Мали зараз гості забивати, однак післяудару Діабі мяч влучив у стійку.
    Зума виграв другий поверх, однак пробив вище воріт.
    Бензема вийшов замість Марсьяля, а Діабі змінив Комана.
  • 63'
    Грізман пробив вище воріт.
  • 59'
    Циганков намагався виконати сухий лист, Погба стояв на ближній стійці і захистив ворота.
  • 58'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 55'
    Чергова пауза в грі, Миколенко потребує допомоги.
  • 50'
    ГОЛ. Марсьяль зрівнює рахунок у матчі... 1-1.
  • 48'
    Пауза в грі, Миколенку потрібна допомога лікарів.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+2'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА. Ми попереду після першого тайму.
  • 45'
    Дві хвилини додано до основного часу першого тайму.
  • 44'
    ГОООООООООООООООООЛ! ШАПАРЕНКООООО!! ГЕНІЙ ГЕНІЙ ГЕНІЙ. Фантастичний гол прямо у верхній кут з 20 метрів.
  • 43'
    Марсьяль вийшов віч на віч, але не зміг Пятова переграти.
  • 42'
    Начебто з Віктором все добре і він продовжує гру.
  • 40'
    Пауза в грі, Циганкову надають допомогу лікарі.
  • 38'
    Ярмоленко головою пробив прямо у руки голкіперу. Наші поуи повністю переважають гостей за моментами.
  • 35'
    Який момент у нас! Ярмоленко пробив з меж штрафного, Льоріс рятує, а Забарний з декількох метрів пробив вище воріт.
  • 33'
    Коман пробив вище воріт.
  • 32'
    Миколенко зірвав атаку гостей, порушивши правила у центрі поля.
  • 28'
    Шапаренко прострілив прямо у руки Льорісу.
  • 27'
    Грізманн потужно з 25 метрів повз ворота.
  • 24'
    Марсьяль пробив з 20 метрів, захист блокує постріл француза.
  • 20'
    Погба пробив вище воріт.
  • 16'
    Рівна гра на старті матчу, без гострих моментів.
  • 11'
    Погба головою пробив прямо у руки Пятову.
  • 10'
    Кутовий будуть подавати гості.
  • 8'
    Ярмоленко подав до штрафного, Циганков пробив головою повз ворота.
  • 6'
    Гостро подав Дінь, Крівцов у падінні вибиває мяч подалі від воріт.
  • 3'
    Ярмоленко правою пробив вище воріт.
  • 2'
    Гостро було біля воріт Франції, однак Яремчук не зміг пробити з меж шрафного.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 21:42
    Збірна Франції: Льоріс – Дюбуа, Зума, Кімпембе, Дінь – Чуамені, Погба, Рабйо – Коман, Грізманн, Марсьяль
  • 21:42
    Збірна України: Пятов – Забарний, Кривцов, Матвієнко – Тимчик, Степаненко, Шапаренко, Миколенко – Ярмоленко, Циганков – Яремчук
  • 15:35
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у синьому комплекті форми. Французи зіграють у білому.
  • 15:35
    Сьогодні на матчі очікується присутність близько 45 тис. глядачів.
  • 15:35
    Окрім поєдинку в Києві, сьогодні в нашій групі D відбудеться ще один матч: у Гельсінкі Фінляндія прийматиме Казахстан (початок зустрічі — о 16.00 за київським часом).
  • 15:35
    На матчі Україна — Франція працюватиме суддівська бригада зі Словенії на чолі із 42-річним Славком Вінчичем.
  • 15:35
    Сьогодні в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме чинного чемпіона світу, команду Франції (початок зустрічі — о 21.45).