Відбір до ЧС-2022
Казахстан
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+4'
    ВСЕ! Збірна України не змогла обіграти команду, яка знаходиться на 100 позицій нижче у рейтингу ФІФА! 1-1!
  • 90+3'
    Довбик з 12 метрів пробив без перешкод прямо у руки голкіперу.. А міг стати героєм.
  • 90+1'
    Зінченко пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 90'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 88'
    Зинченко отримав жовту картку.
  • 86'
    Маліновський пробив прямо у стінку... нічого не виходить у Руслана сьогодні.
  • 85'
    Штрафний прямо по центру воріт заробив Яремчук! До воріт метрів 22-24.
  • 83'
    Марлос пробив прямо у руки голкіперу.
  • 80'
    Довбик вийшов замість Шапаренка.
  • 79'
    Зінченко пробив дуже невдало з 20 метрів.
  • 73'
    Кутовий заробили українці.
  • 70'
    ТАКЕ ТРЕБА ЗАБИВАТИ! Зубков, який щойно змінив Мораєса, вийшов віч на віч з голкіпером, але пробив беззубо і прямо у голкіпера.
  • 69'
    Карімов отримав жовту картку.
  • 66'
    Марлос вийшов замість Сидорчука.
  • 60'
    ГОЛ! Мужиков зрівнює рахунок у матчі...
  • 56'
    Караваєв з 30 метрів пробив вище воріт.
  • 54'
    Яремчук заробив кутовий.
  • 49'
    Другий тайм розпочався з атак України, схоже, що нічого кардинально казахи змінювати не збираються.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 1-0 Україна переграє Казахстан!
  • 44'
    Мужиков отримав жовту картку за грубий фол.
  • 43'
    Маліновський з 25-27 метрів потужно пробив вище воріт.
  • 42'
  • 40'
    Яремчук головою пробив вище воріт.
  • 39'
    Прекрасна атака України закінчилась ударом Зінченка з 10 метрів повз ворота. Зовсім трохи не вистачило Олександру.
  • 35'
    Фантастичний момент у Кривцова! Маліновський пробив з 30 метрів, голкіпер відбив перед собою і Кривцову потрібно було просто пробити у порожні ворота, однак захисник не влучив.
  • 34'
    Зінченко заробив перспективний штрафний біля воріт Казахстану.
  • 32'
    Яремчук з 15 метрів пробив прямо у руки голкіперу.
  • 28'
    Україна домінує на полі, казахи не змінили своєї стратегії після голу і всім складом грають від оборони.
  • 23'
    Мораєс падає у штрафному суперника, однак без порушення правил зіграв захисник.
  • 20'
    ГООООООООООООЛ! Яремчук отримав передачу у штрафному казахів і у дотик пробив у кут. 1-0!
  • 16'
    Знову Мораєс пробив і знову не влучно.
  • 15'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 14'
    Аїмбетов пробив з 25 метрів прямо у руки Трубіну.
  • 13'
    Мораєс повз ворота пробив з 15 метрів.
  • 12'
    Мужиков з-за меж штрафного пробив вище воріт.
  • 10'
    Непогано наші хлопці комбінують на половині поля Казахстану, однак до моментів справа ніяк не доходить
  • 7'
    Маліновський пробив не дуже сильно, голкіпер спокійно впорався з цим пострілом Руслана.
  • 6'
    Аліп заробив жовту картку, а Україна матиме шанс для прямого удару зі штрафного. До воріт метрів 30.
  • 5'
    Трубін надійно зіграв на виході, спокійно забрав мяч до рук.
  • 4'
    Казахстан заробив кутовий. Перший корнер у матчі.
  • 3'
    Чотири в три виходили наші футболісти, однак Маліновський помилився з передачею на Мораєса. Перспективна контратака закінчилась нічим.
  • 2'
    Перші хвилини за казахами, гості більше володіють мячей і провели пару атак.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:25
    Казахстан: Покатілов, Марочкін, Малий, Аліп, Досмагамбетов – Нургалієв (к), Мужиков, Валіуллін, Абікен, Тагиберген, Аїмбетов
  • 20:22
    Запасні: Бущан, Соболь, Забарний, Шепелєв, Тимчик, Марлос, Пятов, Сирота, Зубков, Довбик, Макаренко, Коваленко​.
  • 20:17
    Україна: Трубін, Матвієнко, Кривцов, Караваєв, Михайличенко, Сидорчук, Шапаренко, Зінченко, Яремчук, Маліновський, Мораєс
  • 19:13
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу, яка проходила онлайн, було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Казахи зіграють у синьому.
  • 19:13
    Окрім поєдинку в Києві, сьогодні в нашій групі D відбудеться ще один матч: у Сараєво Боснія і Герцеговина прийматиме Францію (початок зустрічі — о 21.45 за київським часом).
  • 19:13
    Сьогоднішні суперники зустрічалися між собою вже чотири рази, і ці матчі мають щонайменше дві цікаві особливості. По-перше, в усіх поєдинках перемогу святкувала збірна України. А по-друге, усі чотири зустрічі відбулися саме в рамках кваліфікаціі чемпіонатів світу.