Маліновський з меж штрафного правою пробив у руки голкіперу.
    Пауза в грі, Ярмоленку потрібно прийти до тями після удару по обличчю від захисника Македонії.
  • 59'
    Велкоскі отримав жовту картку.
  • 56'
    ГОЛ. Бущан відбив пенальті, однак Аліоскі був перший на добиванні і пробив повз голкіпера.
  • 55'
    ПЕНАЛЬТІ! Рефері ставить пенальті у наші ворота
  • 53'
  • 51'
    Забарний головою пробив прямо у руки Дмітрієвскі.
  • 50'
    Маліновський потужно пробив зі штрафного, голкіпер перевів гру на кутовий.
  • 47'
    БУЩАН! Георгій рятує нашу команду після удару Адемі з меж штрафного!
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! Україна впевнено переграє Північну Македонію після першого тайму!
  • 43'
    Шапаренко отримав жовту за симуляцію.
  • 40'
    Караваєв пробив у дальній кут з меж штрафного, голкіпер на місці.
  • 38'
    ГОЛ. Горан Пандєв забиває, однак був у офсайді. Фух. Видихаємо.
  • 35'
    Зараховано гол Романа, на одній лінії був наш форвард під час передачі Ярмоленка!
  • 34'
    ГОООООЛ! Яремчук забиває, але є сумніви, там міг бути офсайд.
  • 31'
    Пауза в грі, Ярмоленку надають допомогу лікарі.
  • 29'
    ГООООООООООЛ! Ярмоленка забули на дальній стійці і він спокійно переграє голкіпера.
  • 27'
    Ярмоленко з гострого кута пробив, голкіпер на місці.
  • 24'
    Ярмоленко пробив з меж штрафного, захисники блокують постріл Андрія.
  • 22'
    Матвієенко фолить в атаці.
  • 20'
    Гаряче було у штрафному суперників, Караваєв увірвався до штрафного і віддав під удар Маліновському, однак тому пробити не дали.
  • 17'
    Єльмас повз ворота пробив з меж штрафного. Дуже гостро було.
  • 16'
    Ніколов повз ворота пробив.
  • 13'
    Яремчук в офсайді.
  • 11'
    Яремчук вийшов віч а віч з голкіпером, але чомусь віддав передачу, яку заблокував захисник. Дивне рішення від Романа.
  • 9'
    Ярмоленко у падінні пробив з меж штрафного повз ворота.
  • 8'
    Дмітрієвскі рятує Македонію після удару Маліновського.
  • 7'
    Перший кутовий заробили наші футболісти.
  • 5'
    Караваєв пробив вище воріт з 25 метрів.
  • 3'
    Єльмас ледь не вийшов віч на віч з Бущаномю Георгій встиг на виході зіграти.
  • 2'
    Матвієнко фолить у центрі поля.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 14:54
    Збірна України: Бущан – Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Степаненко – Ярмоленко, Маліновський, Шапаренко, Зінченко – Яремчук
  • 14:53
    Запасні: Пятов, Трубін, Тимчик, Соболь, Кривцов, Судаков, Сидорчук, Марлос, Макаренко, Циганков, Бєсєдін, Довбик
  • 14:53
    Північна Македонія: Дімітрієвскі – С. Рістовскі, Д. Велковскі, Мусліу – Ніколов, Барді, Адемі, Спіровскі, Аліоскі – Пандев, Ельмас
  • 12:19
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Північна Македонія зіграє в червоному.
  • 12:19
    Сьогодні в Бухаресті на стадіоні «Арена Націонале» збірна України проведе свій другий поєдинок на Євро-2020 у групі С. Суперником підопічних Андрія Шевченка виступить команда Північної Македонії. Початок зустрічі — о 16.00 за київським часом.