Ліга чемпіонів
Динамо
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+6'
    БОЙКО! Зубков пробив з 20 метрів, Денис рятує! І відразу лунає фінальний свисток!
  • 90+5'
    Останній шанс для Ференцвароша. Кутовий.
  • 90+4'
    Кутовий заробили господарі поля. Тиснуть угорці, нашим неймовірно складно.
  • 90+4'
    Родрігес вийшов замість Циганкова.
  • 90+3'
    Блажич вище воріт пробив.
  • 90+1'
    5 хвилин додав арбітр.
  • 90'
    ГОЛ. 2-2. Болі зрівнює рахунок....
  • 89'
    Белуце та Вербич вийшли замість Шапаренко та Супряги.
  • 88'
    Стандарт заробили господарі біля воріт Динамо.
  • 87'
    Двалі головою пробив вище воріт.
  • 86'
    Тільки цього не вистачало... Сидорчук зіграв дуже не логічно і стрибнув у підкат у центрі поля, маючи жовту картку. Це червона!
  • 83'
    ГОСТРО! Болі з 20 метрів пробив майже по центру, Бойко не без проблем рятує команду.
  • 81'
    Гармаш вийшов замість Буяльського.
  • 80'
    Кутовий заробив Караваєв.
  • 76'
    Де Пена сильно прострілив у руки голкіперу.
  • 75'
    Буяльський на картку присів. Грубо зіграв Віталій.
  • 70'
    Лайдуні отримав жовту картку за зрив атаки, а потім ще й Токмака нагородили гірчичником.
  • 68'
    Ісаель пробив у руки Бойку. Спокійно зіграв Денис у цьому епізоді.
  • 67'
    Дуже нервова гра пішла, у команд дуже мало що виходить на полі, однак гол Ференцвароша помітно підняв настрій господарям, які заграли з неймовірним азартом.
  • 65'
    Пауза в грі, Забарному дісталося у центрі поля від Шигера.
  • 62'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 61'
    Контролюють гру угорці, у нас багато браку в атаці.
  • 58'
    ГОЛ. Токмак потужно пробив з гострого кута, Бойко не зміг врятувати.
  • 56'
    Кияни грамотно захищаються, господарі нічого не можуть створити.
  • 51'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 49'
    Активно команди почали тайм, Ференцварош великими силами пішов у атаку.
  • 47'
    Шигер пробив у руки Бойку.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. Динамо виграє у Ференцвароша 2-0. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 45'
    Одну хвилину додав арбітр.
  • 44'
    Токмак повз ворота пробив з 30 метрів.
  • 42'
    Хайстер пробив повз ворота.
  • 41'
    ГОООООООООЛ! Буяльський віддав передачу на Де Пену, його вже ніби накрив захисник, однак гравець Ференцвароша невдало зіграв і Де Пена покарав господарів, забивши у порожні ворота.
  • 38'
    Перший кутовий заробили господарі поля.
  • 36'
    Токмак з 25 метрів пробив вище воріт.
  • 33'
    Караваєв заробив стандарт на половині поля Ференцвароша.
  • 29'
    Буяльський з меж штрафного пробив, однак захисник заблокував удар.
  • 28'
    А Харатін у моменті з пенальті ще й жовту картку отримав, тож господарі вже мають трьох гравців з попередженням.
  • 27'
    ГООООООООЛ! Віктор Циганков робить рахунок 1-0! Чітке виконання від нашого лідера!
  • 26'
    ПЕНАЛЬТІ! Динамо буде пробивати, Харатін рукою зіграв.
  • 25'
    Кутовий заробили кияни.
  • 23'
    Циганков прострілив до штрафного, ніхто з партнерів не відгукнувся на цей пас.
  • 21'
    Хайстер отримав жовту картку за грубий фол.
  • 18'
    МОМЕНТ! Караваєв пробив у дальній кут з меж штрафного, голкіпер рятує Ференцварош!
  • 14'
    Ісаель в офсайді.
  • 12'
    Сомалі отримав жовту картку.
  • 11'
    Шигер фолить в атаці. Багато порушень і боротьби у нас на старті матчу.
  • 8'
    Буяльський повз ворота пробив з 15 метрів.
  • 7'
    Бойко спокійно реагує на удар гравця Ференцвароша з 20 метрів.
  • 5'
    Харатін порушив правила у центрі поля, знову Буяльському дісталось.
  • 3'
    Циганков отримав передачу у штрафному, однак пробити господарі йому не дали.
  • 2'
    Пауза у грі, Буяльський на газоні після фолу у центрі поля.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 21:09
    Запасні киян: Нещерет, Белуца, Вербич, Шепелєв, Цитаішвілі, Шабанов, Лєднєв, Андрієвський, Гармаш, Родрігес, Сирота, Дуелунд
  • 21:09
    «Динамо»: Бойко, Караваєсв, Забарний, Попов, Кенджора, Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський, Де Пена, Циганков, Супряга
  • 21:09
    «Ференцварош»: Дібус, Ловренчич (к), Блажич, Ковачевич, Хайстер, Харатін, Сомалі, Шигер, Нгуен, Зубков, Ісаель
  • 13:16
    У прямому ефірі поєдинок покаже телеканал «Футбол 2», а також сервіс Megogo.
  • 13:16
    У сьогоднішньому матчі «Ференцварош» зможе розраховувати на суттєву підтримку своїх вболівальників, на гру допустять до 35% від загальної вмістимості стадіону.
  • 13:15
    Київське «Динамо» вийде на поле в білій формі (голкіпер - у сірому комплекті), а господарі - у чорно-зеленому екіпіруванні (голкіпер - у червоному).