help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ. Часу на камбек вже не лишилось. Динамо виграє у Маріуполя 2-1.
    ГОЛ. Топалов отримав передачу у штрафному і пробив точно у кут. 1-2.
    Топалов пробив повз ворота.
  • 84'
    Мав Вербич робити рахунок 3-0, однак не зміг обіграти голкіпера з пари метрів.
  • 80'
    Супряга покидає поле, а вийшов Вербич, а Шапаренко поступився місцем на полі Володимиру Шепелєву.
  • 79'
    Супряга в офсайді.
  • 77'
    ГОООООООООООООЛ! Циганков після передачі Де Пени робить рахунок 2-0!
  • 75'
    Пауза у грі, Бущану надають допомогу лікарі.
  • 73'
    Шапаренко пробив у кут, Кудрик знову рятує.
  • 71'
    Кутовий заробили кияни.
  • 64'
    Горбунов пробив у руки Бущану.
  • 63'
    Доброхотов отримав жовту картку за зрив атаки.
  • 61'
  • 59'
    Кенджору завалили у штрафному, арбітр фол не зафіксував.
  • 57'
    Шапаренко пробив по центру, Кудрик не без проблем зміг переправити мяч на кутовий.
  • 55'
    Кудрик спокійно рятує команду після удару Циганкова зі штрафного.
  • 54'
    Циганков зробив гострий штрафний біля воріт Маріуполя.
  • 53'
    Шапаренко заробив кутовий.
  • 50'
    Ще одна жовта, цього разу Мишньов нагороджений гірчичником.
  • 49'
    Петтерман отримав жовту картку за грубий фол.
  • 48'
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. Динамо виграє 1-0, але ми граємо без одного гравця.
  • 45'
    Одну хвилину додав арбітр.
  • 43'
    Горбунов пробив зі штрафного і влучив у стінку.
  • 41'
    Бущан вийшов замість Гармаша.
  • 40'
    Пауза у нас у грі, потрібен час, щоб Динамо випустило Бущана.
  • 38'
    ВИЛУЧЕННЯ! Горубнов вийшов віч на віч з Нещеретом і наш голкіпер порушив правила.
  • 35'
    Гармаш порушив правила у центрі поля.
  • 33'
    Кияни повністю контролюють гру, Маріуполь нічого не може зробити.
  • 31'
    Гармаш з 15 метрів пробив повз ворота.
  • 25'
    Де Пена дуже націлений на ворота. Знову уругваєць пробивав, цього разу вище воріт.
  • 24'
    Знову Кудрик рятує Маріуполь після потужного удару Де Пени.
  • 23'
    Топалов пробив з меж штрафного, захисники Динамо блокують цей постріл.
  • 22'
    Кутовий заробив Маріуполь.
  • 20'
    Де Пена пробив з 15 метрів, Кудрик на місці.
  • 19'
    Очеретько порушив правила у центрі поля. Багато дрібного фолу у матчі.
  • 16'
    Показали повтор, дуже жорстко зіграв Сікан, дивно, що арбітр не вилучив Данила. ВАР то є на матчі.
  • 15'
    Сікан отримав жовту картку.
  • 13'
    Де Пена в офсайді.
  • 11'
    Маріуполь перехопив ініціативу після голу, однак моменті у номінальних господарів нема.
  • 8'
    Сікан намагався обіграти Миколенка, однак Віталій його спокійно обікрав і почав атаку Динамо.
  • 6'
    ГОООООООЛ. Денис ГАРМАШ! Провал у захисті Маріуполя, Гармаш вийшов на побачення з голкіпером, спокійно його обіграв і забив у порожні ворота.
  • 4'
    Супряга вийшов віч на віч з голкіпером, однак на якусь мить кіпер встиг випередити Влада.
  • 2'
    Мишньов пробив вище воріт.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 11:17
    Номінальні господарі зіграють у помаранчевому екіпіруванні (воротар – у синьому), а кияни проведуть матч у білій формі з синіми горизонтальними смугами (голкіпер – у сірому).
  • 10:48
    Стартовий свисток арбітра Андрія Коваленка пролунає о 19:30, а пряма трансляція зі стадіону розпочнеться о 19:25 на телеканалі “Футбол 2” .
  • 10:48
    За домовленістю сторін, гра відбудеться в Києві на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського (номінальним господарем залишається “Маріуполь”), тоді як матч 25-го туру Favbet Ліги “Динамо” - “Маріуполь” пройде на стадіоні імені Володимира Бойка в Маріуполі.