help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо програє у центральному матчі туру луганській Зорі 2:3.
    Бєсєдіну дісталось від Мацапури, який вдало зіграв на виході. Треба допомога лікарів.
    Кутовий заробили кияни.
  • 90'
    Додано 4 хвилини до основного часу.
  • 86'
    Заробили кияни перспективний стандарт, але поспішаючи розіграли і Караваєв врешті-решт подав до штрафного дуже невдало.
  • 85'
    Відверто вже затягують час гравці Зорі. Кожен раз імітуючи судоми і спазми. Їх можна зрозуміти.
  • 83'
    ГООООООООЛ! Віталій Буяльський забиває все ж таки! Потужно пробив з 20 метрів у нижній кут. 3-2!
  • 82'
    Буяльський з 15 метрів пробив повз ворота.
  • 81'
    Ванат пробив у руки Мацапурі.
  • 80'
    Десять хвилин до кінця, шансів на камбек все менше і менше.
  • 77'
    Кабаєв в офсайді.
  • 74'
    Шапаренко отримав жовту картку.
  • 72'
    Зоря могла четвертий забивати. Чурко пробив з 15 метрів - Бущан тягне і на добиванні був Крістіан який просто не влучив у ворота.
  • 71'
    Шапаренко головою пробив вище воріт.
  • 69'
    ГОЛ. Зоря шокує нашу команду, блискавична контратака закінчилась тим, що Бражко посадив фінтов Забарного на 5-у точку і потужно пробив повз Бущана. 3-1 Зоря знову повертає собі комфортну перевагу.
  • 67'
    А ця жовта то друга у Вантуха, у меншості залишаєтьяс Зоря!
  • 66'
    Караваєв заробив гострий стандарт біля воріт Зорі. Вантуху за цей фол дали жовту картку.
  • 61'
    Головний тренер Зорі явно не задоволений тим, що команди взагалі нема на полі у другому таймі і випускає Луньова та Бражка, намагається освіжити гру і додати швидкості.
  • 59'
  • 58'
    Сидорчук з 20 метрів пробив повз ворота. Тотальне домінування зараз, кияни просто закрили луганчан на своїй половині поля.
  • 57'
    Забарний підключився до атаки і головою пробив повз ворота після передачі Буяльського.
  • 56'
    Зовсім інша команда вийшла на поле, можна тільки уявити які були розбірки у роздягальні під час перерви.
  • 55'
    Чергова жовта картка. Караваєв жорстко зніс суперника.
  • 53'
  • 50'
    Ванат отримав жовту картку.
  • 48'
    ГОООООООЛ! Ванат забиває у порожні ворота після передачі Буяльського. Класна атака!!
  • 47'
    Гармаш з меж штрафного пробив, Мацапура тягне! Непоганий старт!
  • 47'
    Ну як??? Кабаєв отримав передачу від Караваєва і без перешкод пробив з семи метрів повз ворота.
  • 46'
    Другий тайм розпочався! На поле вийшли Гармаш, Шапаренко і Сидорчук. А пішли відпочивати Андрієвський, Шепелєв та Кенджора.
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 2-0 Зоря переграє Динамо.
  • 45'
    Ой-йо-йой, Русин міг зараз просто хоронити Динамо. Назарій як стоячого обігнав Кенджору, вийшов віч на віч з Бущаном, але зіграв по піжонські і пробив повз ворота черпачком.
  • 43'
    Андрієвський з 17 метрів пробив вище воріт.
  • 41'
    Забарний отримав жовту картку. А гравцю Зорі треба допомога лікарів.
  • 39'
    Русин в офсайді.
  • 36'
    ГОЛ. Це що було? Мишньов стояв сам у штрафному, навколо нього у радіусі трьох метрів нікого не було і він спокійно пробив у кут після передачі Чурка. Захист просто жах...
  • 32'
    Кабаєв пробив з 15 метрів прямо у руки Мацапурі.
  • 31'
    Русин отримав жовту картку.
  • 30'
    Позаду 30 хвилин, киянам дуже важко проходити оборону Зорі, яка компактно захищається і не дає вільних зон.
  • 25'
    Забарний фолить на своїй половині поля, Русин дуже багато на собі фолів заробив вже. Заряджений максимально Назарій.
  • 24'
    Перший справжній момент у нас. Сирота виграв другий поверх, але пробив вище воріт.
  • 22'
    Сирота отримав жовту картку за зрив атаки.
  • 18'
    Поки що все досить сумно, багато браку і нічого в атаці не виходить.
  • 14'
    Черговий кутовий заробили динамівці.
  • 12'
    Караваєв пробив вище воріт з меж штрафного.
  • 11'
    Шепелєв заробив кутовий.
  • 8'
    Ванат пробив з меж штрафного у ближній кут, Мацапура на місці.
  • 6'
    ГОЛ. Добрий день... Назарій Русин передає вітання своїй колишній команді. Отримав передачу Русин у штрафному і пробив у ближній кут. Був рикошет від Кенджори, тож Бущан не мав шансів на сейв.
  • 5'
    Кабаєв заробив стандарт на половині поля Зорі.
  • 4'
    ГООЛ! Забиває Караваєв після передачі Буяльського, однак лайнсмен помітив офсайд. Гол скасовано.
  • 3'
    Андрієвський пробив повз ворота з 20 метрів.
  • 2'
    Сирота привіз гостру контратаку, виходили гравці Зорі 3 в 2, однак атака захлинулась у штрафному майданчику.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 12:06
    Стартовий склад «Зорі»: Мацапура, Вантух, Батагов, Імереков, Данченко, Чурко, Назарина, Мишньов, Крістіан, Нагнойний, Русин.
  • 12:01
    Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Дубінчак, Кенджора, Сирота, Забарний, Шепелєв, Андрієвський, Караваєв, Кабаєв, Буяльський, Ванат.
  • 10:28
    Наш сайт в цьому розділі проведе текстову онлайн-трансляцію гри.
  • 10:27
    Матч транслюватиметься на телеканалі «2+2».
  • 10:27
    Номінальні господарі вийдуть на поєдинок у білій формі, голкіпер «Зорі» – у жовтому.
  • 10:27
    «Динамо» зіграє у виїзному комплекті форми синього кольору, наш воротар – у сірому.
  • 10:27
    Незважаючи на виїзний статус поєдинку для нашої команди, гра пройде на клубному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок о 13:00.
  • 10:27
    Сьогодні відбудеться матч 3-го туру VBET Ліги, в якому «Динамо» зіграє із луганською «Зорею».