help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо програє 1-2 Баварії.
  • 90+'
    Циганков з 25 метрів пробив, мяч облизнув стійку.
  • 90'
    4 хвилини додав арбітр.
  • 89'
    Гармаш головою пробив руки Ноєру.
  • 88'
    Бущан вивів віч на віч Циганкова, однак Горетцка встиг якимось дивом у підкаті вибити мяч.
  • 86'
    Караваєв в офсайді.
  • 85'
    Вітіньо головою пробив вище воріт.
  • 84'
    Шапаренко заробив перспективний штрафний біля воріт Баварії.
  • 79'
    Чудова комбінація Динамо закінчилась ударом Циганкова повз ворота.
  • 78'
    Левандовскі з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 77'
    Караваєв вийшов замість Кенджори.
  • 76'
    Кутовий тепер буде біля наших воріт.
  • 74'
    Мали зрівняти рахунок наші! Сидорчук пробив з 13 метрів, Ноєр рятує. Епізод продовжився і було гаряче у штрафному, однак пробити вдруге не вдалося.
  • 72'
    Кутовий заробили кияни.
  • 69'
    ГООООООООООЛ. ГААААРМАААААШ!!! Денис отримав передачу у штрафному і спокійно переграв Ноєра.
  • 64'
    Циганков падає у штрафному, знову пенальті не ставить турок.
  • 63'
    Коман пробив з-за меж штрафного прямо у руки Бущану.
  • 59'
    Девіс пробив вище воріт з 15 метрів.
  • 57'
    Левандовські в офсайді.
  • 53'
    Шапаренко з гострого кута пробив вище воріт.
  • 52'
    Сарр отримав жовту картку.
  • 48'
    Шапаренко мав прекрасний шанс, однак Ноєр рятує після удару Миколи з меж штрафного.
  • 47'
    Гармаш та Вітіньо вийшли на поле, а пішли відпочивати Де Пена та Шкурін.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+'
    ПЕРЕРВА. 0-2 ми програємо.
  • 45'
    Бущан рятує команду після удару Толіссо.
  • 42'
    ГОЛ. Коман отримав передачу у штрафному і спокійно переграв Бущана.
  • 40'
    Пауза закінчилась. Пенальті не призначено.
  • 39'
    Буяльський падає у штрафному, однак рефері не свистить. Однак ВАР працює.
  • 38'
    Буяльський увірвався до штрафного, віддавав на порожні ворота Шкуріну, однак Ернандес прочитав цей пас і перехопив його.
  • 37'
    Де Пена в офсайді.
  • 36'
    Кутовий заробили гості.
  • 35'
    Циганков пробив лівою прямо у руки Ноєру.
  • 33'
    Девіс повз ворота пробив з 25 метрів.
  • 32'
    Сане гостро прострілив до штрафного, Бущан вдало зіграв на виході і перехопив мяч.
  • 31'
    Шапаренко отримав жовту картку.
  • 28'
    СТІЙКА! Ноєр невдало зіграв, не влучив по мячу і він майже залетів у кут, однак стійка врятувавала гостей.
  • 26'
    Шкурін ледь не вийшов віч на віч з Ноєром, голкіпер Баварії на якусь мить випередив нашого форварда.
  • 25'
    Горецка головою пробив з меж штрафного, Миколенко заблокував удар.
  • 24'
    Черговий корнер виконають гості.
  • 22'
    Циганков грубо порушив правила у центрі поля.
  • 20'
    Баварія перехопила повністю ініціативу.
  • 17'
    Кутовий виконає Баварія.
  • 16'
    Понеслась Баварія. Сане майже з меж воротарського пробив, однак повз ворота.
  • 15'
    Прикрий початок, наші футболісти добре почали гру і вигладяли краще.
  • 14'
    ГОЛ. Ну що тут зробиш. Левандовські фантастичним ударом через себе забиває і виводить Баварію уперед.
  • 13'
    На полі вже багато снігу і цей факт явно на руку Динамо. Баварія не звикла до таких умов і багато помиляється.
  • 11'
    Невдало розіграли корнер, Нойєр виконає удар від воріт.
  • 9'
  • 6'
    Офсайд у Мюллера.
  • 5'
    Гостра атака від киян! Миколенко прострілив на Шкуріна, який просто не влучив по мячу, хоча стояв сам перед воротами.
  • 3'
    Пауза в грі, на поле вибіг уболівальник.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 18:50
    Запасні: Бойко, Вербич, Шепелєв, Рамірес, Шабанов, Лєднєв, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Вітіньо, Кулач, Антюх.
  • 18:49
    Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Миколенко, Забарний, Сирота, Кенджора, Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський, Де Пена, Циганков, Шкурін.
  • 18:49
    Стартовий склад «Баварії»: Нойєр (к), Павар, Горецка, Левандовські, Сане, Комас, Девіс, Ернандес, Коассі, Толіссо, Мюллер.
  • 12:11
    «Баварія» проведе гру у червоній формі. Голкіпер «Баварії» зіграє у зеленому. Арбітри працюватимуть у синьому.
  • 12:11
    Динамівці зіграють у своєму основному комплекті біло-блакитних кольорів. Динамівський голкіпер зіграє у яскраво-салатовому.
  • 12:11
    Стартовий свисток турецького арбітра Халіла Умута Мелера пролунає о 19:45.
  • 12:11
    Сьогодні у Києві відбудеться поєдинок 5 туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА, у якому суперником київського «Динамо» стане іменита мюнхенська «Баварія».