help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ. Динамо провело не дуже вдалий матч і поступилося Лудогорцю 2:1.
    Ванат вийшов замість Миколенка.
  • 80'
    Прекрасний удар від Лєднєва, однак влучив у стійку. Голкіпер не рятував ніяк.
  • 79'
    Перший реальний шанс на гол у другому таймі. Кияни заробили штрафний. До воріт метрів 27-30.
  • 76'
    Сісіньо отримав жовту картку за зрив атаки.
  • 75'
    Супряга та Назар Волошин вийшли на поле. Змінили Кенджору та Бєсєдіна.
  • 74'
    Віч на віч вибігав гравець Лудогорця з Нещеретом, однак наш голкіпер першим встиг на мяч і відвів загрозу.
  • 72'
    Якщо у першому таймі ми хвалили Динамо, то другий тайм абсолютно не виходить у киян. Лудогорець повністню контролює гру, а наші футболісти просто спостерігають за тим, як болгари грають у футбол.
  • 70'
    Лєднєв пробив з 20 метрів, захист заблокував цей постріл.
  • 69'
    А тим часом, Лудогорець продовжує атакувати. Черговий корнер виконає Десподов.
  • 67'
    Шепелєв та Лєднєв вийшли на поле, а пішли - Буяльський та Шапаренко.
  • 65'
    Чібота обіграв ледь не пів команди, але перетягнув і не зміг навіть пробити.
  • 62'
    Кутовий знову заробили гравці Лудогорця. Болгари повністю переграють киян зараз.
  • 60'
    Караваєв, Шабанов та Сідклей вийшли на поле. Забарний, Жерсон покинули поле.
  • 58'
    Кешеру в офсайді.
  • 56'
    ГОЛ. Жозуе Са стояв САМ прямо по центру штрафного майданчика і отримавши передачу, спокійно пробив повз Нещерета. Черговий провал у захисті і знову результативний...
  • 53'
    Кутовий виконають наші суперники.
  • 52'
    Без моментів на старті тайму, кияни активніше почали, однак забагато браку у передачах.
  • 49'
    Сигналізували кияни, що рукою зіграв захисник Лудогорця у своєму штрафному, однак арбітр пенальті не поставив.
  • 48'
    Кутовий заробив Бєсєдін.
  • 47'
    Лише одна заміна відбулась у перерві - Нещерет вийшов замість Бущана.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ. Перерва. 1-1 у нас.
  • 41'
    Черговий кутовий заробили болгари. Намагаються на куражі забити ще гол, поки динамівці продовжують грати не дуже впевнено.
  • 39'
    ГОЛ! Все до цього йшло. Лудогорець зрівнює рахунок після помилки Бущана та Забарного, які невдало зіграли у власному штрафному.
  • 36'
    Ще один удар від гравця Лудогорця, метрів з 30 повз ворота.
  • 35'
    Трішки розслабились динамівці після забитого голу, Лудогорець володіє ініціативою.
  • 33'
    Ой, як пощастило киянам. Бущан далеко вийшов з воріт, невдало віддав передачу і Десподов пробивав метрів з 40 по порожнім воротам, однак повз ворота.
  • 32'
    Потужно пробив гравець Лудогорця, Бущан на місці.
  • 30'
    Черговий кутовий заробили болгари, однак він знову закінчився нічим
  • 28'
    Дуже приємне враження залишає гра Динамо. Кияни дуже активно пресингують суперника і фізично виглядають відмінно.
  • 26'
    Кутовий заробили гравці Лудогорця.
  • 23'
    ГОООООООООЛ! Трішки курйозний гол, кияни такі люблять забивати. Шапаренко прострілив до штрафного, від Вердона мяч влучив у Ренана і вже від голкіпера він залетів у ворота.
  • 21'
    Все добре з Віталієм, продовжує гру далі наш лівий захисник.
  • 20'
    Пауза в грі, Миколенко на газоні.
  • 19'
    Сидорчук з 25 метрів пробив вище воріт.
  • 18'
    Бєсєдін пробив у дальній кут з 20 метрів, голкіпер перевів мяч на кутовий.
  • 17'
    Багато боротьби у центрі поля, команди досить активно пресингують одна одну, заважаючи починати атаку.
  • 13'
    Ще одна подача, цього разу від Кенджори, однак знову засильно.
  • 11'
    Де Пена засильно подав, ніхто з партнерів по команді не зміг пробити.
  • 10'
    Жерсон заробив перспективний стандарт біля воріт суперника.
  • 8'
    Ще один кутовий заробили динамівці.
  • 7'
    Солідна відповідь від Динамо! Буяльський потужно пробив з 20 метрів, Ренан вибрав правильну позицію і спокійно врятував команду від голу.
  • 6'
    Тепер вже кутовий заробили кияни.
  • 5'
    Перший момент у матчі. З убивчої позиції пробивав гравець Лудогорця, однак мяч полетів вище воріт.