Чемпіонат України
Динамо
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+6'
    ВСЕ! МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Динамо завдяки ефектному голу Родрігеса вириває надважливу перемогу у Олександрії!
  • 90+4'
    Гармаш в офсайді
  • 90+1'
    5 хвилин додано!
  • 90'
    ГООООООООООООООООЛ!!! ЖЕЕЕЕРСОООООН РОРДРІІІІІГЕСССС!!!! Потужно пробив з 10 метрів прямо у верхній ближній кут, Паньків не мав шансів!!!
  • 89'
    Гармаш завадив Родрігесу пробити з меж штрафного. Жерсон дуже розлючений.
  • 87'
    Гармаш вийшов замість Бєсєдіна. ЦІкавий хід.
  • 86'
    Пауза в грі. Бєсєдіну та Бабогло надають допомогу після їх зіткнення у центрі поля.
  • 84'
    Шепелєв вийшов замість Шапаренка.
  • 82'
    Шапаренко з 30 метрів пробив вище воріт.
  • 81'
    Миколенко вийшов віч на віч з Паньківим, але переграти кіпра не зміг.
  • 76'
    Шапаренко на техніку пробив у кут, Паньків знову рятує команду! Чудовий матч від голкіпера господарів.
  • 75'
    Жерсон отримав жовту картку за грубий фол.
  • 72'
    Родрігес вийшов замість Де Пени.
  • 66'
    ГОЛ ВІДМІНЕНО!
  • 64'
    ВАР у дії! Буяльський під час удару Караваєва заважав Паньківу.
  • 63'
    ГОООООООООЛ! Караваєв потужно пробиває з меж штрафного, Паньків міг врятувати, але мяч закотився у ворота все же після контакту з голкіпером.
  • 59'
    Кенджора отримав жовту картку.
  • 58'
    Шарана вилучено за надмірну реакцію на дії арбітра. Пару теплих слів вислухав лінійний, який і дав сигнал головному про порушення від головного тренера господарів.
  • 55'
    Караваєв пробив у кут з 15 метрів, Паньків на місці.
  • 52'
    Де Пена після передачі Караваєва пробив повз ворота.
  • 48'
    Кутовий заробили гості.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3'
    ПЕРЕРВА! 1-1 після першого тайму!
  • 45+2'
    Бєсєдін в офсайді.
  • 45'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 43'
    Тиснуть кияни, Олександрія всмі складом у захисті.
  • 38'
    ПАНЬКІВ! Прекрасний сейв робить голкіпер Олександрії після удару головою Забарного! Браво!
  • 37'
    Третяков отримав жовту картку.
  • 35'
    ГОООООООООООЛ! Шапаренко пробив у верхній кут! 1-1!
  • 34'
    ПЕНАЛЬТІ!
  • 32'
    Рукою зіграв захисник Олександрії. Арбітр пенальті не ставить, однак ВАР у діх.
  • 29'
    МОМЕНТ! Лучкевич з семи метрів пробив у верхній кут, Бущан рятує!
  • 26'
    Караваєв пробивав з меж штрафного, захисники блокують.
  • 23'
    Третяков відповів ударом, однак повз ворота.
  • 22'
    Де Пена потужно пробив з 25 метрів, Паньків на місці.
  • 21'
    Пауза в грі, Ковальцю надають допомогу лікарі.
  • 19'
    Сидорчук пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 15'
    Караває гол, який арбітр відміняє через офсайд.
  • 13'
    ГОЛ! Не забиваєш ти - забивають тобі! Сітало був сам у штрафному і спокійно після скидки партнера пробив у кут.
  • 11'
    Ну як так?? Де Пена вийшов віч на віч з Паньківом, але пробив дуже незграбно і вище воріт.
  • 8'
    НЕЙМОВІРНИЙ МОМЕНТ! Караваєв головою пробив з декількох метрів, Паньків відбив і мяч влучив у поперечину, а потім Буяльський пробивав у майже порожні ворота, цього разу захисник врятував.
  • 5'
    Відбились кияни, навіть до удару справа не дійшла.
  • 4'
    Бєсєдін збив Ковальця на своїй половині поля. Стандарт заробили господарі.
  • 2'
    Кутовий заробили кияни.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 18:37
    «Олександрія»: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Бондаренко, Мірошніченко - Лучкевич, Банада, Гречишкін, Третьяков - Ковалець - Сітало
  • 18:36
    «Динамо»: Бущан - Кенджора, Попов, Забарний, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Караваєв, Де Пена - Бєсєдін.
  • 18:36
    Запасні киян: Бойко, Шепелєв, Лєднєв, Андрієвський, Гармаш, Родрігес, Сідклей, Тимчик, Сирота.
  • 18:03
    В телевізійній прямій трансляції за поєдинком можна буде слідкувати в ефірі телеканалу «Футбол 1». Також зустріч доступна для перегляду на платформах Oll.tv і Sweet.tv.
  • 18:01
    Футболісти «Олександрії» проведуть гру в жовтих футболках, чорних шортах (голкіпер - у чорному).
  • 18:00
    «Динамо» зіграє поєдинок у білій формі з синіми горизонтальними смугами. Динамівський воротар проведе матч у формі сірого кольору.
  • 18:00
    У неділю, 4 квітня, на полі КСК «Ніка» в Олександрії відбудеться матч 20-го туру Favbet Ліги, у якому «Динамо» зустрінеться з «Олександрією».