Чемпіонат України
Ворскла
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+4'
    ВСЕ. Спокійно команди дограли доданий час. Динамо виграє 2-0, завдяки голам Циганкова та Вербича.
  • 90'
    Чотири хвилини додав арбітр.
  • 89'
    Вилучення у Ворскли. Кане прямою ногою полетів у Лєднєва, арбітр відразу вилучає гравця Ворскли.
  • 86'
    Яворський грубо порушив правила у центрі поля на Супрязі.
  • 83'
    ЧЕРВОНА! Це дуже дивна червона, але мало кого це дивує вже.
  • 81'
    Знову арбітр пішов дивитися повтор. Забарний може червону отримати за підкат.
  • 79'
    Ткаченко рятує Ворсклу після удару Циганкова. Буде кутовий.
  • 78'
    Кане упав у штрафному після контакту з Циганковим, арбітр фол не зафіксував.
  • 76'
    Скляр отримав жовту картку.
  • 75'
    Гра у нас не дуже активна, Ворскла намагається атакувати, однак виходить це невдало.
  • 69'
    Лєднєв без шансів для голкіпера пробивав, однак якимось дивом захисник головою врятував команду.
  • 68'
    Циганков заробив максимально зручний для удару штрафний, прямо перед воротами Ворскли.
  • 65'
    БУЩАН! Георгій рятує команду після удару Степанюка з меж штрафного.
  • 63'
    Гармаш та Лєднєв вийшли замість Де Пени та Шепелєва.
  • 62'
    Степанюк в офсайді.
  • 56'
    Вербич та Шепелєв непогано розіграли у стінку, однак Володимир останній пас віддав невдало, чим дуже засмутив словенця.
  • 54'
    ТКАЧЕНКО. Голкіпер Ворскли робить неймовірний сейв після удару Шапаренка з семи метрів.
  • 49'
    Пердута подав до штрафного, Бущан спокійно зіграв на виході.
  • 48'
    Степанюк пробив повз ворота.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 2-0 Динамо спокійно переграє Ворсклу.
  • 45'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 43'
    Арбітр пенальті не ставить після перегляду повтору.
  • 41'
    Рукою Степанюк зіграв. Арбітр пішов дивитися телевізор.
  • 39'
    Кутовий заробили кияни.
  • 38'
    Шапаренко пробив повз ворота.
  • 36'
    ГООООООООООЛ! Де Пена віддав ідеальну передачу з флангу на Вербича, який спокійно переграв голкіпера Ворскли. Цей гол точно не відмінять. 2-0.
  • 32'
    Пауза в грі. Цікаве рішення арбітра, як на мене, фол був, адже Степанюк відверто штовхнув Циганкова у спину.
  • 31'
    Циганкова збили у штрафному, розбив губу при падінні Віктор. Надають допомогу лікарі.
  • 28'
    Невдало розіграли кияни стандарт, але заробили хоча б кутовий.
  • 27'
    Де Пена заробив гострий стандарт біля штрафного Ворскли.
  • 25'
    Кане в офсайді.
  • 24'
    Кияни домінують, Ворскла нічого не може зробити, Бущан взагалі без роботи.
  • 21'
  • 19'
    ОФСАЙД. Монзуль підказала, що був офсайд.
  • 17'
    ВАР у дії. Арбітр дивиться повтор.
  • 16'
    ГОООООООООЛ! Де Пена пробив у ближній кут з 15 метрів, Ткаченко зіграв невдало і не зміг врятувати команду. 2-0.
  • 13'
    ГООООООООЛ! Вербич увірвався до штрафного, прострілив на Циганкова, який у вже порожні ворота.
  • 10'
    Вербич фолить в атаці. Ворскла постійно збиває темп гри,
  • 7'
    Кияни активно почали матч, однак моментів ще не було біля воріт гостей.
  • 3'
    Шапаренко порушив правила у центрі поля.
  • 2'
    Пердута отримав жовту картку за грубий фол.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 16:36
    «Ворскла»: Ткаченко – Яворський, Альюн, Якубу – Пердута, Пуцлін, Скляр, Ребенок – Щербак, Кане – Степанюк.
  • 16:10
    «Динамо»: Бущан - Кенджора, Забарний, Попов, Миколенко - Шапаренко, Шепелєв, Андрієвський, Циганков, Де Пена - Вербич.
  • 16:10
    Запасні: Бойко, Белуце, Лєднєв, Гармаш, Караваєв, Клейтон, Сирота, Супряга.
  • 15:46
    У прямому ефірі матч транслюватиметься на телеканалі «2+2». Подивитися гру можна буде і на цій сторінці нажавши на "ВІДЕО".
  • 15:46
    Господарі зіграють у домашній білій формі з синіми горизонтальними смугами (голкіпер - у сірому), а полтавчани проведуть матч у зеленій екіпіровці (голкіпер - у жовтому).
  • 15:46
    Гра пройде за порожніх трибун на столичному «Олімпійському». Початок зустрічі – о 17:00.