Падіння у штрафному України, арбітр пенальті не дає.
    Крал отримав жовту картку.
  • 69'
    Булеца пробив з 20 метрів, захисники заблокували.
  • 67'
    СТІЙКА! Класний момент у чехів, з декількох метрів форвард господарів пробив, однак штанга рятує.
  • 66'
    Кутовий заробили господарі.
  • 63'
    Фантастичний момент у нас. Чотири в два виходили наші, однак навіть до удару справа не дійшла.
  • 58'
    Ярмоленко пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 57'
    Бойко рятує після удару з 30 метрів від Соучека.
  • 55'
    Шапаренко та Яремчук вийшли на поле, а пішли відпочивати Сікан та Макаренко.
  • 53'
    Корнієнко в офсайді.
  • 48'
    У перерві відбулась заміна у нас, замість Кривцова вийшов Соболь.
  • 47'
    Саділек отримав жовту картку.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 1-0 Україна попереду.
  • 41'
    Змргал пробив вище воріт з -за меж штрафного.
  • 38'
    Класний момент у чехів. Спочатку Бойко рятує нашу команду, а потім Сирота у підкаті заблокував удар чеха.
  • 36'
    Зінченко занадто збуджений у цьому матчі, якщо так і продовжить себе вести, то може отримату другу жовту.
  • 35'
    Тимчик з меж штрафного пробив прямо у руки голкіперу. Класний шанс був, потрібно було віддати передачу нашому захиснику.
  • 32'
    Зінченко ефектним ударом пробив вище воріт.
  • 31'
    Ярмоленко пробив у ближній кут з 20 метрів, однак цей удар став легкою здобиччю для голкіпера.
  • 29'
    Заграли наші набагато активніше. Класна подача від Ярмоленка на Корнієнка, якому зовсім трохи не вистачио, щоб пробити головою.
  • 27'
    ГОООООООООООЛ! Корнієно потужним ударом з 15 метрів робить рахунок 1-0. Дотерпіли наші хлопці!
  • 25'
    Соучек потужно пробив вище воріт.
  • 24'
    Кутовий тепер виконали наші, однак нічим він не закінчився.
  • 22'
    Кутовий заробили чехи.
  • 20'
    Паніка у штрафному України закінчилась ударом Саділека вище воріт з 20 метрів.
  • 17'
    Позаду більше третини першого тайму, в України жодного моменту.
  • 14'
    Саділек головою пробив у ближній кут, однак не влучив.
  • 11'
    А ось зараз Денис класно зіграв на виході та встиг на перехоплення.
  • 10'
    Витримали стартовий натиск українці. Більше володіють наші мячем зараз.
  • 7'
    Фантастичний момент у чехів! Бойко знову невдало зіграв на виході, форвард чехів обіграв його і пробивав у порожні ворота, однак Кривцов встиг врятувати нашу команду.
  • 6'
    Кутовий заробили наші хлопці.
  • 5'
    Чехи тиснуть на старті матчу, уболівальники женуть команду в атаку.
  • 3'
    Бойко невдало зіграв на виході, однак ніхто з чехів не зумів пробити.
  • 2'
    Зінченко за брудний підкат отримав жовту картку.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:29
    Запасні: 2. Едуард Соболь, 5. Юхим Конопля, 9. Роман Яремчук, 10. Микола Шапаренко, 15. Владислав Кочергін, 21. Олександр Караваєв, 22. Сергій Булеца, 23. Дмитро Різник.
  • 20:28
    Стартовий склад: 1. Денис Бойко, 3. Олександр Сирота, 4. Сергій Кривцов, 18. Тарас Качараба, 8. Віктор Корнієнко, 17. Олександр Зінченко, 14. Євген Макаренко, 19. Олександр Тимчик, 11. Олександр Зубков, 7. Андрій Ярмоленко (к), 20. Данило Сікан.
  • 19:14
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Чехи зіграють у червоному.
  • 19:14
    У Пльзені збірна Чехії провела сім зустрічей. Статистика цих протистоянь вражає — сім перемог із загальним рахунком 17:4.
  • 19:14
    На сьогоднішній нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було повідомлено, що на поєдинку очікується до 6 000 глядачів.
  • 19:14
    У прямому ефірі гру покажуть телеканали «Україна» і «Футбол 1», також трансляцію можна буде переглянути на платформі MEGOGO.
  • 19:13
    Сьогодні у Пльзені на стадіоні «Дусан-Арена» збірна України в товариському поєдинку зустрінеться з командою Чехії (початок матчу — о 21.45 за київським часом).