Вербич заробив штрафний по центру воріт. Відстань близько 30 метрів.
    Де Пена заробив гострий штрафний біля воріт Олександрії.
  • 62'
    Супряга в офсайді.
  • 60'
    Третина другого тайму позаду, багато боротьби і фолів та мінімум якісного футболу від команд.
  • 57'
    Чергова картка від арбітра. Стецков не за правилами зіграв против Циганкова.
  • 52'
  • 50'
    Попов зірвав атаку Олександрії, арбітр знову дістав жовту картку.
  • 48'
    Грицук отримав жовту картку.
  • 47'
    У перерві відбулись заміни у складі Динамо. Гармаш та Жерсон поле покинули, а вийшли Шапаренко та Супряга.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+1'
    ПЕРЕРВА. 1-0 Динамо обігрує Олександрію. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 45'
    Пауза в грі, Циганкову потрібна допомога лікарів.
  • 44'
    Кутовий заробили кияни.
  • 41'
    Чергова жовта картка для Динамо, Кенджора цього разу нагороджений гірчичником.
  • 40'
    7-1 за ударами, повна перевага Динамо, однак рахунок потрібно збільшувати.
  • 39'
    Сітало вийшов віч на віч з Бущаном, однак пробив повз ворота.
  • 36'
    Олександрія після жахливої на початку матчу, трішки навела лад у захисті, не так багато моментів у киян.
  • 33'
    Жерсон пробив у стінку, а потім через секунду зривав контратаку і заробив жовту картку.
  • 32'
    Де Пена заробив перспективний штрафний. Буде прямий удар.
  • 28'
    Буяльський повз ворота пробив.
  • 26'
    Перший кутовий заробили гості.
  • 23'
    Паньків знову зіграв на виході вдало, нейтралізувавши загрозу після кутового.
  • 22'
    Третій кутовий виконають кияни.
  • 21'
    Де Пена грубо зіграв у центрі поля, арбітр без роздумів дає жовту картку.
  • 18'
    Грицук повз ворота пробив з 20 метрів.
  • 15'
    Черговий корнер заробили динамівці. Другий гол назріває.
  • 12'
    Черговий момент у Динамо. Циганков віддав класний пас на Буяльського, який з убивчої позиції пробив повз ворота.
  • 10'
    Паньків класно зіграв на виході і перехопив навісну передачу Кенджори.
  • 9'
  • 7'
    Тріщить по швам захист Олександрії, ще один прекрасний момент. Буяльський з семи метрів пробивав майже по центру воріт, Паньків відбив, як і парирував добивання Де Пени з більш гострого кута.
  • 5'
    ЯКИЙ МОМЕНТ! Гармаш вийшов віч на віч з голкіпером, але переграти Паньківа не зміг.
  • 3'
    Проблеми Олександрії у захисті відразу дали про себе знати, дуже багато команда Шарана пропускала до цього матчу.
  • 1'
    ГОООООООЛ! На першій хвилині кияни виходять уперед. Динамо швидко розіграли стандарт, Миколенко подав на дальню стійку, а там Денис попов з двох метрів розстріляв ворота Паньківа.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 16:09
    Олександрія: Паньків, Мельник, Бабогло, Мишенко, Третьяков, Сітало, Пашаєв, Грицук, Дудка, Бондаренко, Задерака
  • 16:09
    Динамо: Бущан, Кендзьора, Попов, Сирота, Миколенко, Сидорчук, Гармаш, Буяльский, Циганков, Де Пена, Родрігес
  • 16:09
    В запасі: Бойко, Караваєв, Забарний, Андрієвський, Лєднєв, Шепелєв, Шапаренко, Вербич, Супряга
  • 10:54
    Гра відбудеться на столичному «Олімпійському». Стартовий свисток головного арбітра зустрічі Максима Козиряцького пролунає о 17:00.
  • 10:54
    У прямому ефірі матч транслюватиметься на телеканалі «2+2». Включення зі стадіону розпочнеться о 16:55.
  • 10:54
    Динамівці зіграють у домашній білій формі із синіми горизонтальними смугами (голкіпер – у сірому), а олександрійці проведуть матч у жовтому екіпіруванні (голкіпер – у чорному).