Кенджора заблокував удар Роналду з беж штрафного.
    Роналду подав до штрафного, Забарний виграв другий поверх у Куулсевскі.
    Сидорчук пробив вище воріт.
  • 71'
    Супряга, Гармаш та Де Пена вийшли, а покинули поле Вербич, Родрігес та Шепелєв.
  • 70'
    До кінця матчу ще 20 хвилин, однак, нажаль, інтрига вже померла, Ювентус домінує.
  • 66'
    ГОЛ. Провал у захисті Динамо, Мората спокійно отримав передачу у штрафному і мав багато часу, щоб спокійно пробити повз Бущана. 3-0.
  • 62'
    Даніло вийшов замість Бонуччі, а Бернардескі замість Ремзі.
  • 61'
    Туринці заробили кутовий.
  • 59'
    Все ж таки гол, все було у рамках правил.
  • 58'
    Гра не продовжується, арбітри дивляться повтор.
  • 57'
    ГОЛ. Роналду зіграв на добиванні і робить рахунок 2-0.
  • 56'
    Мората пробив повз ворота.
  • 55'
    Роналду потужно пробив під поперечину, Бущан на місці.
  • 54'
    МОМЕНТ! Циганков пробив у дальній кут, Щенсни у стрибку рятує Ювентус.
  • 53'
    Кутовий заробив Вербич.
  • 52'
    Ремзі пробивав з меж штрафного, наш захист блокує удар валійця.
  • 50'
    Циганков порушив правила в атаці.
  • 47'
    Кутовий заробили кияни.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. Ювентус попереду 1-0. Були моменти у киян, однак і у Ювентуса були шанси подвоїти рахунок.
  • 45'
    Одну хвилину додав арбітр.
  • 44'
    Кенджора подав у руки голкіперу.
  • 41'
    Родрігес пробив прямо у руки голкіперу.
  • 40'
    Фантастичний момент у Динамо. Циганков був абсолютно сам перед воротами і мав просто пробити повз голкіпера, однак Віктор пробив у Щенсни.
  • 38'
    Непогано комбінують кияни, однак у завершальній стадії атаки багато браку у нас.
  • 35'
    Вербича збиває Бонуччі у штрафному, здавалось, що був фол, однак свисток арбітра мовчить.
  • 33'
    Родрігес заробив стандарт на біля штрафного Ювентуса.
  • 30'
    Мав робити рахунок 2-0 Роналду, однак його удар прийняла на себе поперечина.
  • 28'
    Мората падає у штрафному, просить пенальті, однак арбітр фол не зафіксував.
  • 27'
    Забарний отримав жовту картку.
  • 26'
    Відбились господарі, однак атака киян продовжується позиційно.
  • 25'
    Ще один корнер, цього разу черга Динамо виконати його.
  • 23'
    Черговий кутовий заробили туринці.
  • 21'
    ГОЛ. К'єза з семи метрів пробив головою майже по центру, Бущан не зміг врятувати.
  • 21'
    Родрігес з 20 метрів пробив вище воріт.
  • 20'
    Перший кутовий заробили динамівці.
  • 19'
    Як же гаряче було у нашому штрафному, Бущан знову рятує нас після удару Морати, а потім Роналду пробивав з офсайду.
  • 18'
    К'єза потужно пробив, Попов головою заблокував удар. Ще один кутовий буде.
  • 17'
    БУЩАН! Георгій рятує команду після удару Маккені з меж штрафного.
  • 16'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 15'
    Вербич намагався пробити з меж штрафного, однак зробив це незграбно.
  • 14'
    У паралельному матчі Барселона забиває у ворота Ференцвароша.
  • 12'
    Шапаренко фолить в атаці.
  • 10'
    Бентанкур отримав жовту картку.
  • 9'
    Шапаренко заробив стандарт на половині поля Ювентуса.
  • 7'
    К'єза пробив з 20 метрів, Попов заблокував удар. Ювентус виконає кутовий.
  • 6'
    Роналду намагався подати до штрафного, однак засильно це зробив, Бущан виконає удар від воріт.