help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Нічого цікавого не сталось у компенсований час. 2-0 Бенфіка виграла.
  • 90'
    Три хвилини додано до основного часу матчу.
  • 88'
    Матч потихеньку закінчується, але дуже важливо дограти до кінця і спробувати забити гол, який залишить нам шанси на вихід далі.
  • 84'
    Ванат з меж штрафного пробив, однак Отаменді блокує удар.
  • 83'
    Рафа Сілва з 20 метрів пробив вище воріт.
  • 82'
    КАРАВАЄВ! Олександр лівою пробив у дальній кут, Влаходімос у яскравому стрибку рятує Орлів.
  • 80'
    Попов пішов з поля, а вийшов Сирота.
  • 78'
    Вівчаренко прострілив до штрафного, однак заслабко віддав наш захисник і ніхто не зміг пробити.
  • 75'
    Араужо пробив головою повз ворота.
  • 74'
    Кутовий заробили гості.
  • 72'
    Ванат та Царенко вийшли на поле, а пішли відпочивати Шепелєв і Бєсєдін.
  • 69'
    Відбились кияни, але атака гостей продовжується.
  • 68'
    Рафа заробив гострий стандарт біля наших воріт.
  • 67'
    МОМЕНТ. Караваєв вийшов майже віч на віч, пробив по воротах, однак Влаходімос встиг зблизитися з Олександром і врятував команду.
  • 63'
    Караваєв і Вівчаренко вийшли замість Циганкова та Дубінчака.
  • 62'
    Рома Яремчук вимйшов на поле замість Рамуша.
  • 59'
    Дубінчак в офсайді.
  • 57'
    Кутовий заробили кияни.
  • 55'
    Нерес грубо збив Шапаренка, треба допомога лікарів.
  • 51'
  • 48'
    Нерес пробив з 25 метрів, Бущан рятує.!
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 0-2 програємо після першого тайму.
  • 44'
    Кутовий виконають португальці.
  • 43'
    Бенфіка на куражі просто розриває наш захист. Треба зібратися нашим хлопцям.
  • 41'
    Нерес з меж штрафного пробив у дальній кут, трохи повз ворота.
  • 39'
    Андрієвський отримав жовту картку.
  • 37'
    ЖАХ. Циганков просто подарував мяч супернику і Рамуш скористався цим і зробив рахунок 2-0. Як так???
  • 36'
    Гості заробили кутовий.
  • 34'
    ЯКИЙ УДАР! Циганков прекрасно пробив з 25 метрів, але зовсім трохи не вистачило Віктору, щоб зрівняти рахунок.
  • 32'
    Нерес подав до штрафного, Попов виграв другий поверх спокійно.
  • 30'
    Позаду 30 хвилин, рівна гра у нас. Бенфіка не йде великими силами в атаку, що й зрозуміло.
  • 28'
    Пауза в грі, Бєсєдін смачно проїхався по ногах Жилберто, якому тепер треба допомога лікарів.
  • 24'
    Маріу прекрасно пробив з 25 метрів, трохи не влучив. Бущан проводив мяч поглядом вже.
  • 22'
    Рафа Сілва намагався обіграти весь наш захист у нашому ж штрафному, однак наші захисники змогли відвести загрозу від воріт.
  • 19'
    Стандарт закінчився кутовим для Динамо.
  • 18'
    Дубінчак заробив стандарт біля воріт Бенфіки.
  • 17'
    Циганков в офсайді.
  • 14'
    Маріу пробив у ближній кут, Дубінчак заблокував цей удар.
  • 13'
    Попов біля свого штрафного збив Рамуша. Гострий стандарт виконають гості.
  • 11'
    А осі і відповіть киян! Циганков з 15 метрів пробив у дальній кут, Влаходімос не без проблем рятує команду.
  • 9'
    ГОЛ. Жилберто потужно пробив у ближній верхній кут, Бущан дістав мяч, але від рук він все одно опинився у воротах.
  • 7'
    Непогана контратака пройшла від киян, Бєсєдін пробив у кут, Влаходімос врятував команду, а вже потім арбітр зафіксував офсайд.
  • 5'
    Отаменді пробив вище воріт.
  • 4'
    Нерес заробив кутовий для Бенфіки.
  • 3'
    Рамуш з меж штрафного пробив у ближній кут повз ворота.
  • 2'
    Активніше почали гру гості, треба бути нашим дуже уважно з перших хвилин.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:59
    Запасні: Елтон, Бах, Рістіч, А. Сілва, Вертонген, Паулу Бернардо, Вайгль, Шікінью, Діого Гонсалвеш, Муса, Яремчук, Араухо
  • 20:59
    Бенфіка: Влаходімос – Жілберту, Отаменді, Морату, Грімальдо – Флорентіну, Енцо Фернандес – Нерес, Р. Сілва, Жоау Маріу – Гонсало Рамуш
  • 20:53
    Запасні: Бойко, Нещерет, Бурда, Караваєв, Кравченко, Тимчик, Сирота, Вівчаренко, Боль, Ванат, Яцик, Царенко.
  • 20:53
    Стартовий склад Динамо: Бущан - Кенджора, Забарний, Попов, Дубінчак - Андрієвський, Шепелєв, Шапаренко, Буяльський, Циганков (к) - Бєсєдін.
  • 20:50
    Динамо має шанс потрапити до групового етапу Ліги чемпіонів у 19-й раз - це рекорд для українських клубів. Бенфіка може зіграти в основній сітці ЛЧ у 17-й раз у сумі та в 12-й за останні 13 сезонів.
  • 20:44
    Матч на стадіоні «Мейські» розпочнеться о 22:00 за київським часом. Трансляція в Україні відбудеться на сервісі Megogo.
  • 20:44
    «Бенфіка» теж проведе гру у своєму основному комплекті форми – червоному. Голкіпер «Бенфіки» зіграє у формі бірюзового кольору.
  • 20:44
    «Динамо» зіграє у домашньому комплекті форми біло-блакитних кольорів. Динамівський воротар проведе матч у чорній формі.
  • 20:44
    Сьогодні київське «Динамо» проведе перший матч раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.