Шлагер з-за меж штрафного пробив повз ворота.
    Арнаутович пробив повз ворота з меж штрафного.
    Пауза в грі, Яремчуку та Хінтерегеру потрібна допомога.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+4'
    ПЕРЕРВА. Австрія домінувала у першому таймі і добре, що тільки 1-0 ми програємо.
  • 45+3'
    Лайнер вище воріт пробив.
  • 45+2'
    Арнаутович з 13 метрів пробив у руки Бущану.
  • 45'
    Три хвилини додав Чакир.
  • 43'
    Миколенко простілив до штрафного, ніхто з наших не відгукнувся.
  • 41'
    Міг робити зараз Арнаутович рахунок 2-0, однак не забив з 11 метрів, пробивши повз ворота без перешкод.
  • 37'
    Лайнер пробиває у кут, Бущан у стрибку рятує.
  • 36'
    Чергова пауза, Арнаутовичу потрібна допомога.
  • 35'
    Лайнер пробив з меж штрафного, Забарний блокує.
  • 32'
    Баумгартнер, який забив гол, отримав травму і покинув поле.
  • 30'
    Сидорчук фолить у центрі поля.
  • 28'
    Шапаренко з меж штрафного пробив у кут, голкіпер рятує. Перший удар у нас.
  • 26'
    7:0 по ударах не на нашу користь. Красномовна статистика.
  • 23'
    Продовжують тиснути австрійці. Черговий корнер знову виконають.
  • 21'
    ГОЛ. Баумгартнер забиває з семи метрів, вигравши боротьбу у наших захисників.
  • 20'
    Знову корнер біля наших воріт.
  • 18'
    Пауза в грі, зіткнулись головами Забарний та захисник Австрії.
  • 17'
    Перший кутовий заробила наша команда.
  • 15'
    Арнаутович пробив з 25 метрів, Забарний заблокував постріл. Буде кутовий.
  • 13'
    Караваєв намагався увірватися до штрафного, однак захисник Австрії не дозволив Олександру обіграти його.
  • 11'
    Драгович виграв другий поверх і пробив вище воріт.
  • 10'
    Черговий кутовий заробили австрійці.
  • 7'
    Забітцер пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 5'
    Забітцер з меж штрафного пробив, наші захисники заблокували постріл лідера австрійців.
  • 4'
    Ярмоленко прострілив з флангу, голкіпер спокійно зіграв на виході.
  • 3'
    Лайнер фолить в атаці.
  • 2'
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 16:12
    У вільному доступі третій поєдинок команди Андрія Шевченка на чемпіонаті Європи покаже ТРК Україна. Старт трансляції – о 18:50. Окрім того, поєдинок на ТРК Україна можна переглянути онлайн на сервісі MEGOGO (за наявності оплаченої підписки).
  • 16:11
    У рейтингу ФІФА, який було опубліковано 27 травня, наш сьогоднішній суперник, команда Австрії, посідає 23-є місце. Нагадаємо, Україна наразі перебуває на 24-й позиції.
  • 16:10
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Австрія зіграє в червоно-білому.
  • 16:10
    Сьогодні в Бухаресті на стадіоні «Арена Націонале» збірна України проведе свій третій поєдинок на Євро-2020 у групі С. Суперником підопічних Андрія Шевченка виступить команда Австрії. Початок зустрічі — о 19.00 за київським часом.