Бєсєдін у перерві змінив Яремчука, а Марлос вийшов замість Зубкова.
    Сидорчук пробив з 15 метрів прямо у руки голкіперу.
    БУЩАН! Георгій рятує команду після удару Брауна головою.
  • 36'
    Миколенко порушив правила біля свого штрафного. Це шанс для гостей.
  • 32'
    Ще момент у Ярмоленка. Андрій з меж штрафного пробивав, однак захисник заблокував цей постріл.
  • 31'
    Ярмоленко пробив повз ворота з-за меж штрафного.
  • 29'
    Маліновський заробив стандарт на половині поля ірландців.
  • 24'
    Яремчук пробив повз ворота з 15 метрів.
  • 23'
    Гостра подача до нашого штрафного відбулась, Бущан відмінно зіграв на виході.
  • 22'
    Домінує наша команда, прекрасний футбол показує збірна.
  • 21'
    100% момент у України! Зубков віддав на Яремчука, який з декількох метрів пробив у голкіпера.
  • 18'
    Маліновський грубо фолить у центрі поля. Польский арбітр пожалів Руслана і не показав жовту.
  • 15'
    Маліновський з 15 метрів пробив вище воріт.
  • 11'
    ГОООООООООООООЛ! Зубкова залишили одного у штрафному і він отримавши передачу від Караваєва, пробив головою у кут.
  • 10'
    МОМЕНТ. Яремчук з 10 метрів пробив у кут, однак голкіпер якимось дивом зреагував.
  • 8'
    Стримали ірландці стартовий натиск нашої команди, частіше почали володіти мячем.
  • 4'
    Караваєва збили у штрафному, арбітр пенальті не ставить.
  • 2'
    Ярмоленко з 15 метрів пробив повз ворота.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:13
    Північна Ірландія: Пікок-Фаррелл - Баллард, Кеткарт, Браун - Даллас (к), Макканн, Макнейр, Севілл, Фергюсон - МакГінн, Макгенніс.
  • 19:55
    Стартовий склад збірної України: 1. Георгій Бущан, 16. Віталій Миколенко, 13. Ілля Забарний, 22. Микола Матвієнко, 21. Олександр Караваєв, 5. Сергій Сидорчук, 8. Руслан Маліновський, . 10. Микола Шапаренко, 7. Андрій Ярмоленко (к), 20. Олександр Зубков, 9. Роман Яремчук.
  • 19:55
    Запасні: 2. Денис Попов, 3. Георгій Судаков, 4. Сергій Кривцов, 6. Тарас Степаненко, 11. Марлос, 12. Андрій Пятов, 14. Євген Макаренко, 15. Артем Довбик, 17. Богдан Лєднєв, 18. Роман Безус, 19. Артем Бєсєдін, 23. Анатолій Трубін.
  • 18:37
    Нагадаємо, що на сьогоднішньому матчі працюватиме бригада арбітрів із Польщі на чолі із 40-річним Шимоном Марциняком.
  • 17:05
    Збірна України проведе зустріч у синьому комплекті форми. Північна Ірландія зіграє в білому.
  • 17:05
    У рейтингу ФІФА, який було опубліковано 27 травня, наш сьогоднішній суперник, команда Північної Ірландії, посідає 48-е місце.
  • 17:05
    Напередодні сьогоднішнього матчу збірної України свої контрольні поєдинки провели два суперники нашої національної команди на Євро-2020. Нідерланди в Португалії розійшлися миром із Шотландією (2:2), а Австрія в Мідлсбро поступилася Англії — 0:1.
  • 17:04
    Сьогодні у Дніпрі на стадіоні «Дніпро-Арена» збірна України проведе свій другий контрольний поєдинок у рамках підготовки до фінальної стадії Євро-2020 (21.00). Суперником підопічних Андрія Шевченка стане команда Північної Ірландії.