help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Фінальний свисток! 1-1!
  • 90+3'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 90+1'
    ГОООООЛ! Циганков зрівнює рахунок у матчі. Довбив відда гольову на порожні ворота.
  • 90'
    5 хвилин додано.
  • 89'
    Гравець Бахрейна, капітан команди, вийшов на побачення з Трубіним і пробив повз ворота.
  • 82'
    Сидорчук пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 80'
    Черговий сейв кіпера. Знову Шапаренко бив з меж штрафного. Буде кутовий.
  • 79'
    Сам же Микола пробив, однак повз ворота.
  • 78'
    Шапаренко заробив перспективний штрафний біля воріт Бахрейна.
  • 76'
    Циганков з 22 метрів пробив у кут, голкіпер у стрибку рятує свою команду.
  • 75'
    ГОЛ. Гравець Бахрейну "паненкою" спокійно реалізовує пенальті.
  • 73'
    Трубін порушив правила у своєму штрафному. ПЕНАЛЬТІ!
  • 71'
    Бахрейн заробив кутовий.
  • 68'
    Довбик мав відкривати рахунок у матчі! Марлос віддав на Артема, який обіграв голкіпера але влучив у стійку.
  • 65'
    Шапаренко пробив вище воріт.
  • 63'
    Попов та Сидорчук вийшли на поле, а покинули його Кривцов та Макаренко.
  • 59'
    Судаков пробив з 15 метрів, однак влучив у захисника.
  • 57'
    Офсайд у форварда Бахрейна.
  • 52'
    Черговий кутовий заробили господарі поля.
  • 50'
    Голкіпер рятує Бахрейн після удару Марлоса з меж штрафного.
  • 48'
    Марлос з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 47'
    Кутовий заробили гості.
  • 47'
    Судаков, Довбик та Циганков вийшли на поле, а Бєсєдін, Степаненко та Зубков пішли відпочивати.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+1'
    ПЕРЕРВА. 0-0!
  • 45'
    Марлос заробив кутовий.
  • 44'
    Зубков з гострого кута пробив головою прямо у руки голкіперу.
  • 42'
    Зубков в офсайді.
  • 37'
    Марлос пробив повз ворота.
  • 36'
    Мархун отримав жовту картку.
  • 32'
    Бєсєдін пробив прямо у руки з 25 метрів.
  • 30'
    Бєсєдін з-за меж штрафного пробив повз ворота.
  • 28'
    Кутовий заробив Бахрейн.
  • 27'
    Тимчик увірвався до штрафного, прострілив, однак заблокував передачу захисник.
  • 23'
  • 22'
    Миколенко обіграв захисника, прострілив на Шапаренка, який з 10 метрів пробив повз ворота.
  • 19'
    Трубін відмінно зіграв на виході і перервав гостру прострільну передачу до штрафного.
  • 15'
    Кривцов отримав жовту картку.
  • 13'
    Відбились українці і почали свою атаку.
  • 12'
  • 9'
    Марлос подав до штрафного, зробив це засильно і ніхто не встиг замкнути цю передачу.
  • 6'
    Шапаренко з 20 метрів намагався пробити, однак зробив це дуже невдало.
  • 4'
    Володіють ініціативою господарі поля, Бахрейн всім складом у захисті.
  • 2'
    Степаненко пробив з 20 метрів повз ворота.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 19:50
    Стартовий склад збірної України: Трубін - Тимчик, Кривцов, Матвієнко, Миколенко, Степаненко (к), Макаренко, Шапаренко, Марлос, Зубков, Бєсєдін.
  • 19:50
    Запасні: Бущан, Сирота, Судаков, Сидорчук, Лєднєв, Бондаренко, Пятов, Забарний, Довбик, Циганков, Попов, Караваєв.
  • 16:38
    Бахрейн стане сьомим суперником синьо-жовтих з Азії. До цього збірна України зустрічалася з іншими представниками АФК: ОАЕ (1994), Південною Кореєю (1994, двічі), Японією (2002, 2005, 2018), Іраном (2002), Саудівською Аравією (2006, 2018) та Узбекистаном (2007, 2011).
  • 16:37
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу, яка проходила онлайн, було вирішено, що збірна України проведе зустріч у білому комплекті форми. Бахрейнці зіграють у червоному.