help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    Лунає свисток арбітра! Матч завершено - 4:0.
  • 90'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 87'
    Знов загрожують кіпріоти нашим воротам. Вище воріт, але небезпечно прийшовся удар: Кусулос виграв повітря і пробив по воротах.
  • 86'
    Капітан кіпріотів пройшов Степаненка і прострілив по флангу - замикати було нікому.
  • 86'
    Караваєв прострілював на Бєсєдіна - Артем не дотягнувся до м'яча.
  • 85'
    Зміна у складі суперника
  • 82'
    Бєсєдін пробивав в дотик з меж карного майданчика - голкіпер рятує ворота.
  • 79'
    Затяжна атака збірної України завершилася фолом у відборі Соболя.
  • 77'
    Гогіч замінив Артіматаса.
  • 73'
    Зінченко пробивав з меж карного майданчика - в руки голкіперу. Андрієві Шевченко такий удар Олександра явно не сподобався.
  • 70'
    Шапаренко замінив Ярмоленка
  • 69'
    Пауза у грі - надають допомогу кіперові суперника, в якого знову виникли складнощі із пов'язкою.
    Гравці збірної України в хорошому настрої. Ярмоленко розмовляє із Шевченком.
  • 69'
    Захаріо замінив Кіріяко.
  • 67'
    Судаков міняє Маліновського.
  • 67'
    Бєсєдін вийшов замість Яремчука.
  • 66'
    Зінченко пробиває з-за меж карного майданчика - рикошет на кутовий.
  • 65'
    ГОООООЛ! Ярмоленко робить дубль. Після удару з-за меж штрафної м'яч з рикошетом відправився у ворота.
  • 64'
    Кастанос вийшов замість Папуліса
  • 63'
    Караваєв замінив Матвієнка
  • 59'
    ГООООЛ! "Розкатали" гравці збірної України суперника - Марлос віддав на Яремчука і той просто влучив у пусті ворота.
  • 57'
    Зінченко знову загострює, віддаючи на Соболя, але той не встигну до м'яча.
  • 53'
    Маліновський пробив здалеку після скидання Забарного. Неточно.
  • 52'
    Прострільна передача Яремчука вийшла невдалою.
  • 47'
    Кусулос замінив Аврааама.
  • 47'
    Крістофі замінив Іліа.
  • 46'
    Степаненко гратиме замість Макаренка.
  • 46'
    Марлос замінив Зубкова.
  • 45'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+5'
    ПЕРЕРВА!
  • 45+5'
    Маліновський з лінії штрафного майданчика розрядив свою гармату - вище воріт.
  • 45+3'
    ГООООЛ! Зінченко потужно пробиває, не залишаючи шансів кіперу. 2:0
  • 45+2'
    Ярмоленко покрутив захисника Кіпру, прострілив і заробив пенальті - рукою зіграв захисник суперника Іоану.
  • 45'
    5 хвили додає арбітр.
  • 44'
    Зінченко віддав слушну передачу на Зубкова, якого "прогавили" захисники, але той неточно пробив із меж карного майданчика, маючи і час, і простір.
  • 42'
    Маліновський знайшов передачею Соболя, але той не зміг обробити м'яч.
  • 39'
    Штрафний удар кіпріотів не вдався. М"яч у збірної України.
  • 37'
    ГООООООООЛ! Ярмоленко переграє Панаї! 1:0
  • 36'
    Пенальті! Панайоту збиває Зубкова в карному майданчику і отримує червону картку.
  • 33'
    Штанга! Зінченко дальнім ударом перевіряє на міцність стійку воріт суперника. Удар від воріт.
  • 32'
    Яремчук розстрілював ворота суперника з пасу Соболя - пробив по центру, в голкіпера.
  • 29'
    Зубков проштовхнув м'яч у карному майданчику на Ярмоленка, той пробивав п'ятою, але голкіпер був на місці.
  • 26'
    Зробила "вилазку" збірна Кіпру, але захист збірної України грає максимально надійно, без проблем ліквідовуючи закидання суперника до штрафного майданчика.
  • 24'
    Зінченко класно віддав на Зубкова, той скинув під удар Яремчуку, але Роман із лінії воротарського майданчика пробив вище воріт.
  • 20'
    Папуліс зробив удар по воротах нашої команди - Пятов без проблем справився.
  • 17'
    Сотеріу зупинив прохід Маліновського.
  • 14'
    Зубков прострілював на Ярмоленка, але того випередив суперник.
  • 12'
    Тримає збірна України в напрузі кіпріотів, тотально контролюючи гру.
  • 9'
    Яремчук замикав передачу Зінченка, але влучив у голкіпера, пробиваючи в падінні.
  • 8'
    Соболь прорвався по флангу, але передача не вдалася.
  • 5'
    Коліном в голову отримав кіпріот, але залишився у грі.
  • 3'
    Яремчук зіштовхнувся з голкіпером Кіпру і той отримав розсічення. При цьому, Роман був в офсайді.
  • 01'
    Лунає стартовий свисток! Поїхали!
  • 17:43
    Збірна України: Пятов, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Соболь, Макаренко, Маліновський, Зінченко, Ярмоленко, Зубков, Яремчук
  • 17:43
    Запасні: Бущан, Трубін, Попов, Миколенко, Караваєв, Степаненко, Марлос, Шапаренко, Судаков, Безус, Довбик, Бєсєдін
  • 15:04
    У зв’язку з невеликим ушкодженням литкового м’язу Віктора Циганкова в заявці на сьогоднішню гру замінив Роман Безус.
  • 14:45
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Кіпр зіграє в синьому.
  • 13:28
    У рейтингу ФІФА, який було опубліковано 27 травня, наш сьогоднішній суперник, команда Кіпру, посідає 97-е місце.
  • 10:57
    Сьогодні в Харкові на ОСК «Металіст» збірна України проведе останній контрольний поєдинок у рамках підготовки до фінальної стадії Євро-2020 (19.00). Суперником підопічних Андрія Шевченка стане команда Кіпру.