Відбір до ЧС-2022
Україна
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+'
    ВСЕ! Україна виграє у Боснії та обходить фінів у таблиці. Ми зіграємо у стикових матчах.
  • 90'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 88'
    Довбик мав робити рахунок 3-0, однак обігравши голкіпера він пробив у порожні ворота де був тільки захисник. Артем примудрився пробити прямо у нього.
  • 87'
    Можна вже потроху вітати збірну з перемогою. Боснія вже особливо не лізе в атаку.
  • 84'
    Зінченко пробив прямо у руки голкіперу.
  • 83'
    Караваєв заробив перспективний стандарт.
  • 81'
    Сидорчук та Караваєв вийшли на поле. Пішли відпочивати Маліновський та Ярмоленко.
  • 80'
    ВСЕ ДОБРЕ! ГОЛ зараховано!
  • 80'
    Арбітр буде перевіряти момент з голом на предмет офсайду.
  • 79'
    ГООООООООООЛ! Довбик вийшов віч на віч з голкіпером і спокійно переграв його.
  • 78'
    Занадто низько наші сіли. Не можна повторювати помилки минулих матчів.
  • 76'
    БУЩАН! Превляк пробив під поперечину і наш голкіпер у яскравому стрибку робить чудовий сейв.
  • 75'
    А тим часом Мбаппе робить рахунок 2-0 у паралельному матчі! Нам потрібно просто дотримати перемогу!
  • 74'
    Довбик и Зубков виходять, а пішли з поля Циганков та Яремчук.
  • 73'
    Ахмедходжич пробив з меж штрафного у руки Бущану.
  • 72'
    Кутовий заробили боснійці.
  • 69'
    Неприємні миттєвості були біля наших воріт. Гаряче було у штрафному, однак наші гравці зіграли уважно і не дали пробити господарям.
  • 67'
    Яремчук в офсайді.
  • 66'
    А тим часом Франція виходить уперед! Бензема забиває у ворота Фінляндії.
  • 65'
    Демірович та Забарний отримали по жовтій за невеликий конфлікт, який відбувся між ними у центрі поля після фору нашого гравця.
  • 63'
    Шапаренко вийшов замість Соболя.
  • 62'
    Маліновський правою пробив повз ворота.
  • 60'
    У паралельному матчі Фіни грають 0-0 з французами.
  • 58'
    ГООООООООООООООООЛ! Циганков прострілив до штрафного, Ярмоленко поборовся з захисником і мяч відкотився до Зінченка, який пробив без перешкод у майже порожні ворота.
  • 57'
    Перший кутовий заробили гості, однак він нічим гострим не закінчився.
  • 56'
    Яремчук отримав передачу у штрафному, однак пробив повз ворота.
  • 54'
    Позаду майже 10 хвилин, другий тайм дуже сірий, моментів нема.
  • 50'
    Боснія провела пару гострих атак, однак багату браку у діях господарів.
  • 47'
    Маліновський пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+'
    ПЕРЕРВА. Ми грали краще, однак найкращий момент був у господарів, тож рахунок поки по грі.
  • 45'
    Фантастичний момент у Боснії. Бущан робить просто неймовірний сейв після удару головою Хаджикадуніча і після цього ще й стійка була.
  • 41'
    Ярмоленко подав до штрафного засильно, ніхто з наших не зміг пробити.
  • 39'
    Ярмоленко помітив, що голкіпер вийшов далеко з воріт і намагався його перекинути і зробив це невдало.
  • 36'
    Демірович знову у центрі подій. Форвард Боснії пробив головою повз ворота.
  • 35'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 34'
    Демірович з 15 метрів пробив у Матвієнка.
  • 30'
    Зінченко покотив під удар Маліновському, Руслан потужно пробив прямо у захисника.
  • 29'
    Циганков заробив стандарт біля воріт Боснії.
  • 27'
    Хорошого удару завдав Ярмоленко, однак не влучив Андрій.
  • 26'
    Демірович звільнився від опіки і отримавши передачу, пробив з меж штрафного повз ворота. Перший момент у гсоподарів.
  • 23'
    Яремчук вийшов віч на віч з голкіпером, однак переграти свого опонента не зміг. Чудовий шанс у Романа.
  • 22'
    Боснія потроху вирівняла гру, більше почала володіти мячем у центрі поля.
  • 19'
    Соболь прострілив до штрафного, Яремчуку зовсім трохи не вистачило, щоб забити.
  • 15'
    Циганкова збили у штрафному, однак арбітр фол не зафіксував.
  • 13'
    Зінченко пробив повз ворота з 20 метрів.
  • 12'
    Гостра подача до штрафного України закінчилась надійною грою Бущана на виході.
  • 8'
    Зінченко ледь не вивів віч на віч з голкіпером Циганкова, однак в останній момент захисник встиг перехопити мяч.
  • 6'
    МОМЕНТ! Маліновський потужно пробив з 25 метрів, голкіпер навряд чи врятував би, однак Руслан не влучив у кут.
  • 3'
    Маліновський порушив правила у центрі поля.
  • 2'
    Наші активніше почали гру, відчувається кому потрібна перемога сьогодні більше.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 20:45
    Боснія і Герцеговина: Васіль – Сушіч, Ковачевіч (к), Хаджикадуніч, Ахмедходжіч – Прціч, Хаджиахметовіч, Гояк – Менало, Деміровіч, Стевановіч
  • 20:25
    В запасі: Пятов, Різник, Качараба, Кривцов, Караваєв, Коваленко, Гармаш, Буяльський, Сидорчук, Шапаренко, Зубков, Довбик
  • 20:25
    Україна: Бущан, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Соболь, Степаненко, Маліновський, Зінченко, Циганков, Ярмоленко, Яремчук
  • 20:04
    Усі квитки на матч Боснія і Герцеговина — Україна продано, але після невдачі господарів у грі з Фінляндією невідомо, чи буде сьогодні на трибунах «Біліно Поле» аншлаг.
  • 18:08
    На сьогоднішньому матчі працюватиме бригада арбітрів з Іспанії на чолі з Антоніо Мігелем Матео Лаосом.
  • 17:27
    Сьогодні вранці наша команда провела тренування на полі бази місцевого ФК «Сараєво». Заняття тривало 30 хвилин і складалося з розминки, вправ із м‘ячем і без м‘яча для активації м‘язів та гарного фізичного тонусу.
  • 17:27
    Це буде лише другий матч між цими суперниками в історії. Перша зустріч пройшла також у рамках відбору ЧС-2022 й закінчилася нічийним результатом — 1:1.
  • 15:11
    На жаль, у боротьбі за друге місце в нашій групі не все буде в руках підопічних Олександра Петракова. Аби фінішувати другими та здобути право зіграти в плей-офф, синьо-жовтим необхідна не тільки перемога над боснійцями…
  • 15:11
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що збірна України проведе зустріч у синьому комплекті форми. Боснійці зіграють у білому.
  • 15:10
    У рейтингу ФІФА, опублікованому 21 жовтня, збірна Боснії і Герцеговини посідає 56-е місце. Наша команда розташувалася на 26-й позиції.
  • 15:10
    Сьогодні в Зениці на стадіоні «Біліно Поле» відбудеться поєдинок заключного туру відбірного турніру ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України зіграє проти команди Боснії і Герцеговини (початок — о 21.45 за київським часом).