help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Україна у неймовірному матчі програє Нідерландам 3:2!
  • 90+2'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 90'
    5 хвилин додав Брих.
  • 88'
    Декілька замін зробив Де Бур, починають тягнути час.
  • 85'
    ГОЛ. Як прикро. Дюмфріс виграв другий поверх і пробив у кут головою. 3-2.
  • 82'
    Суперники почали тиснути, однак поки без моментів.
  • 80'
    ГОООООООООООЛ! ВИЙМААААЙ!!! Яремчук головою забиває після подачі зі штрафного!!!
  • 75'
    ГОООООООЛ! Ярмоленко фантастичним ударом у верхній кут робить рахунок 2-1. Найкращий гол турніру на даний момент!!
  • 72'
    Яремчук потужно пробив з 20 метрів прямо у руки голкіперу.
  • 70'
    Кутовий заробили нідерландці.
  • 67'
    Маліновський пробив з 30 метрів, захист блокує.
  • 64'
    Шапаренко вийшов замість Марлоса.
  • 62'
    Яремчук фолить в атаці.
  • 61'
    ГОЛ не скасовано. 2-0.
  • 60'
    Перевіряє Брих зі своїми асистентами момент перед голом.
  • 59'
    ГОЛ. Вегхорст робить рахунок 2-0.
  • 58'
    Депай просив пенальті, однак фолу не було.
  • 54'
    Вегхорст пробив у руки Бущану.
  • 52'
    ГОЛ. Провал у захисті України, Вейналдум без перешкод з меж штрафного пробив повз Бущщана.
  • 47'
    Нідерландці активніше почали тайм, однак без моментів.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 0-0 у нас.
  • 44'
    Яремчук увірвався до штрафного, однак зовсім трішки йому не вистачило, щоб як слід пробити.
  • 42'
    Кутовий заробили помаранчеві.
  • 40'
    Маліновський з 35 метрів пробив повз ворота.
  • 39'
    ФАНТАСТИЧНИЙ МОМЕНТ! Дюмфріс з двох метрів бив головою, але пробив повз ворота.
  • 38'
    Бущан!! Георгій вступає у гру після удару Вейналдуму.
  • 36'
    Ван Анхольт пробив з-за меж штрафного вище воріт.
  • 35'
    Кутовий заробили голандці.
  • 33'
    Депай небезпечно подав до штрафного, Вегхорсту знову не дали шансів пробити.
  • 30'
    Невдала передача до нашого штрафного. Бущан виконає удар від воріт.
  • 28'
    Ярмоленко пробив у руки голкіперу.
  • 27'
    Дюмфріс намагався пробити, захисники заблокували.
  • 26'
    Ярмоленка збили у штрафному, арбітр фол не зафіксував.
  • 24'
    Гострий простріл до нашого штрафного, Вегхорст трішки не встиг замкнути.
  • 22'
    В перспективну атаку наші хлопці вибігали, однак Маліновський трішки перетягнув і його обікрали.
  • 18'
    Після яскравих перших 15 хвилин, трішки заспокоїлась гра.
  • 15'
    Яремчук пробив не сильно у руки Стекеленбургу.
  • 13'
    Марлос вийшов замість Зубкова, який отримав травму.
  • 11'
    Контролюють гру нідерландці, досить відкрита гра у нас на старті.
  • 9'
    Маліновський пробив з 25 метрів, захисники заблокували цей постріл.
  • 7'
    Ще одна гостра атака наших суперників закінчилась ударом, цього разу вище воріт пробив Вейналдум.
  • 6'
    БУЩАН! Георгій рятує команду після удару Вейнладума з меж штрафного.
  • 5'
    Ярмоленко головою пробив вище воріт.
  • 4'
    Кутовий заробив Ярмоленко.
  • 3'
    Депай пробив з 20 метрів, Бущан на місці.
  • 2'
    Гаряче було у штрафному Нідерландів, однак ніхто з наших пробити не зміг.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:48
    Збірна Нідерландів: Стекеленбург, Тімбер, де Врей, Блінд, Дюмфріс, Ф. де Йонг, Вейналдум, де Роон, ван Анхоль, Депай, Вегхорст.
  • 20:42
    Запасні: Соболь, Кривцов, Степаненко, Шапаренко, Марлос, Пятов, Макаренко, Бєсєдін, Трубін, Тимчик, Попов, Довбик.
  • 20:29
    Збірна України: Бущан - Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв - Зінченко, Сидорчук, Маліновский - Зубков, Яремчук, Ярмоленко.
  • 20:23
    ТРК Україна покаже перший матч команди Андрія Шевченка на чемпіонаті Європи. Старт трансляції – о 21:50. Поєдинок на ТРК Україна можна переглянути онлайн на MEGOGO (за наявності оплаченої підписки).
  • 17:59
    У рейтингу ФІФА, який було опубліковано 27 травня, збірна Нідерландів посідає 16-е місце. Нагадаємо, що наша національна команда в цьому реєстрі розташувалася на 24-й позиції.
  • 17:59
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у синьому комплекті форми. Нідерланди зіграють у помаранчевому.
  • 17:59
    У відбірному турнірі Євро-2020 збірна Нідерландів, яка є сьогоднішнім суперником нашої національної команди у матчі фінальної частини чемпіонату, посіла друге місце, поступившись першістю Німеччині.
  • 17:58
    Сьогодні в Амстердамі на стадіоні «Йохан Кройфф Арена» збірна України проведе свій стартовий поєдинок на Євро-2020 у групі С. Суперником підопічних Андрія Шевченка виступить команда Нідерландів. Початок зустрічі — о 22.00 за київським часом.