Чемпіонат України
Шахтар
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+2'
    ВСЕ. Шахтар спокійно переграє Динамо 3-0 та скорочує відстань від киян до 1 очка.
  • 90'
    Дві хвилини додала Монзуль.
  • 89'
    Фернандо пробив у руки Нещерету.
  • 86'
    Пауза в грі, Степененку надають допомогу лікарі.
  • 83'
    Нажаль, дива вже не буде, кияни покинули грати і без ентузіазму виходять в атаку.
  • 80'
    Додо заробив кутовий.
  • 78'
    Коваленко в офсайді.
  • 75'
    Циганков головою пробив у руки Трубіну.
  • 72'
    ГОЛ. Патрік потужно пробив у верхній кут, Нещерет нічого не зміг зробити.
  • 68'
    Русин вийшов замість Родрігеса.
  • 67'
    Цього ще вистачало... Родрігес отримав пошкодження.
  • 65'
    ГОЛ. Степаненко пробив з-за меж штрафного, м'яч влучив у Антоніо, що збило Нещерета і Руслан не встиг врятувати команду.
  • 64'
    Де Пена прострілив до штрафного, Трубін перший на м'ячі.
  • 60'
    Де Пена вийшов замість Вербича.
  • 57'
    Шабанов в офсайді.
  • 56'
    Нещерет рятує Динамо після удару Антоніо.
  • 55'
    Динамо захищається, а Шахтар без поспіху атакує, досить сумний і повільний початок тайму.
  • 51'
    Соломон вийшов замість Тайсона.
  • 50'
    Жовту картку отримав Антоніо.
  • 48'
    Сіпріано вийшов замість Корнієнка.
  • 47'
    Корнієнко отримав пошкодження і, схоже, що не зможе продовжити гру.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3'
    ПЕРЕРВА. Динамо програє і будет грати без Сидорчука у другому таймі.
  • 45+2'
    ЧЕРВОНА! Монзуль вилучає нашого капітана. Дуже спірний момент. Однак нічого вже не зробити, динамівці залишились удесятьох.
  • 45+1'
    Монзуль пішла дивитися ВАР. Сидорчуку загрожує червона.
  • 45+1'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 45'
    1 хвилина додана до основного часу першого тайму.
  • 43'
    Марлос отримав жовту картку.
  • 42'
    Показали нам віп-ложу, в якій був присутній Андрій Шевченко та Олександр Усік. Такі гості мають допомогти Динамо у другому таймі переломити хід гри.
  • 41'
    Спокійний темп, гості контролюють гру, Динамо не пресингує навіть.
  • 37'
    Степаненку надають допомогу лікарі після жорсткого фолу Вербича. Словенець отримав жовту.
  • 35'
    Буяльський з гострого кута пробив у руки Трубіну.
  • 34'
    ГОЛ. Нещерет невдало вийшов з воріт, чим скористався Мораєс, який головою забив у порожні ворота.
  • 32'
    Оригінально розіграли кияни корнер, Буяльський покотив під удар Сидорчуку, який з 20 метрів пробив повз ворота.
  • 31'
    Вербич заробив кутовий.
  • 27'
    Родрігес в офсайді.
  • 26'
    Гаряче було у нашому штрафному, гірники довго володіли м'ячем, однак пробити не змогли.
  • 25'
    Кутовий виконають гравці Шахтаря.
  • 23'
    Шабанов подав до штрафного, захист Шахтаря спокійно виграє другий поверх.
  • 20'
    Циганков порушив грубо правила у центрі поля, Монзуль обмежилась усним зауваженням. Антоніо надають допомогу лікарі.
  • 18'
    Корнієнко потужно пробив у кут, Нещерет у ефектному стрибку рятує команду.
  • 16'
    Степаненко фолить в атаці.
  • 15'
    Кутовий заробили гості.
  • 13'
    Тете отримав жовту картку.
  • 12'
    Буяльський з гострого кута пробив повз ворота.
  • 10'
    Мораєс пробив з гострого кута, прямо у руки Нещерету.
  • 9'
    Багато боротьби у центрі поля, команди по черзі володіють м'ячем.
  • 5'
    Родрігес з меж штрафного намагався пробити, Додо встиг заблокувати.
  • 3'
    Тете ледь не вийшов віч на віч з Нещеретом, Попов завадив бразильцю прийняти м'яч.
  • 2'
    Гірники на старті контролюють гру, однак без моментів.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 16:09
    Динамо: Нещерет - Кенджора, Попов, Забарний, Шабанов - Сидорчук (к), Андрієвський, Буяльський, Циганков, Родрігес - Вербич
  • 16:07
    Шахтар: Трубін – Додо, Хочолава, Матвієнко, Корнієнко – Степаненко (к), Антоніо – Тете, Марлос, Тайсон – Мораєс
  • 15:28
    У прямому ефірі матч транслюватиметься на телеканалі «2+2». Подивитися гру можна буде і на цій сторінці нажавши на "ВІДЕО"
  • 15:26
    Динамівці зіграють у домашній білій формі із синіми горизонтальними смугами (голкіпер – у сірому), а донеччани проведуть матч у помаранчевому екіпіруванні (голкіпер – у блакитному).