
    Буяльський пробив з 10 метрів прямо у руки Бандурі.
  • 50'
    Супряга в офсайді.
  • 49'
    Караваєв мав забивати другий гол, однак з семи метрів пробив прямо у голкіпера.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    Перерва, кияни попереду 1-0. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 43'
    Сидорчук порушив правила у центрі поля. Арбітр обмежився усним зауваженням.
  • 40'
    Русин пробив у руки Бущану. Вперше Георгій вступив у гру.
  • 35'
    Кияни домінують на полі, Рух за 35 хвилин як слід до воріт Бущана не дійшов.
  • 33'
    Циганков зродив стандарт біля воріт Руха.
  • 30'
    ГОООООООООООО! КАРЛОС ДЕ ПЕНА! Циганков класну передачу вирізав на уругвайця, який з 11 метрів пробив повз Бандури.
  • 28'
    Караваєв прекрасно пробив з 25 метрів, Бандура кінчиками пальців встиг відбити.
  • 24'
    Шапаренко після передачі Сидорчука пробив головою прямо у руки Бандурі.
  • 22'
    Сидорчук з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 17'
    Ось і перший момент. Супряга з гострого кута пробив прямо у руки Бандурі.
  • 16'
    Голкіпери можуть заснути під час такої гри, не вступили як слід у гру вони.
  • 12'
    Сидорчук порушив правила біля свого штрафного, Рух його швидко розіграв, однак до моменту справа не дійшла.
  • 11'
    Контролюють гру гості, однак моментів у нас нема, багато браку у передачах.
  • 10'
  • 7'
    Климчук отримав жовту картку.
  • 4'
    Караваєв фолить в атаці.
  • 3'
    Кияни активно почали гру, Рух обороняється всім складом.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 16:23
    Динамо: Бущан, Попов, Сидорчук, Шапаренко, Де Пена, Циганков, Миколенко, Караваєв, Забарний, Буяльський, Супряга
  • 16:23
    Рух: Бандура, Копина, Дуць, Стаменковіч, Гліга, Брікнер, Мартинюк, Русин, Климчук, Бойчук, Кондраков.
  • 16:22
    Гості зіграють у домашній білій формі із синіми горизонтальними полосами (голкіпер – у сірому), а львів’яни проведуть матч у чорному екіпіруванні з жовтими вставками (голкіпер – у голубому).