Де Пена пробивав із гострого кута - Тер Штеген на місці!
    Одну хвилину компенсує арбітр.
  • 45'
    Гармаш віддавав хорошу передачу врозріз на Кенджору, але зробив це занадто сильно.
  • 43'
    Грубо зіграв Ленгле в центрі поля у підкаті, порушившу правила на Гармашеві. Арбітр обмежився розмовою.
  • 41'
    Кенджора надійно зіграв, прикривши м'яч корпусом від Фірпо, і дав вийти за лінію воріт.
  • 39'
    Фолить Гармаш поблизу лівого кута нашого карного майданчика. Захист справився із навісом.
  • 37'
    Трінкан пробив з-за меж карного майданчика. Все контролював Бущан.
  • 35'
    Трінкан впав в карному майданчику в боротьбі з Гармашем. Без порушень.
  • 33'
    Який шанс! Після прострілу Кенджори Вербич завадив Буяльському розстріляти ворота Тер Штегена, буквально, знявши м'яч з ноги...
  • 31'
    Кияни вибігли в контратаку, Шепелєв закинув в карний майданчик, але зробив це надто сильно - Де Пена не зміг обробити передачу.
  • 30'
    Вдруге за кілька хвилин Шапаренко віддає незручний пас, за яким м'яч виходить за бокову. Напружена гра.
  • 28'
    Коутіньойо пробив по воротах Бущана, але зробив це неточно. Георгій все контролював.
  • 27'
    Коутіньойо виконав навіс зі штрафного - захист відбився.
  • 25'
    Кияни в повному складі захищаються. Барселона взяла гру під свій контроль.
  • 22'
    Каталонці вимагають пенальті, після падіння Ленгле у воротарському майданчику. Арбітр призначає кутовий.
  • 21'
    Збили Алєнья кияни поблизу центрального кола.
  • 19'
    Перший удар по воротах каталонців зробив Де Пена, на добиванні після розіграшу штрафного удару. Не сильно, але й контратаку не отримали.
  • 18'
    Має перевагу Барселона, але Динамо намагається вириватися в контратаку, не закривається.
  • 15'
    П'янич отримує жовту картку за зрив атаки - фол на Буяльському. Перша жовта в матчі.
  • 14'
    Дест робив навіс у карний майданчик, але захист киян блокує передачу - кутовий.
  • 13'
    Кияни спробували розгорнути атаку другим темпом, але Караваєв випустив м'яч за межі поля.
  • 09'
    Динамо показує хороший контроль м'яча при контратаках. Це оптимізує.
  • 08'
    Удар Вербича заблокував Менгеса. Мав словенець ще варіанти для розвитку атаки, але вирішив пробити здалеку.
  • 07'
    Арбітри зафіксували офсайд у Де Пени. Карлос прорвавсвя по своєму флангу і пробив по воротах Тер Штегена. Офсайду, схоже, не було.
  • 06'
    Забарний і Миколенко не дали пробити Коутіньо - кутовий.
  • 04'
    Кияни проривалися лівим флангом, але арбітр зафіксував офсайд.
  • 02'
    Гру призупинено - допомога лікарів була потрібна Буяльському після зіткнення в центрі поля. Віталій - за межами поля.
  • 01'
    Лунає стартовий свисток! Поїхали!
  • 20:50
    «Динамо»: Бущан - Кенджора, Забарний, Миколенко, Караваєв - Гармаш, Шепелєв, Шапаренко, Де Пена, Буяльський, Вербич
  • 20:47
    Барселона: Тер Штеген – Дест, Мінгеса, Лангле, Фірпо – П'яніч, Аленья – Трінкау, Коутінью, Педрі – Брайтвейт
  • 16:55
    «Динамо» зіграє в основному комплекті форми – білому з горизонтальними смужками. Динамівський воротар проведе матч у формі салатового кольору. Каталонці вийдуть на поле у ​​виїзному комплекті чорного кольору. Воротар «Барселони» зіграє в помаранчевому.