help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    Кутовий заробили німці.
  • 85'
    Харатін вийшов замість Зінченка. Слабкий матч від Олександра.
  • 84'
    А тим часом у паралельному матчі Рамос не забив два пенальті, а Іспанія програє Швейцарії, що нам не на руку.
  • 82'
    Третя стійка! Мораєс потужно пробив з 25 метрів, Ноєра знову рятує стійка.
  • 79'
    Пятов рятує команду після удару Брандта з гострого кута.
  • 77'
    Вернер покидає поле, а вийшов Брандт.
  • 76'
    Михайличенко в офсайді.
  • 75'
    МОМЕНТИЩЕ! Марлос прекрасним ударом мітив у дальній кут, однак вдруге влучили гості у стійку.
  • 73'
    Мораєс та Михайличенко вийшли на поле, а покинули поле Яремчук та Зубков.
  • 72'
    Німці віддали ініціативу нашим, однак створити у нас нічого не виходить.
  • 69'
    Макаренко вийшов замість Степаненка.
  • 67'
    Зубков гостро прострілив, Яремчуку не вистачило лічених сантиметрів, щоб забити гол.
  • 65'
    Дуже важко буде нашим хлопцям переломити хід гри, німці дуже дисципліновано грає.
  • 63'
    ГОЛ! Вернер отримав передачу у штрафному і майже без перешкод пробив повз Пятова.
  • 60'
    Гнабрі пробив з 11 метрів вище воріт.
  • 58'
    Степаненко порушив правила у центрі поля.
  • 56'
    Сане вийшов віч на віч з Пятовим, однак рятує ситуацію Забарний, який встиг вибити мяч на кутовий.
  • 55'
    Матвієнко порушив правила в атаці.
  • 52'
    МОМЕНТ! Степаненко головою пробив. трішки вище воріт.
  • 51'
    Зінченко пробив з 20 метрів і влучив у стійку. Там був рикошет, так що буде кутовий.
  • 49'
    Вернер в офсайді.
  • 47'
    Німці активно почали тайм, українці всім складом у захисті.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва! 2-1 Німеччина виграє.
  • 41'
    Потужніше німці проводять кінцівку тайму, однак моментів не так багато у них.
  • 38'
  • 36'
    Класно комбінують наші, однак забагато браку у діях українців.
  • 34'
    Марлос заробив стандарт на половині поля Німеччини.
  • 32'
    ГОЛ. Вернер отримав передачу перед воротами і спокійно пробив у порожні ворота.
  • 29'
    Зінченко отримав передачу у штрафному, однак невдало обробив мяч і пробити йому не дали вже.
  • 28'
    Жовта картка для Рюдігера.
  • 26'
  • 25'
    Пятов робить хороший сейв після дального удару Горецка.
  • 23'
    ГОЛ. Зінченко помилився у центрі поля, німці втекли до швидкої контараки, яка закінчилась точним ударом Сане у дальній кут.
  • 21'
    Марлос за Яремчук непогану комбінацію розіграли біля штрафного Німеччини, однак пробити ніхто з наших не зміг.
  • 19'
    Гнабрі порушив правила в атаці.
  • 18'
    Сане в офсайді.
  • 17'
    Рюдігер головою пробив вище воріт.
  • 16'
    Кутовий заробили намці.
  • 15'
    ЯКИЙ МОМЕНТ. Марлос та Яремчук вийшли на одного захисника, однак Марлос віддав невдало на Романа і захисник встиг зіграти на перехоплення.
  • 13'
    Кох подав до штрафного, Степаненко виграв другий поверх.
  • 11'
    ГОООООООООООЛ!! Яремчук класно зіграв на підборі і потужно пробив у верхній кут з 10 метрів.
  • 10'
    Маліновський пробив з 23 метрів, Кох заблокував цей постріл Руслана.
  • 9'
    Невдала подача від Марлоса з кутового, німці переходять в атаку.
  • 8'
    Перший кутовий заробили українці.
  • 7'
    Кох порушив правила в атаці.
  • 6'
    Кутовий заробили намці. Справжня паніка у нас у штрафному, господарі домінують на старті матчу.
  • 5'
    Кох головою пробив повз ворота.
  • 4'
    Німеччина заробила стандарт біля воріт України.
  • 3'
    МОМЕНТ! Горецка з 10 метрів пробив вище воріт!
  • 2'
    Гюндоган пробив з 20 метрів, захист заблокував удар.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 21:45
    Стартовий склад збірної Німеччини: 1. Нойєр - 16. Рюдігер, 2. Кох, 15. Зюле - 13. Макс, 4. Гінтер - 18. Горетцка, 21. Гюндоган - 19. Сане, 9. Вернер, 20. Гнабрі.
  • 21:45
    Стартовий склад збірної України: 12. Андрій Пятов (к), 2. Едуард Соболь, 22. Микола Матвієнко, 3. Ілля Забарний, 15. Юхим Конопля, 17. Олександр Зінченко, 6. Тарас Степаненко, 8. Руслан Маліновський, 19. Олександр Зубков, 9. Роман Яремчук, 11. Марлос.