ВАНАТ! Вийшов віч на віч, але пробив прямо у голкіпера.
    Додатковий час розпочався! 2 тайми по 15 хвилин нас чекає!
    ВСЕ! Основний час завершився. Нас чекає додатковий.
  • 90+3'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 90+1'
    4 хвилини додав арбітр.
  • 90'
    Гармаш з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 88'
    ГОЛ.... Жора, як же так... Бущан вийшов з воріт, не дістав мяч і Салай пробив у порожні ворота. 1-1.
  • 87'
    У ближній кут пробив гравець Фенербахче, Бущан рятує! Буде кутовий.
  • 85'
    Хитрощі від Дубінчака, трішки затягує час наш гравець. Хоча там і фол був, тож арбітр неуважно у цьому моменті повів себе.
  • 84'
    Дубінчак потужно пробив у дальній кут, повз ворота.
  • 82'
    Тіссеран пробив з 12 метрів трохи вище воріт.
  • 80'
    До кінця 10 хвилин, кияни сіли у захист. Готуємо валідол!! Кінцівка буде нервова.
  • 77'
    БУЩААААН! Фантастичний сейв після удару головою у дальній кут.
  • 75'
    Попов фолить на своїй половині. Денис, ну ти ж маєш картку, для чого ти з арбітром розмовляєш??
  • 72'
    Циганков з меж штрафного пробив у руки голкіперу.
  • 70'
    Циганков в офсайді.
  • 69'
    БУЩАААААН! ЩО ЗА СЕЙВ! Ногою відбив мяч який летів по центру, хоча стрибав у кут. Жораааа!!
  • 68'
    ПЕНАЛЬТІ! ПОПОВ фолить і отримує жовту картку... Ну як так...
  • 67'
    Кенджора пробив вище воріт.
  • 66'
    Шепелєв вийшов замість Бєсєдіна.
  • 66'
    Гармаш виходить замість Буяльського.
  • 64'
    Намагаються кияни контролювати мяч на своїй половині поля, виманюючи турків зі своєї половини поля.
  • 62'
    Ще одна жовта, Емре Мор отримав жовту картку.
  • 59'
    Шапаренко зірвав атаку і отримав жовту картку.
  • 58'
    Буялському дали жовту картку. Як я зрозумів за неспортивну поведінку, дуже емоційно святкував гол.
  • 57'
    ГООООООООЛ! Кенджора увірвався до штрафного, прострілив до штрафного і Буяльський пробив повз голкіпера.
  • 54'
    Буяльський в офсайді.
  • 52'
    Охохох. ВИЛУЧЕННЯ У ФЕНЕРБАХЧЕ! Юксек ззаду збив Буяльського і арбітр показав йому другу жовту.
  • 50'
    Ванат фолить в атаці.
  • 49'
    БУЩАН! Георгій у сміливому стрибку встиг вибити мяч з ніг у форварда Фенербахче, який виходив віч на віч з голкіпером.
  • 48'
    ЩЕ МОМЕНТ! Кінг з гострого кута пробив, дивом не влучив. Тиск божевільний, як з трибун, так і на полі.
  • 47'
    І відразу момент, Валенсія спокійно обіграв Попова і пробив у дальній кут, повз ворота.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3'
    ПЕРЕРВА! Кияни "вижили", поки 0:0.
  • 45+2'
    Дубінчак та Валенсія отримали по жовтій за те, що влаштували сутичку біля кутового прапорця.
  • 45+1'
    Дубінчак з 30 метрів пробив вище воріт. Перший удар у матчі від Динамо.
  • 45'
    3 хвилини додав арбітр до першого тайму.
  • 41'
    Кадіоглу подав до штрафного, Кінгу трохи не вистачило, щоб замкнути передачу.
  • 38'
    Вербич покинув поле, а вийшов Ванат.
  • 37'
    Осаї-Самюель отримав жовту картку.
  • 35'
    Взяли паузу турки, не так насідають на наші ворота в останні хвилини.
  • 32'
    Сидорчук отримав жовту картку за грубий фол.
  • 31'
    Ось і перший момент у Динамо. Циганков під кутом вийшов віч на віч, однак голкіпер встиг на перехопленя і завадив Віктору навіть пробити.
  • 29'
    По ударах 10:0 на користь Фенербахче. Як же важко зараз нам вистояти.
  • 28'
    Юксек отримав жовту картку.
  • 26'
    Вербич в офсайді.
  • 25'
    Тіссеран ліктем ударив Бущана у область грудей, однак арбітр навіть картки не дав. Дивно.
  • 24'
    Черговий корнер виконають господарі поля.
  • 22'
    ЩЕ МОМЕНТ У ФЕНЕРБАХЧЕ! Кінг спочатку пробив повз ворота після виходу віч на віч, а потім Валенсія встиг за мячем і пробивав з нульового кута у порожні ворота, однак Бущан встиш повернутися у ворота і перевів мяч на кутовий.
  • 20'
    Оххх, який удар зі штрафного. Бущан навряд чи виручив би, однак за нашу команда вступилася стійка. Супермомент у турків.
  • 19'
    Гострий стандарт заробили турки. До воріт метрів 20-22, прямо по центру воріт.
  • 18'
    Підтримка трибун просто неймовірна, тиск створюється на наших вагомий.
  • 16'
    Ще удар! Кахведжі пробив з 17-20 метрів вище воріт. У киян ще жодної атаки не було, дуже важко вийти як слід на чужу половину поля навіть.
  • 12'
    Кадіоглу заробив гострий стандарт, який закінчився ударом вище воріт.
  • 10'
    Кінг побачив, що Бущан вийшов з воріт і хотів закинути йому за спину, однак Георгій вчасно прочитав цей задум форварда турків і встиг повернутись і забрати мяч до рук.
  • 8'
    Забивають турки, але за пару секунд до цього був фол. Було страшно, адже свистка не чути через шум трибун і здавалось, що гол зараховано.
  • 6'
    Ще удар метрів з 15 по наших воротах, Забарний заблокував.
  • 5'
    Валенсія фолить в атаці.
  • 4'
    Побачимо наскільки вистачить цього запалу туркам, дуже агресивний старт.
  • 3'
    Як же гостро було, з меж штрафного пробив Кінг повз ворота.
  • 2'
    Кутовий заробили турки. Активно почали тайм господарі.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 19:00
    Запасні: Бойко, Вівчаренко, Бурда, Шепелєв, Ванат, Андрієвський, Караваєв, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Сирота, Антюх.
  • 19:00
    Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Попов, Забарний, Кенджора, Дубінчак, Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Бєсєдін.
  • 19:00
    Сьогодні, 27 липня, київське Динамо зіграє на виїзді проти Фенербахче в матчі-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2022/23.