Ліга чемпіонів
Ювентус
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+4'
    Повз ворота пробив Шапаренко і відразу лунає свисток. Динамо гідно грало проти Ювентуса, однак клас є клас, туринці просто сильніші. Дякуємо хлопцям за самовіддачу, була гарна гра за яку не соромно.
  • 90+3'
    Сидорчук заробив штрафний біля воріт Ювентуса.
  • 90+1'
    Миколенко повз ворота пробив.
  • 90'
    Кутовий заробили кияни.
  • 88'
    Який вихід!! Гармаш вривається на поле замість Буяльського.
  • 87'
    Шапаренко фолить у центрі поля.
  • 86'
    Нажаль, дива не сталось, Ювентус навіть без Роналду грає трішки на іншому рівні.
  • 83'
    ГОЛ. Це просто рівень. Все просто, Куардадо спокійно подав і Мората спокійно головою пробив повз Бущана.
  • 80'
    Бернардескі вийшов замість Ремзі, а Артур вийшов замість Бентанкура.
  • 79'
    Буяльський з меж штрафного намагався пробити, захист блокує.
  • 75'
    Сидорчук з 15 метрів пробив, Щенсни на місці.
  • 74'
    Перший кутовий у Динамо!
  • 72'
    Перспективна атака у киян розвивалась, яку зіпсував Жерсон невдалою передачею.
  • 69'
    Подвійна заміна у Динамо. Попов та Вербич виходять на поле, а йдуть з поля Циганков та Караваєв.
  • 66'
    Мората просив пенальті після свого падіння у штрафного, однак арбітр не реагує на це.
  • 65'
    Після голу Морати, команди нічого не створили, досить спокійна гра.
  • 61'
    Ювентус усім складом у захисті, дуже важко таку масовану оборону пройти.
  • 60'
    Родрігес фолить в атаці.
  • 59'
    Родрігес вийшов замість Де Пени, який був непомітний протягом матчу.
  • 58'
    Деміраль грубо фолить в атаці. Рефері відразу дає жовту.
  • 55'
    Дібала вийшов замість Кулусевскі.
  • 54'
    Куадрадо намагався прорватися по флангу, Караваєв його зупинив.
  • 52'
    Ювентус контролює гру, Луческу пора щось змінювати.
  • 49'
    Грубий фол від Куардадо, жовту картку дає рефері.
  • 47'
    ГОЛ. Мората зіграв на добиванні і відкрив рахунок після сейву Бущана.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА! Перший тайм позаду, 0-0 у нас.
  • 45'
    Циганков обкрутив стінку, однак Щенсни це чекав і спокійно зіграв у цьому епізоді.
  • 44'
    Шапаренко обіграв Бентанкура, який вимушений був фолити, бо Микола вривався в небезпечну зону. Жовта картка для уругвайця.
  • 41'
    Супряга поліз на трьох гравців Юве і майже вийшло, Бонуччі в останній момент встиг обікрасти Владислава.
  • 40'
    Забарний порушив правила в атаці.
  • 38'
    Ремзі з меж штрафного пробив у руки Бущану.
  • 35'
    Караваєв фолить у центрі поля, Мората вимагає жовту картку, однак рефері обмежився усним зауваженням.
  • 33'
    Кулусевскі з меж штрафного пробив у ближній кут, Бущан не без проблем рятує команду.
  • 31'
    Як же зараз помилився Забарний і Ювентус ледь не скористався цим, однак Сидорчук підстрахував свого молодого партнера по команді. Капітан дуже не задоволений.
  • 29'
    Кулусевскі фолить в атаці.
  • 27'
    Гостро Куадрадо прострілив, Бущан на виході грає надійно.
  • 23'
    Перехопили ініціативу гості, кияни всім складом у захисті.
  • 21'
    Цього разу Бущан добре зіграв на виході і кулаками відвів загрозу від воріт.
  • 20'
    Кутовий заробили гості.
  • 18'
    К'єлліні отримав травму, замість нього виходить Деміраль.
  • 17'
    Супряга головою пробив вище воріт після передачі Кенджори.
  • 14'
    К'єза з 12-13 метрів пробив повз ворота. Кенджора не може нічого зробити з Федеріко, який дуже вільно себе почуває на полі.
  • 13'
    Бущан дуже грубо помилився, невдало вийшов з воріт і К'єлліні мав забивати у порожні ворота, однак пробив не точно.
  • 12'
    БУЩАН! К'єза пробив з меж штрафного у дальній кут, Георгій встигає скластись і відбити удар. Буде кутовий.
  • 10'
    Старт поєдинку вийшов рівний, Ювентус не пресингує і кияни спокійно контролюють м'яч на своїй половині поля.
  • 9'
    К'єлліні пробив повз ворота головою.
  • 8'
    Кутовий заробили гравці Юве.
  • 7'
    Досить гостро було у штрафному Юве, Щенсни та Ремзі зіштовхнулись і голкіпер гостей втратив ворота, однак скористатися цим наші хлопці не змогли.
  • 6'
    Перший стандарт заробили кияни. До воріт метрів 35.
  • 5'
    Кенджора довгою передачею шукав Буяльського, однак засильно віддав Томаш.
  • 3'
    Кулусевскі подав до штрафного, Бущан впевнено зіграв на виході.
  • 2'
    Куадрадо заробив штрафний біля воріт Динамо.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 19:02
    «Ювентус»: Щенсни – Даніло, Бонуччі, К'єлліні – К'єза Бентанкур, Рабйо, Куадрадо – Ремзі – Кулусевскі, Мората
  • 19:02
    «Динамо»: Бущан – Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Буяльський, Де Пена – Супряга
  • 17:36
    У прямому ефірі цей поєдинок покаже телеканал «Футбол 1», а також сервіс Megogo.
  • 17:35
    Туринці розпочнуть сезон у Лізі чемпіонів у своєму третьому комплекті – помаранчево-сірого плямистого забарвлення. Воротар «Старої Синьйори» зіграє у жовтому.
  • 17:35
    Господарі поля зіграють у своїй домашній, білій формі з горизонтальними смужками. Динамівський голкіпер одягне темно-синій комплект.