Зубков та Булеца вийшли, а Циганков та Ярмоленко поле покинули.
  • 80'
    Пауза в грі, Сікану надають допомогу.
  • 78'
    Другий тайм ми занадто підсіли, так не можна було грати. Зараз Україна намагається атакувати, однак нічого не виходить поки.
  • 76'
    ГОЛ. Все до цього йшло... Ахмедходжич з меж штрафного пробив повз голкіпера. 1-1.
  • 72'
    Затяжна атака Боснії, багато ударів було заблоковано захистом, а завершальний удар Превляка парирував Пятов.
  • 70'
    Яремчук пішов з поля, а вийшов Сікан. Замість Шапаренка вийшов Сидорчук.
  • 69'
    Кутовий заробили гості.
  • 68'
    Джеко з 20 метрів пробив під поперечину, Пятов у стрибку рятує нас! Браво, Андрій!
  • 65'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 63'
    Превляк за грубий фол отримав жовту картку.
  • 62'
    Повністю перехопили ініціативу гості, наші всім складом у захисті.
  • 58'
    Дуже багато боснійці виконують навісних передач, навантажують Джеко та Превляка, однак поки що всі спроби невдалі.
  • 54'
    Все ж був офсайд у нашого форварда, тож не так прикро.
  • 54'
    ЯК НЕ ЗАБИВ РОМАН?? Яремчук вийшов віч на віч з голкіпером і пробив повз ворота.
  • 49'
    Тимчик під кутом вийшов віч на віч з голкіпером, однак Олександр пробив повз ворота.
  • 48'
    Наліч без перешкод пробив з шести метрів, повз ворота мяч пролетів.
  • 47'
    Гаряче було у штрафному Боснії, однак не змогли наші заштовхати мяч у ворота, який стрибав по штрафному Боснії.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 1-0 ми попереду.
  • 42'
  • 41'
    Прекрасна атака Боснії! Хаджиахметович спочатку пробив у кут, Пятов рятує, а потім Превляк з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 37'
  • 33'
    Класний момент у Боснії. Колашинац пробивав два раз зи одну атаку, однак спочатку Пятов, а потім Степаненко стали на заваді мячу потрапити у ворота.
  • 28'
    МОМЕНТ! Циганков з меж штрафного пробив головою повз ворота. Убивча позиція була у Віктора.
  • 27'
    ПЯТОВ! Андрій рятує нашу команду після удару Матвієнка у свої ворота.
  • 24'
    Казкова контратака України закінчилась тим, що Тимчик вибіг сам на сам з голкіпером, однак занадто близько був голкіпер у момент удару і Олександру не вдалось переграти свого суперника.
  • 22'
    Затисли боснійці нас на своїй половині поля, однак до моментів справа не доходить. Наші хлопці вдало захищаються.
  • 18'
    Ахмедходжич отримав жовту картку.
  • 17'
    Тимчик з гострого кута пробивав, захисники гостей заблокували.
  • 15'
    ГООООООООЛ! Циганков віддав на дальню стійку, а там вже чекав передачу Ярмоленко і Андрій спокійно забиває у порожні ворота.
  • 12'
    Гояк з 15 метрів пробив вище воріт. Перша атака гостей вийшла гострою.
  • 10'
    Чівіч отримав жовту картку.
  • 7'
    Яремчук в офсайді.
  • 6'
    Забарний пробив з-за меж штрафного, влучив у захисника Боснії.
  • 5'
    Позаду 5 хвилин, обидві команди не атакують великими силами, відчувається напруга та висока ціна матчу.
  • 2'
    Спокійно розпочався матч, без моментів.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:32
    Боснія і Герцеговина: Шехіч – Стевановіч, Хаджикадуніч, Ахмедходжіч, Чівіч – Хаджиахметовіч, Наліч, Колашінац – Гояк, Джеко, Превляк
  • 20:27
    Стартовий склад України: Пятов - Кривцов, Забарний, Матвієнко, Соболь, Тимчик - Степаненко, Шапаренко - Циганков, Ярмоленко, Яремчук
  • 20:27
    Запасні: Бущан, Сирота, Сидорчук, Корнієнко, Зубков, Харатін, Шабанов, Булеца, Довбик, Сікан, Караваєв, Різник
  • 18:17
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у синьому комплекті форми. Боснійці зіграють у білому.
  • 18:16
    У рейтингу ФІФА, опублікованому 16 вересня, збірна Боснії і Герцеговини посідає 57-е місце. Наша команда розташувалася на 27-й позиції.