help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90'
    ВСЕ! Динамо програє Ренну 2:1.
  • 90'
    4 хвилини додав арбітр.
  • 89'
    ГОЛ. Попов... Денис подарував мяч Дуе і той вийшов віч на віч з Бойком і спокійно його переграв.
  • 88'
    Забарний отримав жовту картку.
  • 86'
    Караваєв вийшов на поле замість Циганкова.
  • 85'
    Мелінг небезпечно пробив з 25 метрів, трохи повз ворота.
  • 83'
    Сидорчук пробив вище воріт.
  • 82'
    Кутовий заробили кияни.
  • 79'
    Ванат вийшов замість Кабаєва. Перша заміна Луческу.
  • 78'
    Кабаєв пробив з 20 метрів у руки голкіперу.
  • 76'
    Пауза в грі, Дубінчаку потрібна допомога.
  • 73'
    Корнер виконають французи. Велики силами прийшли у нашу штрафну.
  • 72'
    Бєсєдін в офсайді.
  • 71'
    Мелінг пробив у руки Бойку з 20 метрів.
  • 69'
    БОЙКО! Класний сейв від Дениса після удару Буріжо з 15 метрів!
  • 66'
    Циганков заробив кутовий.
  • 65'
    Бойко після слабкого удару Тета забрав мяч до рук.
  • 62'
    Ассіньон з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 60'
    Пауза в грі, Забарному потрібна допомога лікарів.
  • 59'
    Тет з меж штрафного пробив прямо у руки Бойку.
  • 58'
    Угочукву пробив з-за меж штрафного, наш захист блокує.
  • 55'
    Черговий корнер заробили французи.
  • 53'
    Не так агресивно господарі почали другий тайм, як це було у перші 45 хвилин.
  • 50'
    Кутовий заробили господарі, який нічим гострим не закінчився.
  • 47'
    МОМЕНТ! Ассіньон з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 1-1!
  • 45'
    1 хвилину додав арбітр.
  • 44'
    Відбились французи.
  • 43'
    Кабаєв заробив гострий стандарт.
  • 40'
    Ассіньон в офсайді.
  • 36'
    Перший корнер заробили кияни.
  • 33'
    ГОООООООООООООЛ! Прекрасна комбінація! Бєсєдін пятою скинув на Буяльського, який покотив на Циганкова і Віктор з другої спроби переграв Манданда.
  • 29'
    Ще один удар Сидорчука, знову на верхні яруси стадіону.
  • 27'
    Сидорчук з 30 метрів пробив вище воріт. Схоже на удар відчаю. Максимально далеко від попадання.
  • 25'
    Ренн не зупиняється, Майєр з 20 метрів пробив повз ворота.
  • 23'
    ГОЛ. Ну, до цього все йшло... Терьє отримав пас у штрафному і потужно пробив у дальній верхній кут.
  • 22'
    Тет з-за меж штрафного пробив вище воріт.
  • 21'
    Черговий кутовий заробили господарі поля.
  • 18'
    Ренн робить на полі все що хоче, дуже важко киянам зараз.
  • 15'
    ВАУ! Ренн просто фантастичну комбінацію провів і Терьє без перешкод з 15 метрів пробив низом повз ворота.
  • 14'
    Родон виграв другий поверх, пробив головою повз ворота.
  • 13'
    Буріжо потужно пробив з 20 метрів, Бойко рятує! Буде кутовий.
  • 10'
    Циганков фолить на своїй половині поля.
  • 7'
    ЩЕ МОМЕНТ! Ловро Майєр з семи метрів без перешкод пробив вище воріт.
  • 4'
    МОМЕНТ! Ассіньон прострілив до штрафного, Гуїрі пробив повз ворота з декількох метрів.